Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sv2][GM Invisiblity] El Chapo
#11
SzczęśliwyDD jeszcze wyzywa nie chce robic oddzielnego tematu ale za to sie chyba warny naleza
Odpowiedz
#12
warny naleza za co za to ze jestes naprawde idiota i tak naprawde wjebales mnie i invi dal delete mi za to ze ty reklamowales server inny i proponowales wymiane?
Odpowiedz
#13
skad ty wziales jakakolwiek reklame?
Odpowiedz
#14
hmm Invi przecież to widać ze wataga robi go w delete widać to w 100% , wataga zapronował wymiane itd to on powinien dostać Duży uśmiech

Odpowiedz
#15
gosciu tez mam bana
Odpowiedz
#16
(25-08-2016, 00:37)denzel0058 napisał(a): hmm Invi przecież to widać ze wataga robi go w delete widać to w 100% , wataga zapronował wymiane itd to on powinien dostać Duży uśmiech

jakby przynajmniej udawal niezainteresowanego to by nie dostal ale bezczelnie sie targowal, a teraz udaje greka
Odpowiedz
#17
scr.hu/0w3m1/jec7d zobacz co napisales daj screna z dbla czyli juz jest reklama innego otsa... wiec narka dziecko idz lepiej spac juz bo ci komputer mózg spalil
Odpowiedz
#18
No i po co się żalisz? Za 2-3 tygodnie wyjdzie S1 (oby bo Vultur pisał o start na początek września) i S2 będzie wyłączony. Dodajmy do tego ze gra tam tylko 20 ludzi z tego pewnie 1/2 na afku.
Odpowiedz
#19
to jak wata ma bana to nie mam nic do gadania Szczęśliwy

Odpowiedz
#20
ale wy umiecie czytac ze zrozumieniem?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu