Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja odnosnie kar za bota
#11
ja to myślę nad zmianą elfa na magebota Szczęśliwy ale nie wiem czy to dobry pomysł bedzie Język do pvp
Odpowiedz
#12
Rashelovsky lepiej winbota ogarnąć na tą tibie . A co do banów będzie jak zawsze będą normalni gracze i będą gracze z znajomościami typu admin w teamie co ostatnia edycja s1 pokazała . A jak znowu ma być edycja typu że war na nagrywanie to lepiej nie wprowadzać banów a jedynie deski i tzw więzienie.
Odpowiedz
#13
no tak jak sallakin mowi i znow sie posypie zaraz
Odpowiedz
#14
Ja zawsze bylem za jailem ale z tmem w srodku.
+ giki vicodiny niebeda grac raczej.
ja i aelo tez raczej nie.

+ last edycje to wlasnie te bany za boty zjebaly.
5dni bana za bota na expie to jedyne co mozesz zrobic to kupic unbana albo czekac 5 dni zeby rozdac swoje eq/chary
Na dbp ban za bota nigdy niemial sensu bo kazda edycja konczy sie tak samo, kazdy wjebuje 2 team w bana chyba pamietamy czasy axima jeszcze? Zdezorientowany.
Odpowiedz
#15
vicodiny beda grac Szczęśliwy Potwierdzone info tak samo jak fakt ze ja z shrodudedami bede + pare osob z Vision jak krysztalek. Jak odczytali ze startuje dbp to all maja wbic Duży uśmiech


Adox i masz racje tutaj dostaniesz bana nawet na 1 dzien i jestes w dupe tyle ze nie warto grac juz. Dlatego banow nie powinno byc tylko iinna kara. Albo jak maja byc bany to tak jak kazdy server UB W SHOPIE mozliwe xxx razy < to tez by spowodowalo ze pp punkty w grze byly by bardziej oplacalne do kupna a nie tylko po kolce
Odpowiedz
#16
Patrząc że server startuje w takim okresie gdzie wiele osób nie będzie miało czasu na pilnowanie bota,a zależy nam żeby ludzie grali to najlepiej zlikwidować bany za bota na expie . A co do unbanów to lepiej nie wprowadzać znowu systemu zapłać to wygrasz, bo jak dobrze pamiętam byli tacy agenci co woleli siebie i kogoś udupić bo mieli hajs na unbana .
Odpowiedz
#17
up +1 dokladnie Szczęśliwy osobiscie osoby co nie uwazaja Tibi za bustwo wola isc w lola grac jesli sie z nikim nie klepiesz lub wyjsc z domu Duży uśmiech A i tak bedzie trzeba na minimum 3 mc biegac zeby cos ugrac. Monkey skiny sala skiny minimum 2mc kazdy kto zna dbp

Jail i tm tez gowno opcja bo jak na 24h Cie dadza tam gdy lasta ani bandow na as nie masz to co Ty robic bedziesz Szczęśliwy ?
Odpowiedz
#18
Proponowałbym teraz ustalić dokładny regulamin gry co wolno co nie żeby nie było jak na s2 że nagle wymyślony pkt jest i nadinterpretacja że ddoś i delet bo koleś popłakał się że został potraktowany jak sprzedajna dziwka .
Odpowiedz
#19
Ta jebac bany tylko do pvp banicja a exp wyjebka
Odpowiedz
#20
Dziękuje wam ze rozumiecie to oby Vultur tez to zrozumiał i bany tylko za pvp na bocie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu