Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spc Last TRans
#1
Chciałym się dowiedzieć co się stało że się zesrało... na lascie -20% = 1+k dmg od typów, +1k hp, i dmg wzrasta o 1k w potwory????to co ten trans więcej zabiera niż daje??? nie rozumiem

Na laście biję prawie tyle samo co cooler bez lasta???

na s2 było już git zmienione na reb transie a teraz to już w ogóle

gdzie ten kurwa balans spc miałbyć dps rzekomym a jest tankiem??

Do Reborna to teraz spc sie gra bez lasta...


@szybka edycja
w ludzi doszło +300 dmg z choby

a dostaję 600 więcej wow
Odpowiedz
#2
"Balans"
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Pany:
  • Musaszi
Odpowiedz
#3
spc jest bardzo tankowanty na capsułach jest nie do zabicia a ty chcesz żeby jeszcze każdego na 2 hity zabijał BRAWO
Odpowiedz
#4
Quixer, na s2 tez tak bylo tylko dopiero teraz Vultek poprawil na stronie Język
Odpowiedz
#5
Invi z lastem tak nie było napewno wiem że vultur zabierał dmg z choby coś
Odpowiedz
#6
(24-10-2016, 01:20)Quixer napisał(a): Invi z lastem tak nie było napewno wiem że vultur zabierał dmg z choby coś

Przestaniesz ty płakać z tym spc? Pierw mało capa teraz dmg nie taki. Hp źle. 
 Mój pomysł? Graj gokiem. Będziesz miał dmg z ttk hp i capa. Ale ... no właśnie będzie płacz bo golu ma bardzo mało many. Zabawa się zacznie na 400+ kiedy all będą mieli easy i medy + full skille więc nie płacz tylko graj. A jak too hard to sv 2 zapraszamy
Odpowiedz
#7
ty ale zamknij morde nie osiągnałes nic na tym servie i nie osiagniesz gram spc na każdej edycji i z edycji na edycje nerfia ta postac bo nie umieja jej ujebac znam ta postac bardziej niz ty tibie. siedzisz na s2 to siedz tam pajacu z orshabundy. Pierwszy raz spotykam się z postacia którą nie oplaca sie biegac na lascie bo nic nie daje a zebiera
Odpowiedz
#8
W mojej wypowiedzi chodzilo konkretnie o ki absorb, o reszcie nie wiem Język
Odpowiedz
#9
(24-10-2016, 13:52)Quixer napisał(a): ty ale zamknij morde nie osiągnałes nic na tym servie i nie osiagniesz gram spc na każdej edycji i z edycji na edycje nerfia ta postac bo nie umieja jej ujebac znam ta postac bardziej niz ty tibie.  siedzisz na s2 to siedz tam pajacu z orshabundy. Pierwszy raz spotykam się z postacia którą nie oplaca sie biegac na lascie bo nic nie daje a zebiera

hahahahahahaha
A plakietkę zawodowego gracza DBP sobie już załatwiłeś? SzczęśliwyDD

"Nie osiągnąłeś nic i nie osiągniesz na tym servie" Ja pie*dole, nie mogę. Bez kitu nie dziwię się, że z myczem się tak dogadywaliście.
Odpowiedz
#10
nigdy nie grałem z myczem i nie wiem kto to jest, przez takich typów jak wy nic nie jest zmieniane na servie a wy spierdalacie jak tylko dostajecie po dupie. wbijacie komentujcie postacie ktorymi nie graliscie. smieszy cie prawda? lec do szkoly pachołku. Potem płacz że to jest żle to nie pasuje, a krytykujecie i piszecie ze płacz ze tamto <fail> !!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu