Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szkoda slow
#1
Serce 
JESTEM KOKA LUBIE KOKE, LUBIE BANY za reklame I KOCHAM VULTURA Serce
Odpowiedz
#2
Przeciez juz pisal ze 3-4 tygodnie jakies 3-5 dni temu. jak sie nie podoba to wypierdalaj.
Odpowiedz
#3
kocham cię!
Odpowiedz
#4
Postawienie serva to nie taka prosta sprawa skoro sie przedluza to znaczy, ze vultur planuje cos duzego i, ze warto czekac.
Odpowiedz
#5
jak sie sprawdza historie edycji posta Szczęśliwy
Odpowiedz
#6
Siema tutaj Nino, chce zagrać ale off, długo mam czekać ? Niezdecydowany pozdrawiam prawilne mordy Serce
Odpowiedz
#7
(07-09-2016, 13:19)El Ninoo napisał(a): Siema tutaj Nino, chce zagrać ale off, długo mam czekać ? Niezdecydowany pozdrawiam prawilne mordy Serce

elo wypierdalaj nikt cie nie chce.

A tak serio to podobno koncowka wrzesnia.
Odpowiedz
#8
elo tu wodzu czekamy na start ;v Duży uśmiech
Odpowiedz
#9
Szkoda.czasu na czytanie wypocin ale widac ze posty ktos zmienil,zamknij dupe i albo jest nowym hejterem albo jestes debilem z konkurencji, prosta sprawa -
Dbp - serv gdzie gra sie mega, przechodzi aktualnie teoretyczna zmiane na dobre, to nie jest serv dla orsha zjebow.
Wiele tu wkurwialo ale jak po tylu latach widze hejt na serv to sie kurde noz w kieszeni otwiera...
Pozdrawiam AlkoLekarz Szczęśliwy
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#10
(08-09-2016, 01:07)Learza napisał(a): Szkoda.czasu na czytanie wypocin ale widac ze posty ktos zmienil,zamknij dupe i albo jest nowym hejterem albo jestes debilem z konkurencji, prosta sprawa -
Dbp - serv gdzie gra sie mega, przechodzi aktualnie teoretyczna zmiane na dobre, to nie jest serv dla orsha zjebow.
Wiele tu wkurwialo ale jak po tylu latach widze hejt na serv to sie kurde noz w kieszeni otwiera...
Pozdrawiam AlkoLekarz Szczęśliwy

Nie przestawaj pić, bo to ci szkodzi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu