Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONIEC TESTów.
#61
brawo dla pana up
Odpowiedz
#62
Jako że jestem jedyną damą, która przynajmniej na s1 grała na ostatniej edycji, muszę stwierdzić że Panowie którzy prześcigacie się w zajebisctości powinniście otrzymać od VUL/INVI +100 do zajebistości, co to daje? nie ma znaczenia ale jesteście bardziej zajebiści niż inni Uśmiech

Tak na serio co do testów: Muszę zgodzić się z uwagami dotyczącymi rozdzielności klas - tank, supp, dps - Pisał o tym chyba Cive.
1) TANK - w pvp powinien mieć od każdej profki zmniejszony o 30%dmg ki/mele, dlaczego zaraz się pojawi, ponieważ powinien być trudny w zabiciu przez 1 gracza dps/sup, zmusi to nas graczy do innego podejścia (team play), oczywiście DMG tanka powinien stanowić Max - 70% tego co bije DPS, wówczas klaruje nam to sytuację, mamy przeżywalność ale solo nic nie zrobimy, jedyne co możemy zrobić solo to wasteować innego gracza. W pvm dmg w TANK'a pozostawić na 100% dmg jaki jest ustawiony aktualnie.
2) SUPPORT - w pvp powinien mieć zmniejszony dmg o 15% dmg ki/mele, dodatkowo każdy support mógly mieć inny spell na support (heal,paral,Shield (np saisei rzucany na gracza), dodatkowe abso) przy czym exhaused na wlasny healing, coś za coś a nie wszystko na hura.., DMG Supporta powinno stanowić MAX 85% tego co bije DPS. W pvm obrażenia zwiększyć do 125% względem stanu aktualnego.
3) DPS - w pvp nie powinien mieć zmniejszonego dmg, jego dmg powinien być większy o 30% od tanka i 15% od supporta, w pvm powinien otrzymywać 150% dmg - stań i blocz sagi, lub bossów.

Napisałam na szybko, ale chodzi o pewne założenia, bez tego nazywanie jakiejś postać tank/dps/supp/ mija się z prawdą, bo na dziś wygląda to tak, że każda profka przy 136/135 staje się tanko/dpsem kwestia bota, czy wyhealuje czy nie..
Jeśli ktoś ma lepszy pomysł proszę o jego opisanie.
Odpowiedz
#63
Ja tylko czekam na wypowiedz Vultura, bo wiecej specjalistow jasnowidzow jest tutaj ktorzy nie logowali/testowali ale i tak mowia ze jest do dupy. Pozdro dla wrozbitow Maciejow.
Odpowiedz
#64
(08-08-2016, 13:42)biechu napisał(a): Ja tylko czekam na wypowiedz Vultura, bo wiecej specjalistow jasnowidzow jest tutaj ktorzy nie logowali/testowali ale i tak mowia ze jest do dupy. Pozdro dla wrozbitow Maciejow.

"nie trzeba wąchać gówna, żeby wiedzieć, że śmierdzi"
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Gosia
Odpowiedz
#65
No to proszę Vultura o włączenie serwera żebyście mogli nas zamknąć o tym Vidlu a ja wam pokarze pro elo combo Freezera które składa ludzi na shota...
Odpowiedz
#66
(08-08-2016, 13:42)biechu napisał(a): Ja tylko czekam na wypowiedz Vultura, bo wiecej specjalistow jasnowidzow jest tutaj ktorzy nie logowali/testowali ale i tak mowia ze jest do dupy. Pozdro dla wrozbitow Maciejow.

ja byłam dwa tygodnie temu, testowałam to co było dostępne wówczas z braciakiem, finalnie jakiś balans jest zrobiony, nie oceniam go ani dobrze ani źle, poprostu post wyżej wyjaśnia dlaczego mamy problem z balansem jakotakim w ogóle..

Jeśli moge Cię prosić opisz wg. siebie, czym cechuja sie klasa tanków, czym support, a czym dps w chwili obecnej po balansie, prosze zrób to wówczas nie będę miała żadnych wątpliwości co do zrobionego balansu - a jeśli zapraszasz mnie na serwer, żebym zagrała PVP - obys sensej się niezdziwił Duży uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Gosia:
  • Tak Wlasnie
Odpowiedz
#67
OK, zeby nie bylo ze jestem chuj i nie pomoge dam ci jedna wskazowke vulti
jak juz sie uporasz z wszystkim z czym 'pomagaja' twoi rycerze jedi i bedziesz mial zamiar
zrobic nowa edycje 3 dni przed startem zrob pvp beta testy kazdy powie 2 zdania i na pewno
5h po starcie nie bedzie misji 'o kurwa cooler op, xlog'
Odpowiedz
#68
(08-08-2016, 15:31)Cive napisał(a):
(08-08-2016, 13:42)biechu napisał(a): Ja tylko czekam na wypowiedz Vultura, bo wiecej specjalistow jasnowidzow jest tutaj ktorzy nie logowali/testowali ale i tak mowia ze jest do dupy. Pozdro dla wrozbitow Maciejow.

"nie trzeba wąchać gówna, żeby wiedzieć, że śmierdzi"
Nos za blisko dupy
Odpowiedz
#69
Dzienki dla Vultura za postawienie serwera. O to combo freezera https://gyazo.com/159975d14c6a448c1dcce9b4ff628e2c wpadł najmniejszy hit z s kame jaki mógł wejść a i tak Vidla prawie na shota zajebał. Teraz tak co to Cella to zrobił się Humek z 4k więcej hp, 3k więcej heal i 1k mniej dmga z Diska + nie ma kulki. A co do Vidla to zrobił się Cell który ma 4k hp mniej, 3k mniej heal i 1k więcej dmga z EDB.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post demonsofdrago:
  • Gosia
Odpowiedz
#70
I tak to combo freezera to jest gorsze niz kamka,ee,kamka. Jest czas na heala przez exu wiec dobrze jest zrobione. to jest to samo co jebniecie kamki+2 ee.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu