Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cell
#1
Zacznijmy od tego. Cell to profa, która miała być swojego rodzaju tankiem, ale wszedzie jest jakies "ale".
Heal cella? To wgl. istnieje? Profa, która na 230+ na kaiokenie ma 6,3k heala z regenki? Cooler ma więcej z gran aury. Porażka.
Idąc już w tą stronę, to mimo, że heala nie ma, to dmg ma słaby i z czaru i z łapy. Destructo disk zabiera HP, bije mniej niż SN, czy OHK, a nawet EDB o ile wiem, a do tego nie ma ani slowa jak SN, ani nic (a hp zabiera).

Może tak coś z tym zrobić?
Odpowiedz
#2
(23-10-2016, 14:26)sakumo napisał(a): Zacznijmy od tego. Cell to profa, która miała być swojego rodzaju tankiem, ale wszedzie jest jakies "ale".
Heal cella? To wgl. istnieje? Profa, która na 230+ na kaiokenie ma 6,3k heala z regenki? Cooler ma więcej z gran aury. Porażka.
Idąc już w tą stronę, to mimo, że heala nie ma, to dmg ma słaby i z czaru i z łapy. Destructo disk zabiera HP, bije mniej niż SN, czy OHK, a nawet EDB o ile wiem, a do tego nie ma ani slowa jak SN, ani nic (a hp zabiera).

Może tak coś z tym zrobić?

porownujesz dmg cella do dmg coolera? to porownaj tez ich hp... wczesniej cell mial 2 kratki zasiegu destro mniej i 20% slabszy heal i ludzie nim grali.
Odpowiedz
#3
Cell mniejszy heal od Coolera? Yhyyy. Cell moj drogi kumplu ma najlepszy heal wsrod wszystkich proffesji.
Odpowiedz
#4
Na lascie ma najlepszy.. Na last trans. Więc na 230 lvl nie można się porównywać do innych
Odpowiedz
#5
Jak nie podoba Ci się cell i tak zachwalasz coolera graj coolerem proste.
Odpowiedz
#6
(23-10-2016, 14:48)biechu napisał(a): Cell mniejszy heal od Coolera? Yhyyy. Cell moj drogi kumplu ma najlepszy heal wsrod wszystkich proffesji.

Może i na lascie, ale zanim dobijasz lasta to na kazdym polu Cell jest slabszy niz inni. Po lascie masz heala, a co poza?
Odpowiedz
#7
to ja się wtrącę mój janemba 6k na kaio na last 27k hp. więc mogę się z tobą zamienić na leczenie i dopiero popłaczesz ; )
Odpowiedz
#8
(23-10-2016, 15:37)Rashelovsky napisał(a): to ja się wtrącę mój janemba 6k na kaio na last 27k hp. więc mogę się z tobą zamienić na leczenie i dopiero popłaczesz ; )
Rashel jaba ma heal za full hp i jest najlepszym tankiem razem z spc ;Chory taki cell/buu do lasta jest praktycznie gownem nie tankiem no ale coz trzeba sie pomeczyc Oczko
Odpowiedz
#9
żeby się leczyć za full musze mieć rage każde uleczenie 4 rage to trzeba mieć bp fruitow to dopiero wtedy tak..
Cell czar na caly ekran + target prawie cala mapa a jaba NENDO 2sqm SzczęśliwyDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz
#10
Rashel, na expie starcza Ci rage na heala zawsze, black capsa to prawie niesmiertelność u janemby więc wiesz Duży uśmiech
do Janemby to lepiej nie komentowac, po co Ci nendo skoro z lapy zabijesz? Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu