Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VULTUR ONLINE
#21
A Może Tak Tak A Może Nie Nie A mOże Tak a Może NIe A Może To Nareszcie Uda Siuę.
Odpowiedz
#22
Najlepsza edycja to byl no cheat Szczęśliwy przynajmniej dla mnie. Ahh te expienie na VC to byly czasy. Mam nadzieje, ze ta bedzie jeszcze lepsza to, ze vultur narazie ma wolny czas dobrze wrozy aczkolwiek wciaz mam nadzieje, ze przy starcie bedzie wykurwiscie wielki news z milionem zmian ktore bedzie sie stopniowo odkrywac i ktorych nikt nie bedzie znal!
Odpowiedz
#23
(01-09-2016, 19:31)Cive napisał(a): Najlepsza edycja to byl no cheat Szczęśliwy przynajmniej dla mnie. Ahh te expienie na VC to byly czasy. Mam nadzieje, ze ta bedzie jeszcze lepsza to, ze vultur narazie ma wolny czas dobrze wrozy aczkolwiek wciaz mam nadzieje, ze przy starcie bedzie wykurwiscie wielki news z milionem zmian ktore bedzie sie stopniowo odkrywac i ktorych nikt nie bedzie znal!

Za duże wymagania masz. Po co zmiany jakiekolwiek? Balans - perfect, hardy - to przecież nie jest tydzień roboty na bocie, nic więcej do życia nie potrzeba.
Odpowiedz
#24
(01-09-2016, 22:50)Kumalski napisał(a):
(01-09-2016, 19:31)Cive napisał(a): Najlepsza edycja to byl no cheat Szczęśliwy przynajmniej dla mnie. Ahh te expienie na VC to byly czasy. Mam nadzieje, ze ta bedzie jeszcze lepsza to, ze vultur narazie ma wolny czas dobrze wrozy aczkolwiek wciaz mam nadzieje, ze przy starcie bedzie wykurwiscie wielki news z milionem zmian ktore bedzie sie stopniowo odkrywac i ktorych nikt nie bedzie znal!

Za duże wymagania masz. Po co zmiany jakiekolwiek? Balans - perfect, hardy - to przecież nie jest tydzień roboty na bocie, nic więcej do życia nie potrzeba.

czy balans perfect to sie dopiero zobaczy podczas rozgrywki, hardy to faktycznie nie tydzien roboty szczegolnie na low expie aczkolwiek bez duzych zmian nie bedzie nowych graczy a brak ludzi- nastepna kleska.
Odpowiedz
#25
(01-09-2016, 23:08)Cive napisał(a):
(01-09-2016, 22:50)Kumalski napisał(a):
(01-09-2016, 19:31)Cive napisał(a): Najlepsza edycja to byl no cheat Szczęśliwy przynajmniej dla mnie. Ahh te expienie na VC to byly czasy. Mam nadzieje, ze ta bedzie jeszcze lepsza to, ze vultur narazie ma wolny czas dobrze wrozy aczkolwiek wciaz mam nadzieje, ze przy starcie bedzie wykurwiscie wielki news z milionem zmian ktore bedzie sie stopniowo odkrywac i ktorych nikt nie bedzie znal!

Za duże wymagania masz. Po co zmiany jakiekolwiek? Balans - perfect, hardy - to przecież nie jest tydzień roboty na bocie, nic więcej do życia nie potrzeba.

czy balans perfect to sie dopiero zobaczy podczas rozgrywki, hardy to faktycznie nie tydzien roboty szczegolnie na low expie aczkolwiek bez duzych zmian nie bedzie nowych graczy a brak ludzi- nastepna kleska.

Tym bardziej ze stracil juz 2 teamy starych wyjadaczy.
Bez nowych graczy nawet niema co startowac.
Odpowiedz
#26
Wydaje mi sie ze mimo wszystko ten server ma w sobie cos takiego, cos co sprawia, ze nawet mimo znudzenia wracasz na niego
Odpowiedz
#27
(02-09-2016, 11:39)Invisiblity napisał(a): Wydaje mi sie ze mimo wszystko ten server ma w sobie cos takiego, cos co sprawia, ze nawet mimo znudzenia wracasz na niego

No, legal bota, stawiasz idziesz spać i masz wbity lvl rano.
Odpowiedz
#28
(02-09-2016, 12:04)Kumalski napisał(a):
(02-09-2016, 11:39)Invisiblity napisał(a): Wydaje mi sie ze mimo wszystko ten server ma w sobie cos takiego, cos co sprawia, ze nawet mimo znudzenia wracasz na niego

No, legal bota, stawiasz idziesz spać i masz wbity lvl rano.

Takich serverow jest na peczki mimo to nie chce sie do nich wracac, a tu jednak.
Odpowiedz
#29
No ja niewroce niestety mam odpoczynek prawej reki na jakies 5-6 miechow.
Chociaz i tak pewnie lewa bym mial lepsze pvp niz 99% graczy dbp. Szczęśliwy
Odpowiedz
#30
(02-09-2016, 13:05)Eletric napisał(a): No ja niewroce niestety mam odpoczynek prawej reki na jakies 5-6 miechow.
Chociaz i tak pewnie lewa bym mial lepsze pvp niz 99% graczy dbp. Szczęśliwy

Gdyby Adox nie trzepał to ręce obie miał Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu