Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja odnosnie kar za bota
#51
Gosia nie lepiej grac jak ty całą edycje s1 że 2 razy na akcji cie wydziałem i to 30 sec kiedy komenda poszła bić gosie. Adox ty już pokazałeś skila z kolcami 10 k minut
Odpowiedz
#52
Nie jestem adox lel to po 1,niech zostawi tego bota 2-3tygodnie poexpoa poskiluja questy porobia 3 tygodnie się powaruja i elo z serva bo nuda reset trxrba robić Szczęśliwy
Odpowiedz
#53
(09-10-2016, 13:56)sallakin napisał(a): Gosia nie lepiej grac jak ty całą edycje s1 że 2 razy na akcji cie wydziałem i to 30 sec kiedy komenda poszła bić gosie

Wszystko fajnie, tylko że ja miałam bot'a dopiero po 400lvl, nie chodziłam na akcje bo SORRY my majster pvp po co mam grać pvp  z BOTAMI? to ma być wyznacznik jak zajebiście pvpujesz ? bo masz bot'a? hahahaha no dobra super no zabijałeś mnie i co teraz z tym zrobimy, bo w Twojej głowie pojawiła się myśl, że to będzie wyznacznikiem tylko czego? explain plx..

Jakoś dziwne że jak był robiony event - war, na arenie, jak miałam bota, to okazywało się że wcale nie jest już tak łatwo co?Uśmiech więc dalej stwierdzam, że BOT psuje gre, bo nie określa Twoich skili, umiejętności a nawet wytrwałości, bo z BOTEM wszystko masz gdzieś, np czas poświecony na gre - z botem "nie tracisz" czasu, loot - z botem samo sie zebrało więc co tam, wszystko jest łatwe, itd itp..

Muszę tutaj przytoczyć serwer DBL, zobacz że tam BOT jest surowo karany i ciągle stoi, gracze jakoś grają i tyle, a pokaż mi serwer DB - w którym są dozwolone BOTY, a który stoi tak samo długo jak DBL ? Nie ma? Czemu? Bo nie ma botów, a jak są to surowo karane - koniec tematu.

DBP jest 1000 razy leszpy ma większy potencjał, ale potrzebuje stabilizacji i wytrwałej grupy 10-30 graczy, jeśli my przyciągniemy innych to sie to roziwnie bardzo ładnie.
Odpowiedz
#54
(09-10-2016, 13:51)sallakin napisał(a): sory adox ale ty skila kupujesz w sms shopie to cicho

Rozjebales mnie tym postem
chyba ci na s1 pokazalem gdzie twoje miejsce?
z aelem was 2v7 robilismy nawet jak auto obracanie uzywaliscieNiezdecydowany.

PO 1 na dbp sie gra dla pvp nie dla expa pojebalo was?.
Kto gra w tibie dla expa to jest jakis pierdolniety.

Bot na expie = 600 lvl + fuzka i jazda pvp i wyjebane czy sie bedzie na - 100 lvli jak bot odrobi.
Odpowiedz
#55
To po chuj expic niech da każdemu po 700 lvl skille i jazda
Odpowiedz
#56
(09-10-2016, 14:15)jestem adox i jestem gimbusem napisał(a): To po chuj expic niech da każdemu po 700 lvl skille i jazda

Wtedy niemasz walk o respy?
Najwiecej warow wlasnie jest na jebanych respach.
Odpowiedz
#57
Gosia bym podał ale to zaraz będzie reklama, a co do tego server to ludzie grają bo korupcja jest minimalna wiem bo byłem admin na db gdzie grało po 150-300 osób i widziałem co tam się wyprawia . A co do skila ludzie tutaj grają żeby się pobawić w pvp a nie w zręcznościówkę bo to nie ten rodzaj gry ( bardziej cs,lol). A co do war eventu nie wypowiem się bo nie pamiętam. Gosia jeżeli ty swoje kryteria nastawiasz na liczbę 30 osób to miłej gry

Eletric  2vs 7 to nie zemną było :Uśmiech Na s1 grałem w teamie 3-5 osób, gdzie 5 nigdy nie było.

Odpowiedz
#58
Też tam grałem akin i jeżeli chodzi o skilla byłeś gowem
Odpowiedz
#59
Dobra mordy pozamykac i czekac az vultur napisze
Odpowiedz
#60
Bez ciebie?
A ja tam widzialem shroudeda,Sall akina,tuptiego,okiego,bongo,rashela,iconsa < buubkiem.
na 2 gingerach niepamieta sie?.
wynik byl 21 do 6 chyba.

+ na kazdym serwie jest korupcja nawet na tej edycji bedzie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu