Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sv2][GM Invisiblity] El Chapo
#21
nie targowalem sie to on chcial sie targowac a potem w chuja robil ze niechce...

demon nie bd s2 wylaczone poniewaz vultur pisal mi jeszcze na poczatku jak robil s1 ze s2 nie wylaczy jak na servie zobaczy tylko 5 osob max Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#22
Denzel oboje dostali delete Język
Odpowiedz
#23
a ja dostalem za darmo Uśmiech
Odpowiedz
#24
(25-08-2016, 00:40)Menisek napisał(a): nie targowalem sie to on chcial sie targowac a potem w chuja robil ze niechce...

demon nie bd s2 wylaczone poniewaz vultur pisal mi jeszcze na poczatku jak robil s1 ze s2 nie wylaczy jak na servie zobaczy tylko 5 osob max Uśmiech Uśmiech

https://gyazo.com/06e572f12793f5745ea6d4ffeffbdb56 Chcesz mi powiedzieć ze jak wyjdzie S1 to nie będzie max 5 ludzi online? Chyba jak ty wbijesz na mc to nie upadnie S2...
Odpowiedz
#25
Wiem dobra nie bede tu już pisał bo zaraz warny polecą na forum SzczęśliwyDD ja na s1 i s2 bede grał , ale jak s1 wystartuje to moze ktos nowy zawita tez na s2 tak sie juz zdarzało SzczęśliwyDD

Odpowiedz
#26
"To co mi dasz tu za co tam"
"To co bys chcial za to"

Wypisywanie itemkow, ktore mozesz wymienic, "organizowanie" wiekszej ilosci

Ohh rzeczywiscie jestes niewinny! Co za niedopatrzenie z mojej strony. Przeciez z tego jasno wynika ze totalnie jestes niezainteresowany jego oferta i go ignorujesz.
Wybacz prosze
Odpowiedz
#27
i tak nie wylaczony predzej zrobi reset charow i kazdy bd od nowa gral na s2 tez

ehh invi za tam czyli moglem napisac za tam czyli moglo tez mi chodzic o dbp tylko o inne chary... pomysl logicznie a ze zapytalem co chce za to to czyli logiczne ze moglem to kupic za pp bo mam z 5k albo 6k pkt
Odpowiedz
#28
przepraszam bardzo gdzie na dbp masz demon seta?
#OszukiwanieAdministracji
Odpowiedz
#29
ale gdybys uzyl mozgu wataga to napisalem to potem ... niz to co teraz wyciagnal invi z tej rozmowy jpd dziecko neo
Odpowiedz
#30
widze ze ty se bierzesz konkretne fragmenty
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu