Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball Priority - Edycja 2016 r.
#11
nvm a teraz do glownego pytania wrocmy. Zrobisz to na update w sensie na 14?
Odpowiedz
#12
(01-10-2016, 19:45)gikiliki napisał(a): nvm a teraz do glownego pytania wrocmy. Zrobisz to na update w sensie na 14?

Jak bym nie miał zrobić to po co bym pisał o tym?
Odpowiedz
#13
no wiesz duzo adminow pisze te Swoje "to do", i inne takie texty ze niby kiedys zrobia Szczęśliwy wiec wole spytac czy zrobisz to na czas na 14 Język

A wsumie jeszcze 1 pytanko jesli bronie nie maja AS to znaczy ze bedzie mozna wbic 170 as Szczęśliwy? Jesli tak to chyba AS powinien sie skilowac troche szybciej Szczęśliwy
Odpowiedz
#14
(01-10-2016, 19:47)gikiliki napisał(a): no wiesz duzo adminow pisze te Swoje "to do", i inne takie texty ze niby kiedys zrobia Szczęśliwy wiec wole spytac czy zrobisz to na czas na 14 Język

A wsumie jeszcze 1 pytanko jesli bronie nie maja AS to znaczy ze bedzie mozna wbic 170 as Szczęśliwy? Jesli tak to chyba AS powinien sie skilowac troche szybciej Szczęśliwy

Nie wiem co robią inni admini...

Nie, po to został skasowany aby osiągniecie 170 as to nie była kwestia paru dni... Na ostatniej edycji nie było podejścia do ballowców przez spodenki +30 as. Teraz osiągniecie full as'a to będzie osiągniecie jak kiedyś. Przez co pvp drużynowe będzie miało większy sens. Po za tym wraca skillanie na np. bomberach energy dlatego, przy okazji mając zgrany team można skillować as'a Uśmiech

PS: Zapomniałem też dodać o nowych dodatkach do broni jak zatrucie i wyssysanie ki.
Odpowiedz
#15
A Co z tym explo ?
Odpowiedz
#16
Z explo pomysl ciekawy, w koncu vegeta na 100 lvlu chyba nie ma nawet hp na explo Szczęśliwy
Odpowiedz
#17
A ja mam pytanie co do bota, bedzie w końcu ostre sciganie, a nie walenie w chuja i topka na bocie non stop?


No i bany dłuższe
Odpowiedz
#18
#BALANS
- Cooler otrzymuje od 1 lvla balla, jest on dużo słabszy od balla Gohana

YEA !! a takie pytanie Uśmiech
Po rebie cooler będzie bił mocniej z balla?
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#19
Zacna bedzie ta edycja ;}
Odpowiedz
#20
A co z balansem profek na low lvl?; X bo to tez bardzo psulo ostatnia edycje np jak juz pisali explo vege bo to, ze vege na 100 lvl nie ma hp na explo to jedna sprawa, druga jest taka, ze ki na explo tez nie ma Szczęśliwy. Tak jak na low lvl namki rozpierdalaly konkretnie tak np vege byl tragiczny. Mysle, ze zmiana tego jest bardzo wazna szczegolnie jak ma byc low exp.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu