Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja do Guild "Old Boys"
#1
Kciuk w dół 
Siemanko Mordeczki Uśmiech

Tytułem wstępu chciałbym zaprosić serdecznie wszystkich nowych graczy jak i starych wyjadaczy servera,  na zbudowanie rodzinnej atmosfery w gildi Old Boys Serce .

Do gildi może dołączyć KAŻDY, nie ma żadnych progów które mogą ograniczyć nowych graczy. Gildia gwarantuje wsparcie w sagach, expie, questach, achiavach i skryptach do elfa. Mam nadzieje, że zgłoszą się same pozytywne osóbki chcące coś wnieść do rozgrywki i spędzić miło czas    Cwaniak  Prywatny ts3 już czeka !

Gwarantuję że przetrwamy razem ciężkie początki jak i późniejsze sukcesy !  Język

Jeśli nie macie jeszcze konta w grze to zapraszam --> Link

Zapisujcie się pod tematem lub piszcie PRIV !
 

Btw. Witajcie hejterzy,  Pozdrawia stary CYC Serce
Odpowiedz
#2
dobry name pozdro. Uśmiech
Odpowiedz
#3
Siema osmiorniczek Szczęśliwy
Odpowiedz
#4
Biechowi sie to nie podoba Niezdecydowany
Odpowiedz
#5
polecam tego alegrowicza dolaczac do jego gildi bo jak nie to nie bede mial kogo napierdalac Niezdecydowany
Odpowiedz
#6
to cive też wbijam do was
Odpowiedz
#7
To ja Zakladam gildie ktora bedzie stac przy TM, chetni? Duży uśmiechDD
Odpowiedz
#8
(12-10-2016, 17:59)Cive napisał(a): polecam tego alegrowicza dolaczac do jego gildi bo jak nie to nie bede mial kogo napierdalac Niezdecydowany

alegrowicza ? xSzczęśliwy Ostatnio byłeś u mnie w team na s1 Oczko
Odpowiedz
#9
(12-10-2016, 22:12)Grzejniczek napisał(a):
(12-10-2016, 17:59)Cive napisał(a): polecam tego alegrowicza dolaczac do jego gildi bo jak nie to nie bede mial kogo napierdalac Niezdecydowany

alegrowicza ? xSzczęśliwy Ostatnio byłeś u mnie w team na s1 Oczko

no bylem bylem ale jak zrobisz swoj team to bedzie 1 wiecej do warowania sie Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu