Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spopo~
#1
Proponuje zeby spopo puffal daleko od police bo dzisiaj jeden teamek lurnal go pod police bo bali sie o niego bic. Bossy warte sa walki o nie na tym rate.
Odpowiedz
#2
[Obrazek: masc_na_bol_dupy.jpg]
Odpowiedz
#3
niestety nie tylko spopo tak ma jestem przeciw all bossy by musialy tak miec bo mozna je lurowac a to ze nie mozecie ich ubijac to tak bywa. Życie..


@up +1
Odpowiedz
#4
Ja rozumiem ze was czepie w euforii bo po tygodniu otsa 1st bossa zrobiliscie, raszel grubasie twoj post nic nie wniosl do tematu wiec jak nie masz nic do powiedzenia to nie wypowiadaj sie.
Jak my nie mozemy? zobacz ile bossow w teamach zrobiona i nie zartuj sobie Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
Alexis ma rację. Zabicie bossa to 4-5 lvli dla każdego czyli 3-4h expienia, warto się o niego pobić. No i daje nam to trochę rozrywki na serverze Oczko Tylko z drugiej strony, wtedy podczas bitki ktoś może go odloorować i po prostu puffnac. Może jest możliwość zrobienia powiedzmy "obszaru" w którym boss nas gania a w okolicy miasta po prostu nie bije i nie może tam w ogóle wejść i wraca gdzieś na środek spawnu albo po prostu biega po mapie. Oczywiście my też nie możemy go bić z tego obszaru, żeby to nie było up/down pz area

#Quixer
Pls wyjdź. Pierw płacz o spc, że za mało capa, teraz, że bijo na bossach. Zapraszam rl tibia server astera z tego co pamiętam jest nonpvp idź tam and enjoy your time.
Odpowiedz
#6
tak gania cie na xx kratek i jak wyjdziesz poza obszar to wraca na swoje miejsce = abuse. Kretyni sami mnie otaczają
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu