Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Great idea for Vultur
#1
Szefunio jesli mozesz pamietaj zmienic Sobie level na 1 zebys nie powodowal respienia sie bossow na 600 lvl kiedy gracze beda na low lvl xSzczęśliwy Taka luzna propozycja jesli Ci sie chce, gdyz to sie juz nie raz zdazalo ;Język Niby nic wiec jak tam chcesz tak tylko pisze.
Odpowiedz
#2
(12-10-2016, 21:21)gikiliki napisał(a): Szefunio jesli mozesz pamietaj zmienic Sobie level na 1 zebys nie powodowal respienia sie bossow na 600 lvl kiedy gracze beda na low lvl xSzczęśliwy Taka luzna propozycja jesli Ci sie chce, gdyz to sie juz nie raz zdazalo ;Język Niby nic wiec jak tam chcesz tak tylko pisze.

Reklamuj serwer to się zastanowię Uśmiech
Odpowiedz
#3
vultur moglbys poprawic hard questy bo z tego co patrzylem za kazdym razem nikt nie mial hardow na s1 moze 1-2 osoby ale to jak juz po 30 osob gralo?
Odpowiedz
#4
"tak ma byc z tego co na kazdej edycji mowia" Szczęśliwy
Odpowiedz
#5
a wata tylko te hardy jeszcze nie wbił na serva a jużhardy chce Szczęśliwy
Odpowiedz
#6
Hardy sa easy jedynie titanium do nerfa o jakies 60% zeby nawet sie takim gohanem dalo rade zrobic bo jak narazie to chyba tylko buubek by dal rade przez tego buga ze z lapy po 0 by dostawal chyba ze vultur to razem z sagami naprawil.
Odpowiedz
#7
Hardy sa za trudne od zawsze mowione chyba jak ktos ma hardy to jest to pod koniec edycji jak jest low ilosc online nowy gracz nie ma praktycznie szans zrobic hardow nawet dla starych wyjadaczy jest to piekielnie trudne.
Odpowiedz
#8
(13-10-2016, 00:22)Cive napisał(a): Hardy sa za trudne od zawsze mowione chyba jak ktos ma hardy to jest to pod koniec edycji jak jest low ilosc online nowy gracz nie ma praktycznie szans zrobic hardow nawet dla starych wyjadaczy jest to piekielnie trudne.

Niby co masz w hardach trudne?
Uzbieranie kasy na stq to chyba najtrudniejsze na hardy.

+ ja bym wyjebal to ze potrzeba humana,trunka,goka na jebany rebelion wedlug mnie to jest glupie zeby ktos z teamu musial robic te profy zeby wykonac questa. Albo robic je na mcku co tez jest czasochlonne bo trzeba skillac ene itd.
Albo chociaz zrobic zeby mozna bylo Android,Half Saiyan,Saiyan
Oczywiscie w android tez jest cell+tuffle.
Odpowiedz
#9
(13-10-2016, 00:49)Eletric napisał(a):
(13-10-2016, 00:22)Cive napisał(a): Hardy sa za trudne od zawsze mowione chyba jak ktos ma hardy to jest to pod koniec edycji jak jest low ilosc online nowy gracz nie ma praktycznie szans zrobic hardow nawet dla starych wyjadaczy jest to piekielnie trudne.

Niby co masz w hardach trudne?
Uzbieranie kasy na stq to chyba najtrudniejsze na hardy.

+ ja bym wyjebal to ze potrzeba humana,trunka,goka na jebany rebelion wedlug mnie to jest glupie zeby ktos z teamu musial robic te profy zeby wykonac questa. Albo robic je na mcku co tez jest czasochlonne bo trzeba skillac ene itd.
Albo chociaz zrobic zeby mozna bylo Android,Half Saiyan,Saiyan
Oczywiscie w android tez jest cell+tuffle.

Co mam w hardach trudnego?
Przypominam, ze beda low raty.

Rebelion? Juz na s3 na 1,7 k lvlach robi sie go prawie 2 godziny przebiegajac 2 pierwsze stage

Titanka? to samo co up

shadow task/diamond ultimate quest? Quest ten nie jest o tyle trudny co MEGA czasochlonny i nie realny do zrobienia dla nowego gracza.

Przpominam, ze na ostatniej edycji ani rebelion ani titanium quest nie zostal zrobiony przez ani 1 osobe
Odpowiedz
#10
przeciez chyba zaden nowy gracz tych questow nie zrobil Szczęśliwy I tak od zawsze bylo Szczęśliwy

Jak ktos zrobi na S1 hardy to mozna wyjsc z gry Szczęśliwy Gdyz nie mam zamiaru robic ich na 600 lvl i siedziec jak debil przed rebelion questem 10h Szczęśliwy = to samo titki gdzie i tak pewnie deska Szczęśliwy Te questy Vultur pisal ze zbalansuje w trakcie edycji dlatego tez moze bedzie wreszcie ciekawie Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu