Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sagi
#1
sagi lecza sie o wiele za mocno stojac i bijac nappe z lapy+spella na kaiokenie na 132 lvl nie bylem mu wstanie zbic ani troche hp przez prawie 5 minut.
#2
Wydaje mi sie ze tak powinno byc, Vultur chcial zrobic zeby sagi byly robione w teamach. Ogarnij shootera to pojdzie.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
#3
a ja jako prolok i widac golym okiem po topce powiem don`t worry Oczko Ta edycja najszybciej upadnie Oczko raptem 70 osob gra top 70 = 70 lvl Duży uśmiech ktory nie gra gdyz nie ma kasy nie chce mu sie wbijac lvl jak zjeb Szczęśliwy

A co do kasy to gg vultur w nocke 10 credit card hehe naprawde balanz gry
#4
Giki ty krejzolu toz to teraz jesteś miljonejro na debepe.
Ps. Kup mi paca Szczęśliwy
#5
Rashel jak ja na 1 harku zbieram a sa ludzie co po 2+ TU NIE O TO CHODZI, CHodzi o to ze balans dropa pvp nie jest kurva na 100 lvl a nikomu z nowych sie expic nie chce co widac po topce jeszcze kiedys nowi gracze przychodzili teraz only staruszki
#6
(16-10-2016, 12:15)gikiliki napisał(a): Rashel jak ja na 1 harku zbieram a sa ludzie co po 2+ TU NIE O TO CHODZI, CHodzi o to ze balans dropa pvp nie jest kurva na 100 lvl a nikomu z nowych sie expic nie chce co widac po topce jeszcze kiedys nowi gracze przychodzili teraz only staruszki

Nawet kilka starych siedzi na 60 lvlu Szczęśliwy

Dlatego wiedzialem zeby niegrac bo ta edycja to wielki niewypal.

1 team odejdzie i juz koniec edycji.
#7
adox up popieram no nawet moi mowia ze wola pxg bo szybciej sie expi Szczęśliwy Co jest tragedia I tak smieszek na forum max 3 osoby nowe i vultur mysli ze wszystko gra Szczęśliwy

3k many shenron last nova coolera 1700 chyba many heheszki na low lvl good balans i niech nikt nie pisze ze pozniej bedzie lepiej Szczęśliwy
#8
Co do sag w 2 osoby juz sie lajtowo w miare robi saiyan Duży uśmiech





@Offtop
Server do resetu, nie ma balansu na 50tych lvlach!!!!11111oneoneone
Server do resetu, nie ma balansu na 100tych lvlach!!!!11111oneoneone
Server do resetu, nie ma balansu na 200tych lvlach!!!!11111oneoneone
Server do resetu, nie ma balansu na 300tych lvlach!!!!11111oneoneone

Mam trans na 60 lvlu, mam 52, a gosc ze 130 zabil mnie na hita. Nie ma balansu.
Wczoraj Shrouded, ktory ma 2x wiekszy lvl zabil mnie na dwa hity. Niezly balans.

I tak caly dzien... wy jestescie choc troche powazni? Niezdecydowany
#9
Haha no jak mam 150 lvl i mi mowisz o balansie jak widze inne profki na tym lvl Szczęśliwy Tu nie ma balansu na low lvl zawsze server byl przystosowany na lvl wiekszy a nie na low
#10
Na DeBePe zawsze mentalnosc niektorych ludzi byla taka ze az szkoda slow i to sie akurat nie zmieni. A nowi przychodza i expia, a na topke to Ty nie patrz bo zawsze bedziesz tak myslec. Ale wedlug niektorych to i tak edycja juz upada. Nawet do lasta nikt nie dojdzie bo edycja upada. Temat zamykam. Wbije Vultur to wyjasni sprawe z SAGAMI, moze.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu