Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja odnosnie kar za bota
#31
tak tylko przypominam Ci bang ze z Toba ani razu nie gralem i zawsze Cie jako tzw "ZYDA" klasyfikowalem Niezdecydowany

i o ile sie nie myle zamienilem z Toba 2/3 slowa przy okazji innego servera Niezdecydowany
Odpowiedz
#32
od Inviego sie odczepić proszę, bo  nie wiem czemu ale ten serwer mi się znim kojarzy :Duży uśmiech jego PvP, ale przede wszystkim nastawienie "wyjebane" na to co beda pisac czy mowic, robi swoje Uśmiech
Odpowiedz
#33
(08-10-2016, 16:48)Cive napisał(a): Do tego aby nie było "Niekompetentnych (Głupich wklejań kar) jak to invi często daję nieprzemyślane kary"
Za tak surowe ale również sprawiedliwe kary . Gdy będą nadane niesłusznie należy się Rekompensata a tu juz VUltur byś wybrał co to może być. Np Invi robi loda całemu teamowi poszkodowanego Duży uśmiech

(08-10-2016, 18:28)Invisiblity napisał(a): Jedyna niesprawiedliwa kara jaka dalem to ta dla Cive'a
co do reszty nawet ciekawe z tym debuffem na expa

czekam na loda lubie karmelowe. Co do pomyslu segira to bardzo mi sie podoba szczegolnie z debuffem! Spadanie expa tez bardzo spoko.

proponuje tez dac kilku osoba bna na probe bo jak tylko 1 team ma gma to troche unfair nie mowie, ze invi jak ocenia reporta to sugeruje sie z jakiego jest teamu ale wiadomo, ze swoich sprawdzac nie bedzie a ktos powinien.
Odpowiedz
#34
(08-10-2016, 21:16)Cive napisał(a):
(08-10-2016, 16:48)Cive napisał(a): Do tego aby nie było "Niekompetentnych (Głupich wklejań kar) jak to invi często daję nieprzemyślane kary"
Za tak surowe ale również sprawiedliwe kary . Gdy będą nadane niesłusznie należy się Rekompensata a tu juz VUltur byś wybrał co to może być. Np Invi robi loda całemu teamowi poszkodowanego Duży uśmiech

(08-10-2016, 18:28)Invisiblity napisał(a): Jedyna niesprawiedliwa kara jaka dalem to ta dla Cive'a
co do reszty nawet ciekawe z tym debuffem na expa

czekam na loda lubie karmelowe. Co do pomyslu segira to bardzo mi sie podoba szczegolnie z debuffem! Spadanie expa tez bardzo spoko.

proponuje tez dac kilku osoba bna na probe bo jak tylko 1 team ma gma to troche unfair nie mowie, ze invi jak ocenia reporta to sugeruje sie z jakiego jest teamu ale wiadomo, ze swoich sprawdzac nie bedzie a ktos powinien.

Mam dwie propozycję, które mogą wzbudzić trochę dbp Duży uśmiech
Odpowiedz
#35
(08-10-2016, 21:25)Vultur napisał(a):
(08-10-2016, 21:16)Cive napisał(a):
(08-10-2016, 16:48)Cive napisał(a): Do tego aby nie było "Niekompetentnych (Głupich wklejań kar) jak to invi często daję nieprzemyślane kary"
Za tak surowe ale również sprawiedliwe kary . Gdy będą nadane niesłusznie należy się Rekompensata a tu juz VUltur byś wybrał co to może być. Np Invi robi loda całemu teamowi poszkodowanego Duży uśmiech

(08-10-2016, 18:28)Invisiblity napisał(a): Jedyna niesprawiedliwa kara jaka dalem to ta dla Cive'a
co do reszty nawet ciekawe z tym debuffem na expa

czekam na loda lubie karmelowe. Co do pomyslu segira to bardzo mi sie podoba szczegolnie z debuffem! Spadanie expa tez bardzo spoko.

proponuje tez dac kilku osoba bna na probe bo jak tylko 1 team ma gma to troche unfair nie mowie, ze invi jak ocenia reporta to sugeruje sie z jakiego jest teamu ale wiadomo, ze swoich sprawdzac nie bedzie a ktos powinien.

Mam dwie propozycję, które mogą wzbudzić trochę dbp Duży uśmiech

prosze napisac te propozycje widzialna czcionka
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  •
Odpowiedz
#36
Gosia
Invi to ma pvp jak zaba bo tak samo robi taki rozprysk jak sie po nim stanie.
Odpowiedz
#37
Wiem ze pewnie chuja was obchodzi moje zadnie ale muszę się wypowiedzieć. Moim zdaniem jest o wiele za dużo sekretów w tej edycji . O co mi chodzi? Już wam wytłumaczę. W trakcje robienia testów dla nowego balansu pvp razem z Risem po prostu dawaliśmy pomysły Vulturowi z forum tak jak i naszych. Czasami się posłuchał i wgrywał je na testy, czasami nie tak bywa. Pod koniec testów na 400 lvl spytałem się Vultura czy będzie jakiś Changelog napisany na forum tak jak było z serwerem Naurto. Dostałem prosta odpowiedz, nie. Rozumiem ze Vultur tez nie pamiętał wszystkich zmian które były wprowadzone na testy bo było bardzo dużo pomysłów które były zaprezentowane a potem zmienione. Szczeze mysle ze jak bym nie osiadł z Risem i spróbował pomyśleć o wszystkich zmianach na testcie to takiego changeloga by nie było. W poście było by wpisane "New PvP balanse" i tyle. Idźcie grac i domyślajcie się co się zmieniło a ja z Rise i Segirem wiemy które profki są teraz lepsze. Moim zdaniem to jest nie fair dla tego napisałem tego posta z zmianami na teście. Skocze mówiąc ze na głównym poście o nowych spellach nadal pisze "Curse Healing Technika typu area, wielkości nendouriki u janemby, zabiera 5% ki przeciwnikowi (tylko targetowi) 3 razy co sekundę" który zmienił się teraz na "Curse Healing Technika typu area, wielkości nendouriki u janemby, zabiera 12% ki przeciwnikowi (tylko targetowi) 3 razy co sekundę". Trochę duży buff co nie?

Moim zdaniem ta edycja wyszła z nikąd. Pisałeś ze masz plany na Sierpień a start będzie w połowie Października... Mało dodać ze w twoim "ToDo" zostały ci najważniejsze rzeczy do zrobienia. Mowie tu o nowych planetach, sag i balansu z sag. Wiem ze planety miałeś już zrobione przez bardzo długi czas ale ja się boje ze nie będziesz mieć wystarczająco czasu zęby skacząc takie ważne rzeczy w tydzień.

Ostatni punkt. Został nam tydzień do startu serwera lecz nadal mamy mnóstwo pytań o regulamin, zmiany w HP i Ki profkach i zmiany w questach. Już mówiłem ze jesteś bardzo sekretny o te edycji. Mozę dla tego ze jeszcze o tym nie pomyślałeś i nie zrobiłeś jeszcze tego/nie masz już na to czasu (mowie tu o HP i Ki) lub masz jakaś strategie na marketing lub chuj go wie co ty tu próbujesz zrobić.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post demonsofdrago:
  •
Odpowiedz
#38
uwazam ze kazde zdanie sie liczy Język
Odpowiedz
#39
Moim zdaniem macie bardzo "chore" pomysły związane z banami za bota. Moim zdaniem jest jedna alternatywa zostawić kary za bota na pve/pvp i usunąć z sms shopa unbana i wtedy będziecie musieli się bardzo mocno pilnować, żeby nie stracić tego co osiągnęliście Uśmiech. Przedłuży to żywotność servera a i pvp nie będzie zależało już od ilości i jakości skryptów Uśmiech
Odpowiedz
#40
(09-10-2016, 11:36)Rise napisał(a): Moim zdaniem macie bardzo "chore" pomysły związane z banami za bota. Moim zdaniem jest jedna alternatywa zostawić kary za bota na pve/pvp i usunąć z sms shopa unbana i wtedy będziecie musieli się bardzo mocno pilnować, żeby nie stracić tego co osiągnęliście Uśmiech. Przedłuży to żywotność servera a i pvp nie będzie zależało już od ilości i jakości skryptów Uśmiech

Chyba skroci czas servera.
Bany to jest najgorsza rzecz jaka byla w dbp nawet sam vultur o tym wie ze to kazda edycje spierdala.
Ludzie maja szkole/prace i co wroca i maja 5 dni na ryju bez mozliwosci kupienia unbana a jak niepostawia na expa to sa do tylu o 30-40 lvli.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu