Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drobna zmiana
#1
Czesc i czołem !

Jako że teraz emitują Dragon Ball Super , to mam pewien pomysl, mało znaczący aczkolwiek myślę że jakoś by sie wyróżnil ten serwer od innych.
Mianowicie, zmienić last transy Goka, Vegety oraz Freezy (chociaz tu juz niekoniecznie). Jak dobrze wiemy, Dragon Ball GT zostało stworzone przez fanów , pod powiedzmy, okiem Akiry, co nie zmienia faktu , że seria GT nie ma nic wspólnego z SUPER , który tworzy już sam Akira Toriyama i jest oficjalną kontynuacją Dragon Ball Z. Czyli wracając, last transy Goka i Vegety , to juz nie SSJ4 tylko SSJ Blue. Oczywiscie chodzi o sama zmiane wyglądu last transa, nie mówimy tu juz o zmianie statystyk , bo to byłoby bez sensu. Zas jeżeli chodzi o Freezera to tutaj bym sie zastanowił , bo w sumie jego trans w filmie jak i w serii , można by powiedziec ze był odrodzeniem czyli inaczej Rebornem.

 Być moze spodoba wam sie pomysł , a moze i nie. Zapraszam do komentowania :Duży uśmiech
Odpowiedz
#2
TO zmień sobie w spr, co masz za problem.
Odpowiedz
#3
Zalatw grafiki kazdego ruchu to pewnie cos sie da zrobic ^.^
Odpowiedz
#4
W sumie to jest dobry pomysł, lecz to co Invi napisał - ktoś musiałby to narysować.
Odpowiedz
#5
nic prostszego, na kiedy?
Odpowiedz
#6
(19-10-2016, 20:29)Kiedyssegrałem napisał(a): Czesc i czołem !

Jako że teraz emitują Dragon Ball Super , to mam pewien pomysl, mało znaczący aczkolwiek myślę że jakoś by sie wyróżnil ten serwer od innych.
Mianowicie, zmienić last transy Goka, Vegety oraz Freezy (chociaz tu juz niekoniecznie). Jak dobrze wiemy, Dragon Ball GT zostało stworzone przez fanów , pod powiedzmy, okiem Akiry, co nie zmienia faktu , że seria GT nie ma nic wspólnego z SUPER , który tworzy już sam Akira Toriyama i jest oficjalną kontynuacją Dragon Ball Z. Czyli wracając, last transy Goka i Vegety , to juz nie SSJ4 tylko SSJ Blue. Oczywiscie chodzi o sama zmiane wyglądu last transa, nie mówimy tu juz o zmianie statystyk , bo to byłoby bez sensu. Zas jeżeli chodzi o Freezera to tutaj bym sie zastanowił , bo w sumie jego trans w filmie jak i w serii , można by powiedziec ze był odrodzeniem czyli inaczej Rebornem.

 Być moze spodoba wam sie pomysł , a moze i nie. Zapraszam do komentowania :Duży uśmiech

ogolnie to juz padl taki pomysl aby pozmieniac reb transy na te z db super oczywiscie golden freezer tez bylby spoko.

@tak btw akira toriyama nie nadzorowal produkcji dragon ball GT nawet kilka lat potem przyznal sie, ze nigdy nie obejrzal calej serii GT
Odpowiedz
#7
Tylko mowie ze Nothing jest na serwie i wiem ze zaczął robić grafiki Black Goku i Super Saiyan Rose. Spytam się go czy mógł by wstawić parę na forum Oczko
Odpowiedz
#8
[Obrazek: 21449661821939183611.png]
[-] Polubienia: 5 Użytkowniów Lubi post Nothing:
  • , Dymek, Leszek, Najebutsu, Vultur
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu