Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sv2][GM Invisiblity] El Chapo
#51
wataga z dziecmi neo nie rozmawiam
Odpowiedz
#52
szkoda to se nie porozmawiamy
Odpowiedz
#53
Pierdole 5 dni 0 nowych postow nagle 35 nowych a zadnego newsa nie ma wtf a tu jakis placz. Ban w 100% sluszny nie wiem czy ktokolwiek z moziem by sie od tego odwolywal jeszcze wkrecanie, ze chodzilo o wymiane dbp>dbp gdzie tam mowa o jakims demon secie jeszcze, ze chodzi o RL tibie to bym uwierzyl bo tam nawet taki secik jest ale na dbp raczej ciezko Szczęśliwy. Dostan w 100% slusznego delete na serwie na ktorym gra 15 osob i jest full eq w sms shopie>ziomek ktory cie reportuje tez dostaje delete>placz na forum i wkrecaj, ze jestes niewinny Szczęśliwy.

ps sell demon set na s2 SzczęśliwyDDD
Odpowiedz
#54
http://scr.hu/0w3m1/5iot1 masz set bez bootsow
Odpowiedz
#55
cive nie liz dupy smieciu jebany
Odpowiedz
#56
hahahaha, ja pierdole Szczęśliwy
Człowieku, następnym razem nawet nie udawaj dostępnego w tego typu sprawach, bo to nigdy na twoją korzyść nie wyjdzie. Jeżeli zrobiłeś to dla żartu to ten żart zrobiłeś sobie gwarantując sobie delete. Delete dostałeś za próbę dokonania wymiany czego moim zdaniem nie robi się z kimś niegodnym zaufania, więc jesteś podwójnym kretynem.
Tak samo jest jak ktoś kogoś zabije, a ty stałeś przy typie z nożem umazanym w jego krwi w ręku. Nikogo nie interesuje to czy to ty go zabiłeś, uznają że skoro na nożu są twoje odciski palców tzn. że to byłeś ty. Jeżeli byłeś na tyle głupi aby ten nóż podnosić to i tak odpowiesz za swoją własną głupotę i debilizm. Chuj kogo obchodzi czy to byłeś ty, czy nie rozumiesz? Jesteś jedynym podejrzanym, który dał się złapać w pułapkę, twój błąd imbecylu.
Mam nadzieję, że dobrze ci to zobrazowałem. Jeżeli jeszcze nie rozumiesz to napisz. Postaram się to zobrazować jaśniej Uśmiech.

@EDIT
Cive nie liż dupy śmieciu jebany
Odpowiedz
#57
Menisek cos dlugo myslisz nad postami
Odpowiedz
#58
(25-08-2016, 01:54)Menisek napisał(a): cive nie liz dupy smieciu jebany

beka Szczęśliwy komu ja niby lize dupe na s2 nawet nie gram wbijam na forum posmiac sie z takich ludzi jak ty rozumiem odwolywac sie od bana za auto obracanie czy cos ale od tego? Naprawde byles tak glupi, ze myslales, ze zdejmie ci ktos delete?
Odpowiedz
#59
nie mam czasu na dzieci neo wole zagrac rankeda w lola
Odpowiedz
#60
Kurwa, każde dziecko wie, że w lola grają tylko ci, którzy nie wychodzą z domu tygodniami. Rozumiem nie mieć czasu z powodu pracy/pomocy rodzicom/dziadkom/psu/tchórzofretce, ale kurwa przez lola? jak to brzmi SzczęśliwyDD. Wpisz to sobie w CV typie, "profesjonalny rozgrywacz rankedów w lola"
Zobaczysz za kilka lat będziesz się załamywał na samą myśl, że coś takiego napisałeś.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu