Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Support
#11
Miło mi Was znowu spotkać!
Obiecuję, że zabawa będzie przednia  Anioł

[Obrazek: odznakadb_arsxwna.png]


Cive dzięki za pomoc na helpie Uśmiech
`Guess who's back, back again`
#12
@Vultur
Morda pracuje po 50-70 godzin tygodniowo, jak mam wolne to siedze i odpowiadam, jestem czesto w nocy kiedy nie ma innych tutorow , jesli maja tyle odpowiedzi to radze sprawdzic JAKOSC I SENS tych odpowiedzi, nie spodziewaj sie ze bede dostepny 24/7 jak kiedys ale swoja wiedza mysle ze nadrabiam rzadkosc przebywania przy PC.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
#13
Beka. Fokus, ktory wrocil po X czasu do gry dostał BN...
Riko? Kto to wgl jest?
serwer schodzi na psy, poważnie... jak dla mnie żenada. BN dostaje ktos kto sie nawet zachowac nie potrafi na gc. Lepiej by bylo bez tych BNow, albo jakby po prostu kazdy GM wybral sobie BNa do pomocy, bo tak to serwer sie skonczy szybciej niz zaczal.

Jesli chciales kogos nagrodzic, to moim zdaniem 2 najlepszych tutorow ew. na BN, a te osoby ktore kiedys... byly bnami moglyby zaczac od tutora.
#14
Rico ??????????????? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mocne haha
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
#15
(17-10-2016, 21:34)sakumo napisał(a): Riko? Kto to wgl jest?

ayyyy Szczęśliwy
#16
(17-10-2016, 21:50)r e m i x napisał(a):
(17-10-2016, 21:34)sakumo napisał(a): Riko? Kto to wgl jest?

ayyyy Szczęśliwy

taka prawda Ci co nie graja tu praktycznie od poczatku moga go nieznac Cwaniak
#17
(17-10-2016, 21:34)sakumo napisał(a): Beka. Fokus, ktory wrocil po X czasu do gry dostał BN...
Riko? Kto to wgl jest?
serwer schodzi na psy, poważnie... jak dla mnie żenada. BN dostaje ktos kto sie nawet zachowac nie potrafi na gc. Lepiej by bylo bez tych BNow, albo jakby po prostu kazdy GM wybral sobie BNa do pomocy, bo tak to serwer sie skonczy szybciej niz zaczal.

Jesli chciales kogos nagrodzic, to moim zdaniem 2 najlepszych tutorow ew. na BN, a te osoby ktore kiedys... byly bnami moglyby zaczac od tutora.

kazdy GM tak? Dobrze, ze jest ich 5. Ja tam sie ciesze, ze wiecej bnow za duzo jest botow na malpach w nocy.
#18
Leszek aka BN Focus? Aż mi się przypomniało moje pierwsze 15 minut~ na dbp zaraz po wyjściu z rooka.
Nagrany i zbanowany na 8 lvlu przez BN Focusa za jedzenie fooda na afku na trainie. Polowanie na graczy incoming? Szczęśliwy
Niezły świr to był.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vicodin:
  • Leszek
#19
Witam, to ja

Miło mi poznać :>

BNi są potrzebni na serwerze ze względu na regulamin, który panuje, a ktoś musi pilnować aby inni go przestrzegali Język (osoby odpowiedzialne)
#20
(17-10-2016, 22:28)Cive napisał(a):
(17-10-2016, 21:34)sakumo napisał(a): Beka. Fokus, ktory wrocil po X czasu do gry dostał BN...
Riko? Kto to wgl jest?
serwer schodzi na psy, poważnie... jak dla mnie żenada. BN dostaje ktos  kto sie nawet zachowac nie potrafi na gc. Lepiej by bylo bez tych BNow, albo jakby po prostu kazdy GM wybral sobie BNa do pomocy, bo tak to serwer sie skonczy szybciej niz zaczal.

Jesli chciales kogos nagrodzic, to moim zdaniem 2 najlepszych tutorow ew. na BN, a te osoby ktore kiedys... byly bnami moglyby zaczac od tutora.

kazdy GM tak? Dobrze, ze jest ich 5. Ja tam sie ciesze, ze wiecej bnow za duzo jest botow na malpach w nocy.

Idąc Twoim tokiem myślenia. Vultur wybrał 2 BN i dał Dymkowi GM'a
Invi + Dymek + 2 BN = 4 osoby, które mogą zbanować (Vultura nie liczę)
Mój pomysł
Dymek + jego BN + Invi + jego BN = 4 osoby, które mogą zbanować

Nie ogarniam Twojej logiki, ale prosta matma Uśmiech


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu