Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sens Nowej Edycji
#1
Rozumiem ten exp mały jak dla mnie zbyt mały jeżeli ktoś chce grać fer,
kary za bota 2dni albo dead? kpina? czy to jest serwer RPG? heh
Ja nie rozumiem graczy czerpiecie frajde z puszczenia bota na respie i pilnowania go, w pvp autotarget,auto spell,auto heal, auto senzu?
to jaki jest sens gry patrzenie się i ustawianie bota?? bezsensu wiele ten serwer stracił no , ale trudno kasa się zgadza bo Pacc wlatuje, duża liczba graczy to przedewszystkim MCki i Antykicki wszystkich heh no ,ale jak na tym to ma polegać to niestety gra tutaj jest bezsensu bo patrzenie na bota? strata czasu , zero frajdy.

PS.
Możecie pisać ból dupy itd. , ale wyrażam swoją opinie wbicie ręcznie mojego buubka 800 po reb to była frajda z gry Uśmiech
może starzy wyjadacze to zrozumieją heh
Odpowiedz
#2
No tak, napierdalaj po 5 godzin dziennie ręcznie w tibie chodząc i bijąc te same moby. Ale frajda!
Odpowiedz
#3
Nie rozumiem do czego czlowieku sie prujesz, z gory wszystko bylo wiadomo. Gdyby tutaj nie bylo bota to by gralo 40 os na starcie. Kazdy ma swoje preferencje ale trzeba to uogolnic. Tak samo ciagle jakies posty z balansem charow bo typ co 2 dni solo pada od ludzi co graja tydzien w teamie uwaza ze nie jest to fair. Wyciagnijcie glowy z dupy i lyknijcie tlenu, bo bez urazy ale kurwa mogz jest po to zeby go uzywac.

Don Juan Bang
Odpowiedz
#4
Jako starszy gracz uwazam to jako najgorsza edycje too Język I dlatego Sobie odpuscilem ta edycje Duży uśmiech a co do tego "duża liczba graczy to przedewszystkim MCki i Antykicki" soo true Język Ten exp nie jest przystosowany do rozgrywki i balansu
Odpowiedz
#5
Odemnie mogę powiedzieć tak, exp do dupy, expi się głównie na bossach których częstotliwość powinna być zmniejszona o połowę, a exp zrobiony tak ja kbył proponowany (głosowałem na tak nie ze względu na siebie a osoby które dołączają do nas dopiero), do tego transy lasty każdy powinien mieć tak samo bo taki gohan na 300 ma a shenron musi wbić 360 = wieczność. Do spelli się nie odniosę. Tuffle który jest tankiem ma tyle capa lub o ciut więcej niż spc. Summon pointy które są od 200 lvl, można ich używac od 500.. Szkoda mu włożyć troszkę pracy w to zamiast zmieniać stare błędy to dodaje nowe.

@@Taka mała uwaga, SERVER JEST DLA GRACZY I TO DLA NICH SIĘROBI TEN SYF.


Co tygodniowo można przecież robić poprawki i nie all jednego dnia a stopniowo, ale poco??
Odpowiedz
#6
Dokładnie na obecną chwilę dominują postacie które mają lasta na 300lvl i nie chodzi mi tutaj o Gtr itp tylko o wszystkich
exp jest porażką do tego last transa powinien być większy żeby każdy miał równe szanse bo na obecną chwilę gra zmusza do robienia postaci z jak najszybszym lastem żeby co kolwiek zdziałać summony powinny być od 300lvl a nie od 500lvl tak samo przesunąć niektóre questy oraz je znerfić np VC na 350lvl maga na 350lvl
o capie jest mówione już od dawna... koleją sprawą są eventy tak jak pisałem coś co zwiększa expa loota itp bo teraz jedynie jaki event jest to zeni
Deff roomy na vegecie powinny miec czas jak w grav room 5h i pozniej odnawia sie 10h
mcq skiny od 300 lvl powinno się oddawać szybciej
Odpowiedz
#7
spoko nic nie zmieniać , może zmiany nastąpią z nową edycją hihi


Załączone pliki Miniatury
   
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Ostatnia Dzika Kuna:
  • Najebutsu
Odpowiedz
#8
Najgorsze jest że od pierwszej edycji co edycje jest to samo, skargi na forum nic sie nie zmienia nic nie poprawiane. I tak juz bedzie zawsze,
no future here a mimo to każdy myśli ze co edycje sie cos zmieni
Odpowiedz
#9
(24-10-2016, 12:23)Quixer napisał(a): Najgorsze jest że od pierwszej edycji co edycje jest to samo, skargi na forum nic sie nie zmienia nic nie poprawiane. I tak juz bedzie zawsze,
no future here a mimo to każdy myśli ze co edycje sie cos zmieni

No coz ze starych wyjadaczy tylko ja bylem madry zeby niegrac Uśmiech.

odrazu wiedzialem ze jak niepozmienia tych hp/lvli na lasty to bedzie parodia a nie gra.
Odpowiedz
#10
Ale ja mam beke z was mowilem juz dawno o expie wsumie po 1 dniu serva ze jest zalosny Szczęśliwy I ogolem ze jelsi balans jest od 400 to powinno sie szybciej to wbijac ale nie po co Szczęśliwy kazdy hejtowal Szczęśliwy haha jak ja to lubie w tym community

+ ciekawe jak bedzie jesli nawet z karma bedziecie tracic lvl juz widze jak wiara wybiega na wara Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu