Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawy Pomysl
#1
Oczko 
witam ;Oczko ostatnio siedząc ze znajomymi wpadliśmy na pewien pomysł a mianowicie 
wysłać zaproszenia do gry grupie osób tzw Youtuberów
miało by to polegać na tym ze na servie s2 FUN  wybrać kilku graczy z grona dbp i zaproponować Youtuberom male battle     
gdyby ten pomysł wdrożyć w życie servery DBP zyskały by reklamę i to jaką
a poza tym myślę że było by to motywujące bo np grono graczy na wojnę musiało by przejść mały test sprawdzający zdanie go pozwalało by dołączyc do wojny wiem być może to głupota ale Powiedzcie co wy na to Oczko
Odpowiedz
#2
(18-10-2016, 15:15)GrzeNick napisał(a): witam ;Oczko ostatnio siedząc ze znajomymi wpadliśmy na pewien pomysł a mianowicie 
wysłać zaproszenia do gry grupie osób tzw Youtuberów
miało by to polegać na tym ze na servie s2 FUN  wybrać kilku graczy z grona dbp i zaproponować Youtuberom male battle     
gdyby ten pomysł wdrożyć w życie servery DBP zyskały by reklamę i to jaką
a poza tym myślę że było by to motywujące bo np grono graczy na wojnę musiało by przejść mały test sprawdzający zdanie go pozwalało by dołączyc do wojny wiem być może to głupota ale Powiedzcie co wy na to Oczko

Znam tylko 2 youtuberów, którzy nagrywają Tibie i oby dwoje raczej nie są chętni nawet za pieniążki Duży uśmiech

PS: Mam nadzieje, że macie lepsze znajomości Duży uśmiech
Odpowiedz
#3
Cytat:Znam tylko 2 youtuberów, którzy nagrywają Tibie i oby dwoje raczej nie są chętni nawet za pieniążki Duży uśmiech

3*
Odpowiedz
#4
Ostatnio Anrzej streamował w CS więc może podejmie się DBP Duży uśmiech
A ta na poważnie, to jeśliby ktoś ich znalazł to pomysł całkiem fajny Uśmiech
Odpowiedz
#5
ja rowniez znam tylko 2 jutuberow ktorzy nagrywaja tibie z czego o jednym tylko slyszalem drugim jest Kasti ktory chyba jest najbardziej popularny sam nawet ogladalem pare jego odc jak gralem na RL aczkolwiek otworzyl on swoj server wiec tak jak Vultur napisal nawet za pieniazki pewnie nie zgodzilby sie na reklame.
Odpowiedz
#6
NO Wiecie pomysł est śmiały i lekko szalony ale weźcie pod uwagę te opisaną wyżej wojnę z mojego postu gdyby mogło by to być challenge dla np ekipy rafonixa np czy innych nie musza byc youtubezy kojazeni tylko z tibia tak ak mowie challenge
Odpowiedz
#7
(18-10-2016, 19:47)GrzeNick napisał(a): NO Wiecie pomysł est śmiały i lekko szalony ale weźcie pod uwagę te opisaną wyżej wojnę z mojego postu gdyby mogło by to być challenge dla np ekipy rafonixa np czy innych nie musza byc youtubezy kojazeni tylko z tibia tak ak mowie challenge

Rafonix współpracuje z DBNSem, rozmawiałem z nim.
Natmomiast Kasti z kasterią, zobaczymy z Dymkiem [on tam ma więcej do powiedzenia], może Kastiego się uda namówić.
Najebek pokazał mi też innego, ale to też kwestia rozmowy najebka z nim.
Odpowiedz
#8
Pogadam z Kastim jak go złapie, niczego nie obiecuje.
Odpowiedz
#9
Andrzej, pisz do mojego Pawła, on sie przyjaźni  z wardega - grali na bank razem w tibie :Uśmiech

buziaki:*
Odpowiedz
#10
Widzę Że pomysł Zaczyna Nabierać Kolorków Pracowac,pracować,pracować Oczko A Kto wie Co Z Tego Bd
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu