Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja odnosnie kar za bota
#91
- jest taki ze pozniej jakis idiota bedzie all reportowac i sie itac po mapie a z tego co wiem wiele takich osob tu gra Duży uśmiech I co najwazniejsze tutaj gra wyglada tak jak adox pisal masz bana jestes wplecy tak mocno ze sie nie odbijesz Duży uśmiech
Odpowiedz
#92
Re Vicodin

Ja nie jestem przeciwna botom jako tako w całości, zmierzam do tego, że jeśli to tolerujemy, to powinniśmy stworzyć ku temu warunki dla innych, w tym dział download z opisem co można a czego nie można dla new ppl.

Andrzej i tak zrobi swoje Uśmiech
Odpowiedz
#93
(09-10-2016, 16:36)Vicodin napisał(a): Bot w pvp powinien być dozwolony - gdy tak nie jest, edycja od razu staje się wojną na nagrywanie.
Śmieszy mnie to, że odsetek graczy, którzy nie używają bota w pvp chce dyktować warunki reszcie.
Prawda jest taka, że to nie wy stanowicie populacje servera. Wbijcie to sobie w końcu do głowy.
Inną sprawą jest to, że potem ktoś ocenia czy mogłeś zrobić coś ręcznie czy jednak na bocie. Niby na jakiej podstawie???

Natomiast w sprawie cavebota.
Bocenie full afk na wyjebce powinno być według mnie karane.
Z tym, że skończcie w końcu ze zjebanymi mass banami po 20-30 osób na dzień, gdzie po 1-2 tyg liczba graczy spada do 30-40~.
Banowanie za cavebota powinno się opierać na reportach od graczy.
Widzisz jakiegoś full afk bota i nie możesz/boisz się go zabić to go reportujesz licząc na reakcje ze strony jakiegoś BN.
A nie kurwa boci sobie jakiś 30 lvl na totalnym wypizdowie nikomu nie przeszkadzając i dostaje bana, bo jakiś BN urządza sobie polowanie na graczy...

po czesci sie z toba zgadzam co do bota w pvp to moim zdaniem jezeli bedzie dozwolone auto wszystko to profesje z spellem wave beda mialy mega ulatwienie auto target auto heal jak najbardziej ok auto zanzo tez moze byc bo moim zdaniem za ciezko to udowodnic i ban jest dawany na podstawie domyslow bo nigdy w 100% nie stwierdzisz czy ktos mial auto zanzo moze zajebal 4 najlepsze zanzo w zyciu z rzedu? Co do auto obracania powinno byc banowane ale tylko wtedy kiedy nie ma watpliwosci, ze ktos go uzywal.

co do cavebota to oczywiscie expienie full afk jak najbardziej powinno byc karane z tym , ze "Widzisz jakiegoś full afk bota i nie możesz/boisz się go zabić to go reportujesz licząc na reakcje ze strony jakiegoś BN." tak to zdecydowanie powinno wygladac aczkolwiek jest 1 osoba banujaca tzn invi i zalozmy, ze ty bedziesz sobie bocic full afk np na SE przychodze na respa widze, ze bocisz i cie nie ma przy kompie nie moge/boje sie ciebie zabic wysylam reporta na ctrl+r i 0 reakcji bo przeciez invi cie nie sprawdzi dlatego imo vult powinien dac paru osoba bna na probe przeciez jest tylu starych wyjadaczy ktorzy graja tu X lat napewno znajdzie sie paru dobrych bnow.


"A nie kurwa boci sobie jakiś 30 lvl na totalnym wypizdowie nikomu nie przeszkadzając i dostaje bana, bo jakiś BN urządza sobie polowanie na graczy...ę

po czesci racja bo niby co ten 30 lvl komus przeszkadza? Ale z 2 strony zacznie grac bedzie sobie bocic na wypizdowie nikt go nie bedzie ruszac bo po co to se pomysli "o boce tu od 3 dni i nikt mnie nie sprawdzil" wbije troche lvli postawi bota na normalnym respie np na metalach dostanie bana i przestanie grac. A jakby dostal bana na 30 lvlu to by sie nauczyl, ze nie mozna bocic full afk zrobil by new chara i pilnowal tego bota.
Odpowiedz
#94
Cive, wbrew temu co sie mowi Vicodina chyba najwiecej razy sprawdzilem na poprzedniej edycji
Odpowiedz
#95
(09-10-2016, 17:24)Invisiblity napisał(a): Cive, wbrew temu co sie mowi Vicodina chyba najwiecej razy sprawdzilem na poprzedniej edycji

to byl tylko przyklad ja zdaje sobie sprawe, ze vico ma mozg i nie boci full afk.
Odpowiedz
#96
a wedlug mnie jest idiota co woli pilnowac bota i nie ma zycia.
Odpowiedz
#97
@up No tak, bo ciężko odstawić chara na trainy jak się nie może pilnować.
Odpowiedz
#98
(09-10-2016, 17:52)Cive napisał(a): zdaje sobie sprawe, ze vico ma mozg i nie boci full afk.

[Obrazek: FO830IY.gif]
Odpowiedz
#99
JEZELI TYP KTORY MA TU JAKAS KURWA WLADZE PISZE MI ZE DLA NIEGO JESTEM ZYDEM TO PROPONUJE MORDE DO BUDY WSADZIC I NIE GRAC NORMALNYM CHAREM TYLKO pucowac dupe na bnie.
Odpowiedz
SIEMA !
Jak dla mnie bot powinien być dozwolony w każdej kwestii,o ile nie jest się FULL AFK .
Sprawdzać może tylko Administracja(pisząc zwykłe jesteś) i żadne nagrywania lub screen shooty przez graczy .
Jakie są plusy :
*edycja bd stać dłużej,
*nie będzie śmiecenia forum i spamów odnośnie botterów,że nagrałem,że bleble itp,
*nie będzie płaczu z żadnej ze stron .

Co do kar,jeżeli bot byłby dozwolony,aczkolwiek kogoś nie było by przy komputerze to BANICJA 3d / 7d / 30d w zależności który to już ban
Najprostszy sposób . Jeżeli bot miałby być zakazany,to też spoko,ale wtedy zróbcie sobie DBP na otclient (cie?) żeby nikt nie mógł z niego korzystać .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu