Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VULTUR ONLINE
#31
(02-09-2016, 15:20)Kumalski napisał(a):
(02-09-2016, 13:05)Eletric napisał(a): No ja niewroce niestety mam odpoczynek prawej reki na jakies 5-6 miechow.
Chociaz i tak pewnie lewa bym mial lepsze pvp niz 99% graczy dbp. Szczęśliwy

Gdyby Adox nie trzepał to ręce obie miał Duży uśmiech

Mistrz  Cwaniak
Odpowiedz
#32
Andrzej!! czy bym mogła Cie grzecznie prosić o jakieś terminy? nie wiem kiedy mam być choraDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech a cały wrzesień chora być nie moge bo bedzie aferaDuży uśmiech prosze daj nam coś poglądowo :*
Odpowiedz
#33
(02-09-2016, 16:21)Gosia napisał(a): Andrzej!! czy bym mogła Cie grzecznie prosić o jakieś terminy? nie wiem kiedy mam być choraDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech a cały wrzesień chora być nie moge bo bedzie aferaDuży uśmiech prosze daj nam coś poglądowo :*

2-3 max 4 tygodnie.
Odpowiedz
#34
(02-09-2016, 18:40)Vultur napisał(a):
(02-09-2016, 16:21)Gosia napisał(a): Andrzej!! czy bym mogła Cie grzecznie prosić o jakieś terminy? nie wiem kiedy mam być choraDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech a cały wrzesień chora być nie moge bo bedzie aferaDuży uśmiech prosze daj nam coś poglądowo :*

2-3 max 4 tygodnie.

to na dniach jakas reklama by sie zdala.
Odpowiedz
#35
(02-09-2016, 18:45)Cive napisał(a):
(02-09-2016, 18:40)Vultur napisał(a):
(02-09-2016, 16:21)Gosia napisał(a): Andrzej!! czy bym mogła Cie grzecznie prosić o jakieś terminy? nie wiem kiedy mam być choraDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech a cały wrzesień chora być nie moge bo bedzie aferaDuży uśmiech prosze daj nam coś poglądowo :*

2-3 max 4 tygodnie.

to na dniach jakas reklama by sie zdala.

te kilka dni już minełooooo :Duży uśmiech masakra ja rzucam szkole SmutnySmutnySmutny zostane zawodową DBP plajerką Duży uśmiechDuży uśmiech
Odpowiedz
#36
(05-09-2016, 16:27)Gosia napisał(a):
(02-09-2016, 18:45)Cive napisał(a):
(02-09-2016, 18:40)Vultur napisał(a):
(02-09-2016, 16:21)Gosia napisał(a): Andrzej!! czy bym mogła Cie grzecznie prosić o jakieś terminy? nie wiem kiedy mam być choraDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech a cały wrzesień chora być nie moge bo bedzie aferaDuży uśmiech prosze daj nam coś poglądowo :*

2-3 max 4 tygodnie.

to na dniach jakas reklama by sie zdala.

te kilka dni już minełooooo :Duży uśmiech masakra ja rzucam szkole SmutnySmutnySmutny zostane zawodową DBP plajerką Duży uśmiechDuży uśmiech

Są ważniejsze rzeczy niż DBP Duży uśmiech
Odpowiedz
#37
oddajcie mi kanal na tsie -,-

i zanim mnie znowu wypierdolisz to przypominam ze to hydepark i moge tu pisac co chce wiec pisze ze chce moj kanal na tsie bo mi haslo zmieniles
Odpowiedz
#38
(05-09-2016, 22:39)r e m i x napisał(a): oddajcie mi kanal na tsie -,-

i zanim mnie znowu wypierdolisz to przypominam ze to hydepark i moge tu pisac co chce wiec pisze ze chce moj kanal na tsie bo mi haslo zmieniles

Robię to tylko dla zasady w sensie daje Ci warny. Ja też dużo rzeczy chce, ale akurat Ty mi nie jesteś potrzebny na MOIM tsie, zapamiętaj to, że to MOJE FORUM i MÓJ TS i mogę filtrować społeczność Uśmiech
Zwłaszcza jak ktoś jest negatywnie nastawiony do mojego serwera i psuje mi humor jak czytam jego posty.
Odpowiedz
#39
ale ja nikomu na tsie nic nie robie przeciez x D
Odpowiedz
#40
Dzień dobry
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu