Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sv2][GM Invisiblity] El Chapo
#41
(25-08-2016, 01:00)Menisek napisał(a): eletric z kim nie wyszedlem na wara? z jakims randomem jak ty?

Po 1 Adox here. wiec fajnym randomem jestem mimo ze na s2 nikogo lepszego odemnie niebylo.

@down
Hajs? co mi niby dal hajs? ulti glovy zrobilem z questa a to ze mnie ubic nawet w 4 niemogli przez 95% edycji to niemoj problem
to samo niemoj problem ze polska jest biedna.
Budyn tez mial ulti glovy+10 a padal jak kapec > eq nic nie znaczy liczy sie skill na s2 to samo rewolta padala 2v7.
Odpowiedz
#42
haha myslisz ze jak wydasz na dbp hajs to bd najlepszy?

jakos jak ty grales to ja nie gralem bo mialem inne sprawy na glowie a nie jak ty dbp
Odpowiedz
#43
Ban słuszny, wymiany są nie legalne i kropka. Jak zwał tak zwał co do opisu..
Odpowiedz
#44
ale kuzwa ja nie nic nie wymienialem do chuja

ban nie jest sluszny poniewaz watagataitsuberry pierwszy zaczol rozmowe zemna o dbl potem zapytal co mam na tamtym serverze to tylko odpisalem mu na pytanie wiecej dziekuje
Odpowiedz
#45
@Vultur, nie znasz sie. Mienisek pisze ze jednak niesluszny.
Odpowiedz
#46
czlowieku ja mam dostac delete za to ze odpisywalem tylko na zadanie mi pytanie? to co jak ktos cie sie zapyta czy sprzedasz mu cos w rzeczywistosci a to bd tez nielegalne to co zrobisz? tez powiesz ze tylko odpowiedziales na zadane ci pytanie
Odpowiedz
#47
nie ty juz dostales delete + 7 dni
Odpowiedz
#48
Ewidentnie Ty pod koniec podtrzymywałeś rozmowę.
Odpowiedz
#49
no to dostalem za to ze odpowiedzialem jakiemus dziecku neo na zadane mi pytanie

ewidentnie nie

dostalem delete za to ze odpowiedzial temu pajacowi na pytanie bo niechcialem byc nie hamski zeby sie poplakal o to ze nie odpisuje mu
Odpowiedz
#50
21. Jeżeli otrzymałeś słusznego bana i mimo to piszesz odwołanie możesz liczyć się ze skasowaniem konta.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu