Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spc Last TRans
#11
Uprzejmie proszę Was o spokój. Kłócić możecie się na pw a nie na forum w dziale POMOC.
Odpowiedz
#12
Ja tutaj nie mam i mam wyjebane w sumie w granie w takie gierki, ale kurwa... Śmieszy mnie to, że mówisz komuś, że nic nie osiągnął w jakiejś mało znaczącej grze. Nie każdy potrzebuje osiągać wszystko aby się dobrze przy tym bawić, chociaż ja już nie widzę tutaj żadnej ciekawej rzeczy, która mogłaby mi satysfakcję przynieść, a jedynie stracony czas, który mógłbym w jakikolwiek inny sposób wykorzystać. W szkole już byłem i pachołkiem raczej nie jestem, ale jak czytam twoje wypowiedzi to się zastanawiam czy ty kiedykolwiek w szkole byłeś.

@EDIT
Dobrze Raav, to ja spierdalam Szczęśliwy
Odpowiedz
#13
przykro mi to mówić Quixer ale na funie też było już tak że na last transf dostawało się wiecej jak i na reb transf , a co do dmg z choby nie wiem nie gralem na tej edycji spc bo wiedziałem ze bd dupa Szczęśliwy


Odpowiedz od Vultura na Funie "Taki Balans" jak pokazywałem spadek transf i ze bez last transfa ludzie mi mniej bija i wychodzilo 3k wiecej bili 3 k wiecej ja bilem Szczęśliwy
Odpowiedz
#14
n ie mam pretensji o absy, lecz o dmg bo teraz cooler bije tyle co ja. Gdzie ten dps ja sie pytam
Odpowiedz
#15
wiesz ze masz wiekszy przyrost dmg i moze to tylko tak wygladac na tym lvl Szczęśliwy
Odpowiedz
#16
Ból dupy wyrraznie pisze na stronie -20% ki abso i +10% ki dmg wiec zamknij mordę i skończ płakac
Odpowiedz
#17
(24-10-2016, 16:39)Kaleka napisał(a): Ból dupy wyrraznie pisze na stronie -20% ki abso i +10% ki dmg wiec zamknij mordę i skończ płakac

Jest napisane...
Odpowiedz
#18
Kaleka, uspokój się. Już coś napisałem. Masz ostatnie ostrzeżenie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu