Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sens Nowej Edycji
#11
Albo lepsze sprawa, autem buba bylo to ze mogl pojsc na mocniejsze moby ze wzgledu an hp/heal, teraz jest to nie mozliwe poniewaz moby sie lecza i zabicie jakichkolwiek mobow trwa wiecznosc.
Nie wspomne ze 3 dzien czekam na odbugowanie postaci Duży uśmiech. Gogo sv2 jebac sv1
Odpowiedz
#12
(24-10-2016, 12:43)biechu napisał(a): Albo lepsze sprawa, autem buba bylo to ze mogl pojsc na mocniejsze moby ze wzgledu an hp/heal, teraz jest to nie mozliwe poniewaz moby sie lecza i zabicie jakichkolwiek mobow trwa wiecznosc.
Nie wspomne ze 3 dzien czekam na odbugowanie postaci Duży uśmiech. Gogo sv2 jebac sv1

Wlasnie niech da sv2 z takim balansem Uśmiech.
Odpowiedz
#13
so so true up ale i tak wam dlugo zajelo zeby do tego wniosku dojsc Szczęśliwy
Odpowiedz
#14
ja wam dam s2 ten trzeba poprawić póki można
Odpowiedz
#15
Skoro wszyscy się wypowiadają to i ja napisze co myślę o tej edycjiDuży uśmiech

Po 1. Exp
Podoba mi się że jest wolny ale o ile chcemy zachęcić nowych to powiedzmy że do tego 100-150 poziomu powinno wbijać się łatwiej. Moja pierwsza reakcja jak zobaczyłem ile expa dostaje się za wolfa to "O po chuju fest", nowi gracze widząc ile muszą wbijać lvl pomiędzy 30 a 40 i pomiędzy 60-75 (pomijam że jest możliwość robienia tasków bo nie każdy o tym wie) denerwują się i odchodzą- czego skutkiem jest to że zostają starzy gracze + ich mcki
Po 2. Balans
Dziwi mnie to że jest tak mało dopracowany na low lvl bo przecież to tu przez pierwszy miesiąc toczy się walka. Poza tym jeżeli to co napisał Quixer o spc jest prawdą to faktycznie nie opłaca się robić last transfa do czasu zrobienia reba

Na koniec i tak uważam że największym problemem są tutaj ludzie. Ci sami, te same teamy przez kilka lat, nowy i tak się nie wybije bo zwyczajnie mu na to nie pozwolą. Każdy boss od demona w górę jest obstawiony i przeciętniak nawet nie ma podejścia. Najlepsze respy- to samo, biegają na nich mc starych wyjadaczy i jak ktoś tylko się zbliży to od razu pada. Wiem, założyć team to nie problem ale przez tyle lat Wasza gra jest już tak skoordynowana że macie oczywistą przewagę. No i oczywiście ten jebany elf, nie każdy ma odpowiednie skrypty żeby dorównać innym. Ja bym się zastanowił nad wprowadzeniem pvp stage i legalnego działu gdzie każdy mógłby się dzielić skryptami do elfa.
Odpowiedz
#16
(24-10-2016, 13:53)Xiran napisał(a): Skoro wszyscy się wypowiadają to i ja napisze co myślę o tej edycjiDuży uśmiech

Po 1. Exp
Podoba mi się że jest wolny ale o ile chcemy zachęcić nowych to powiedzmy że do tego 100-150 poziomu powinno wbijać się łatwiej. Moja pierwsza reakcja jak zobaczyłem ile expa dostaje się za wolfa to "O po chuju fest", nowi gracze widząc ile muszą wbijać lvl pomiędzy 30 a 40 i pomiędzy 60-75 (pomijam że jest możliwość robienia tasków bo nie każdy o tym wie) denerwują się i odchodzą- czego skutkiem jest to że zostają starzy gracze + ich mcki
Po 2. Balans
Dziwi mnie to że jest tak mało dopracowany na low lvl bo przecież to tu przez pierwszy miesiąc toczy się walka. Poza tym jeżeli to co napisał Quixer o spc jest prawdą to faktycznie nie opłaca się robić last transfa do czasu zrobienia reba

Na koniec i tak uważam że największym problemem są tutaj ludzie. Ci sami, te same teamy przez kilka lat, nowy i tak się nie wybije bo zwyczajnie mu na to nie pozwolą. Każdy boss od demona w górę jest obstawiony i przeciętniak nawet nie ma podejścia. Najlepsze respy- to samo, biegają na nich mc starych wyjadaczy i jak ktoś tylko się zbliży to od razu pada. Wiem, założyć team to nie problem ale przez tyle lat Wasza gra jest już tak skoordynowana że macie oczywistą przewagę. No i oczywiście ten jebany elf, nie każdy ma odpowiednie skrypty żeby dorównać innym. Ja bym się zastanowił nad wprowadzeniem pvp stage i legalnego działu gdzie każdy mógłby się dzielić skryptami do elfa.

ja to bym chetnie wprowadzil no-cheat island gdzie wejscie z wlaczonym elfem byloby niemozliwe dodatkowo jezeli ktos cie zlapie, ze tam bocisz dostajesz insta delete na islandzie bylyby respy roznych mobkow np dmow metali gonerow SE keanow itp i exp zwiekszony o 50%.
Odpowiedz
#17
@Cive
O tym też kiedyś myślałem - nawet skopiować obecną mapę i wkleić drugi raz z tym że na nowej byłby większy exp dla nie bocących. Wtedy wilk syty i owca cała
Odpowiedz
#18
fajnie by było ale wprowadzona stamina lub płatne wejście lub expienie tam bądz odliczony czas. W dodatku bym ogólnie dodał staminę i refill w miejscach publicznych typu pz, trainery

zaimast narazie dodawać nowe rzeczy powinno się skupić na starych ... bo to one potrzebują poprawy naprzykład transy, summon pointy, questy...
Odpowiedz
#19
(24-10-2016, 14:14)Quixer napisał(a): fajnie by było ale wprowadzona stamina lub płatne wejście lub expienie tam bądz odliczony czas. W dodatku bym ogólnie dodał staminę i refill w miejscach publicznych typu pz, trainery

zaimast narazie dodawać nowe rzeczy powinno się skupić na starych ... bo to one potrzebują poprawy naprzykład transy, summon pointy, questy...

stamnina jak najbardziej na tak, te najlepsze respy sa oblegane przez ludzi z topki jakby byla stamina to musieliby robic sobie przerwy zwalniajac miejsce dla nowych.
Odpowiedz
#20
na dbp jest taka chujnia ze respy sa 1 osobowe te lepsze ze w pare os nie da sie expic moze jak by sie moby respily nawet jak ktos jest na ekranie bylo by lepiej nie wiem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu