Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja odnosnie kar za bota
#21
(08-10-2016, 13:20)gikiliki napisał(a): up +1 dokladnie Szczęśliwy osobiscie osoby co nie uwazaja Tibi za bustwo wola isc w lola grac jesli sie z nikim nie klepiesz lub wyjsc z domu Duży uśmiech A i tak bedzie trzeba na minimum 3 mc biegac zeby cos ugrac. Monkey skiny sala skiny minimum 2mc kazdy kto zna dbp

Jail i tm tez gowno opcja bo jak na 24h Cie dadza tam gdy lasta ani bandow na as nie masz to co Ty robic bedziesz Szczęśliwy ?

Lol to gra dla ludzi bez płata czołowego i jąder
Odpowiedz
#22
Panowie,


sprawa jest wydaje się całkiem inna niż tutaj oznajmiacie. Serwer DBP z opcją low exp, ma przyciągnąć nie tylko starych wyjadaczy, ale również nowe osoby.

Sprawa #1
Jeżeli przewidujemy że wszyscy chcą grać z bot'em na exp, bez ponoszenia konsekwencji to wprowadzić należało by STAMINE (wg. mnie hard stamina 10h EXP).

Uzasadniam: Serwer powinien dawać możliwość wyboru gry w klimacie PvP lub PvM. Jeśli chcemy aby serwer był stabilny i edycja była trwała, nowi gracze, którzy dołączą za miesiąc lub 2 po stracie muszą mieć możliwość brania udziału w rozgrywce.

Przykład: Na ostatniej edycji dołączyłam pierwszy raz, nastawiłam sie na skilowanie, jako pierwsza wbiłam 160AS (za mną ktoś miał 150), poznawałam questy, ludzi i ogólnie serwer, ale co chwilę grupa zielonych, wpadała zabijała i tyle było z tego "frajdy", w związku z czym zmuszona zostałam do używania Bot'a dla healingu, targetowania, bo jak się okazało namki biegały z choba w kazda strone za toba. Dla majstrów serwera to nie jest wyzwanie, ale dla ludzi nowych to jest masakra i gdyby nie wsparcie róznych graczy, ja przestałabym grać - możecie skwitować "jebać jakaś durna laksa by przestała no i co", jeśli "środowisko" graczy nie przyciąga nowych ludzi, bo nie ma ku temu klimatu, to Andrzej będzie restartował serwer co kilka miesiecy.

Wchodząc tu na forum, nikt nie pisze poradników, pomocy dla nowych graczy (albo mało kto chce to robić w tym momencie), po prostu każdy myśli "niech zrobią tak aby mi było dobrze" ale wydaje mi się że poznaliśmy w jakimś stopniu Andrzeja, osoby które go wspierają więc zastanówmy się co ma być dobre nie dla mnie, czy dla Ciebie, ale dla gry na serwerze.

Jeśli miałaby być jakaś kara za bota na expie, to sugeruję jeśli nie bany dniowe itd wprowadzenie u gracza "klątwy" na dmg czyli reduckaj dmg mele/spell do 10% w PvP i PvM.

Sprawa #2
Jeśli BOT nie będzie surowo karany na EXPie, to w PvP musi  być karany (poza healingiem), proponuję 12h/3dni/7dni/deleted (bez opcji wykupienia unbana) lub "gainEXP" off na 30h/70h/210h lub 10% normalnego DMG w PvP i PvM Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech

Uzasadnienie: Każdy przekalkuluje co wybrać, a jak ktoś jest majstrem PvP tak jak np. Invi to bota nie potrzebuje aby zabić kogoś innegoOczko


take cares m8!Uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Gosia:
  • Vultur
Odpowiedz
#23
(08-10-2016, 16:34)Gosia napisał(a): Panowie,


sprawa jest wydaje się całkiem inna niż tutaj oznajmiacie. Serwer DBP z opcją low exp, ma przyciągnąć nie tylko starych wyjadaczy, ale również nowe osoby.

Sprawa #1
Jeżeli przewidujemy że wszyscy chcą grać z bot'em na exp, bez ponoszenia konsekwencji to wprowadzić należało by STAMINE (wg. mnie hard stamina 10h EXP).

Uzasadniam: Serwer powinien dawać możliwość wyboru gry w klimacie PvP lub PvM. Jeśli chcemy aby serwer był stabilny i edycja była trwała, nowi gracze, którzy dołączą za miesiąc lub 2 po stracie muszą mieć możliwość brania udziału w rozgrywce.

Przykład: Na ostatniej edycji dołączyłam pierwszy raz, nastawiłam sie na skilowanie, jako pierwsza wbiłam 160AS (za mną ktoś miał 150), poznawałam questy, ludzi i ogólnie serwer, ale co chwilę grupa zielonych, wpadała zabijała i tyle było z tego "frajdy", w związku z czym zmuszona zostałam do używania Bot'a dla healingu, targetowania, bo jak się okazało namki biegały z choba w kazda strone za toba. Dla majstrów serwera to nie jest wyzwanie, ale dla ludzi nowych to jest masakra i gdyby nie wsparcie róznych graczy, ja przestałabym grać - możecie skwitować "jebać jakaś durna laksa by przestała no i co", jeśli "środowisko" graczy nie przyciąga nowych ludzi, bo nie ma ku temu klimatu, to Andrzej będzie restartował serwer co kilka miesiecy.

Wchodząc tu na forum, nikt nie pisze poradników, pomocy dla nowych graczy (albo mało kto chce to robić w tym momencie), po prostu każdy myśli "niech zrobią tak aby mi było dobrze" ale wydaje mi się że poznaliśmy w jakimś stopniu Andrzeja, osoby które go wspierają więc zastanówmy się co ma być dobre nie dla mnie, czy dla Ciebie, ale dla gry na serwerze.

Jeśli miałaby być jakaś kara za bota na expie, to sugeruję jeśli nie bany dniowe itd wprowadzenie u gracza "klątwy" na dmg czyli reduckaj dmg mele/spell do 10% w PvP i PvM.

Sprawa #2
Jeśli BOT nie będzie surowo karany na EXPie, to w PvP musi  być karany (poza healingiem), proponuję 12h/3dni/7dni/deleted (bez opcji wykupienia unbana) lub "gainEXP" off na 30h/70h/210h lub 10% normalnego DMG w PvP i PvM Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech

Uzasadnienie: Każdy przekalkuluje co wybrać, a jak ktoś jest majstrem PvP tak jak np. Invi to bota nie potrzebuje aby zabić kogoś innegoOczko


take cares m8!Uśmiech

co do poradnikow to sa na dbp wiki do wszystkich questow oprocz titanium questa (ktory napisalem na starym forum ale nikt go na wiki nie dodal) jest tez rozpiska gdzie expic moze nie mega aktualna ale jest jest rozpiska do enchantu nie wiem czego jeszcze trzeba
Odpowiedz
#24
tez był bym za dodaniem staminy na expienie! 10h or 12h expa pozniej tyle samo odpoczynku pjona!
Odpowiedz
#25
(08-10-2016, 17:20)Rashelovsky napisał(a): tez był bym za dodaniem staminy na expienie! 10h or 12h expa pozniej tyle samo odpoczynku pjona!

I myslisz ze vultur by niedodal Stamina Shotow do sms shopa? = pay to win,w jakim ty swiecie zyjesz.
Odpowiedz
#26
Grupa zielonych hmm ciekawe Uśmiech
Odpowiedz
#27
(08-10-2016, 17:52)sallakin napisał(a): Grupa zielonych hmm ciekawe Uśmiech

No ta grupa zielonych co ja z vicodinem prawie delejty zalatwilismy. ile tamten namek mial do delejta 3 dni? Szczęśliwy
Odpowiedz
#28
Kara za bota afk Ukarać za nie uczciwe expienie odbierając EXPO.
Sposób 1
-15% ogólnego Expa. to spadnie jakieś 10 lvl .
Przykład 1:
LVL 100 EXP 15694800-15% = 13340580 co daje 93 lvl. -7 lvl
Przykład 2:
LVL 200 EXP 129389800-15% = 109981330 co daje 189 lvl. -11 lvl
Przykład 3:
LVL 300 EXP 441084800-15% = 371922080 co daje 283 lvl -17 lvl
Przykład 4:
LVL 500 EXP 2058474800-15%= 1749703580 co daje 473lvl - 27 lvl
Można by to porównać do deski na 100% bad karmie. Gdzie będzie Hard exp to napewno odechce się zostawiać bota na wyjebce czy sie uda czy nie bo łatwo polecieć w plecy cały dzień expienia na 500 lvl.


Sposób 2
10 % w dół od obecnego poziomu
Przykład 1
100lvl - 10% = 90lvl -10lvl
Przykład 2
300lvl - 10% = 270LVL -30lvl
Przykład 3
500lvl -10% = 450lvl -50LVL
Ten też dobitnie by odstraszył ludzi od Expienia na wyjebce na wysokim lvl bo łatwo się może nóżka podwinąć.

Ew. Jeżeli ktoś zostanie Przyłapany na AFK EXP BOT
TO dać taki ładny debuf na postać.
Po co jebać się w NOTKI i bany ? poprostu dać zakaz Expienia. w ten sposób nikt nie wyeliminuje drugiego teamu nagrywając kogoś.
Przykład 1
Jestem afk bot exp. Podchodzi invi daje mi Debuffa na 24H ze nie rośnie mi EXPO i skile. Moge biegać lootać zabijać ale nie dokonam Rozwoju postaci bo "Oszukiwałem"
lub tylko Debuff na EXPO czyli można potem np. skilować

Do tego aby nie było "Niekompetentnych (Głupich wklejań kar) jak to invi często daję nieprzemyślane kary"
Za tak surowe ale również sprawiedliwe kary . Gdy będą nadane niesłusznie należy się Rekompensata a tu juz VUltur byś wybrał co to może być. Np Invi robi loda całemu teamowi poszkodowanego Duży uśmiech
Odpowiedz
#29
Jedyna niesprawiedliwa kara jaka dalem to ta dla Cive'a
co do reszty nawet ciekawe z tym debuffem na expa
Odpowiedz
#30
Boty w pvp i tak i tak beda, tak samo na expie, kary niech Vult sam ustali tylko kurwa prosze zapomnijcie o tym nagrywaniu, komu o tym nie powiem to zawsze zal. ,,Koniec nagrywania" komedia.

PS Wnosze o wyjebnie Invisibicostam z GM, Vult wspolpracuj z ludzmi ktorzy posiadaja mózg. Ostatnio jak gralismy sam nam na tsie donosil gdzies expia (odrabiaja karme) tzw ŻYDY. 


Pozdrawiam, sinior Bang.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu