Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONIEC TESTów.
#51
Freezer zawsze byl niezbalansowany przez to ze to postac byla niedoceniona na s1 chyba ja nim tylko gralem zawsze i aelo jakies 5 edycji temu.
Jak byla double kamka to freezer na 1k lvl potrafil 1.1k buubkowi 1 combem walnac 90% hp,trunkowi i gohanowi 100% nawet auto heal nienadazal
1k android nawet wyleczyc 1k freezera niemogl nawet majac 15% ki abso.
A jesli na serio da sie walnac beama,kamke i ee combo to gg wp, to juz lepiej bylo miec te 2 double kamki ktora moze max 4-5 osob potrafilo walnac w praktyce.
Odpowiedz
#52
Dobra zamknąć juz mordy Uśmiech Nino wbił, proszę o oklaski Uśmiech zróbcie resa to zacznę grać i pokaże wam jak sie gra :* pozdro ;*
Odpowiedz
#53
(06-08-2016, 18:40)Eletric napisał(a): Freezer zawsze byl niezbalansowany przez to ze to postac byla niedoceniona na s1 chyba ja nim tylko gralem zawsze i aelo jakies 5 edycji temu.
Jak byla double kamka to freezer na 1k lvl potrafil 1.1k buubkowi 1 combem walnac 90% hp,trunkowi i gohanowi 100% nawet auto heal nienadazal
1k android nawet wyleczyc 1k freezera niemogl nawet majac 15% ki abso.
A jesli na serio da sie walnac beama,kamke i ee combo to gg wp, to juz lepiej bylo miec te 2 double kamki ktora moze max 4-5 osob potrafilo walnac w praktyce.

Ale po co skoro osoby, ktore nie siedzialy z Vulturem na tsie tylko od 2 lat pisza propozycje godne rozpatrzenia na forum nic nie wiedza, nie maja pojecia itp
Odpowiedz
#54
(06-08-2016, 19:08)Invisiblity napisał(a):
(06-08-2016, 18:40)Eletric napisał(a): Freezer zawsze byl niezbalansowany przez to ze to postac byla niedoceniona na s1 chyba ja nim tylko gralem zawsze i aelo jakies 5 edycji temu.
Jak byla double kamka to freezer na 1k lvl potrafil 1.1k buubkowi 1 combem walnac 90% hp,trunkowi i gohanowi 100% nawet auto heal nienadazal
1k android nawet wyleczyc 1k freezera niemogl nawet majac 15% ki abso.
A jesli na serio da sie walnac beama,kamke i ee combo to gg wp, to juz lepiej bylo miec te 2 double kamki ktora moze max 4-5 osob potrafilo walnac w praktyce.

Ale po co skoro osoby, ktore nie siedzialy z Vulturem na tsie tylko od 2 lat pisza propozycje godne rozpatrzenia na forum nic nie wiedza, nie maja pojecia itp

No lepiej zostawic all biechowi ktory niema rak bo segir to tam cos jeszcze potrafi ustawic bota.

Sie wcale niezdziwie jak teraz na tej edycji bedzie online max 50 osob.
Odpowiedz
#55
Wam się chyba Pizdy posklejały...
Nie zagraliście nic.... nie zobaczyliście nic... ale macie ślinotok bo "Biechu i Segir"

To że mnie nie lubicie to wasz problem i tak was wypierdole w grze Duży uśmiech

Odnośnie zmian :
Nigdzie nie napisaliśmy że te zmiany sa naszymi pomysłami - z racji że staram się śledzić forum to jeżeli kiedyś coś przeczytałem to w odróżnieniu od was akurat miałem idealny moment aby powiedzieć Andrzejowi by spróbował taką zmiane wprowadzić.

No ale przeciesz wy wolicie pierdolić o tym na forum niż spróbować to wykorzystać.

do kolegi co uważa że freeza OP..
Mówisz że nie będzie auto zanzo/auto obracania/follow target.
To powodzenia jak wsadzisz komuś kamke + ee. skoro wspominaliście ze freeza OP a trunkiem cie z butów wyjebałem bez mrugnięcia okiem.
Napisze wam to tak byście zrozumieli.

PVP balans nie ma nic wspolnego z waszymi wyobrażeniami tutaj.
Podejrzewam że grałem w więcej Gier MMoRPG niż wy razem wzięci i miałem okazje zobaczyć w wielu miejscach jak to się zachowuje.
Na DBp jeżeli używacie tekstu "Support" to nie myślcie o osobie z bot line która czeka ja wy zabijacie Creepy i leci wam hajs.
Na DBP Support to postać świetnie sprawdzająca się w pvp dosłownie jako "Wsparcie" oblężnicze =dzięki stałemu DMG z kulki.
wy od razu myślicie o tym że pójdziecie gdzieś z kolegami i stworzycie niby Party na dungeona.
Na DBP obecnie można powiedzieć są 2 Dungeony i które świetnie robi sie w 4 Osoby. i żeby je robić trzeba dobrać profki lub styl wykonania tego dungeona przez gracza.
Pisze tu o Rebelionie i VC.
O tym true dmg z sag:
Ja zaproponowałem to aby w ten sposób uniknąć typka na 200 lvl blokująccego Kida. poprostu ma za mało HP. =dodatkowo ludzie chętniej sięgną po itemy zwiększające HP.
Największa Głupotą było by danie Tanką kolejne go BOnusy w formie szybsze skilowanei Ene/Defa. BO byście rozpierdolili Balans Gry po tygodniu z racji tego że każdy by biegał Bubem z 136 ene i wypierdalał was na Bomberach z palcem w dupie bo on sie wyskilował w 1 dzien a wy potrzebujecie tygodnia.
Skile powinny Każdej profesji lecieć Równo ale dzięki temu że "bubu ma dużo HP i mocny heal" = jest tankiem który moze przyjąć więcej DMG niz GOhan który tego HP nie posiada.

Co to znaczy Balans pod siebie ?
Ukryliśmy w jakiejś postani DMg który będziemy potem wykorzystywac czy jak ?
Inna kwestią jest to że aby zrobić Balans gry to trzeba umieć w nią grać..
A to że ktoś ma raka rąk to i tak powie że nie ma balansu bo go ktoś wypierdolił w sekunde...
Największe od siebie co dałem na testach to doświadczenie jakie zdobyem wcześniej grając w tą też Gre. tak że DBP i tak czeka sporo zmian które " zależa tylko i wyłącznie od tego" czy Andrzejowi się będzie chciało poprostu to zrobić.
Bo wytłumaczcie mi po huj mam zawracać andrzejowi pizde o robienie kolejnych sag jak może się tym zająć nawet miesiąc po starcie servera. z racji że na obecną chwile one nikomu w niczym nie są potrzebne.
Teraz powinien poprostu zająć sie Uszczelnieniem systemu rozgrywki poprzez wyeliminowanie Błędów związanych z szybkim lvl-owaniem jak to miało miejsce ostatni np poprzez sagi i D-taski.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Segir:
  •
Odpowiedz
#56
Balans pod siebie > robisz profke pod swoj team czyli dajesz takiemu trunkowi 10% dmg ki/melee i niemowiac o tym nikomu
Next trunkiem to ty od telesa padales solo na dawnym s1 wiec nwm kogo niby jebales 1v1.
Fajnie sie do mnie plakalo jak cie bili 2v1 teles+avese lub cherry?
Ja ich jebalem freezerem 1v3 a ty niemogles 1v2.

A tym trunkiem nic niepotrafisz mimo ze grasz nim najdluzej
Gohanem na s2 tez pokazales klase jak sie pada w 0.1 sec Lekcje od dymka wez jak sie gra gohanem moze wtedy sie nauczysz.
Na s2 kazdy od was padal solo a nigdy mnie nawet 1v2 ubic niemogliscie.
Z aelem was 2v11 rozjebalismy jak szmaty.

+ chcial bys grac w tyle mmorpg co ja napewno nawet niegrales wiecej niz ja ale mniej tez nie
Bo przewaznie gram w moby bo narazie all mmorpg sa zjebane trza czekac na revelation online




Na s1 tez sie splakales bo sie pokluciles z aelem i nagle juz niegraliscie a teraz robicie balans wow.

+ mowisz ze pierw trzeba sie znac na grze zeby robic balans? to powiedz mi na czym zna sie biechu? jak padac i oddawac lvle? na s2 nawet niewbil 1.5k+ na s1 wogole niegra a jak gra to sie nadaje zeby free fragi oddawac. juz invi ma lepsze pvp bez urazy 'Invi'
A aelo mowi ze jedynie mu sie nadajesz na respa senzu przynosic.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Eletric:
  • Tak Wlasnie
Odpowiedz
#57
Dobra to będzie mój ostatni post chyba ze Biechu lub Segir znowu zaczyna atkowac niż lepiej odpowiedzieć jak normalny człowiek.
1. Zaczynimy od tego ze chuja zrobiliście a nie balans. Balans to zrobiłem ja z Risem na 400 lvl przez cały tydzień. Jakie niby zmiany zrobiłeś? Zacznijmy od góry do dołu. Videl dostał swordy, ok fajnie zabraliście mój pomysł zęby Videl dostał swordy i jakiś nowy spell typu explo "Auto Destruction". NW wali teraz w łapy a nie balla, ok przyznam się ze to był dobry pomysł z twojej strony lecz nie zmienia to faktu ze nadal wali więcej z Choby od 2/3 serwera. O Namek Furie to już nawet nie będę pisać to tak żeście to zjebali ze jest teraz do nie użytku. Cell dostał "jakieś" 20% heal i +2 kratki zasięgu z dyska, już opisałem moja opinie na ten zjebany pomysł więc nie będę się powtarzać. Shenron zmniejszony pobór ki z omega blow o jakieś 25%, nie wiem po co ale dostał (jeżeli chcesz powiedzieć ze nie ogarniał many to każda profka nie ogarnia many po rebie. Reb trasy biorą za dużo ki/sec zęby moc walić z spelli i ogarnąć mane). Cooler ma teraz stalą kulke, tak jak już powiedziałem czy by was tam było czy nie cooler i tak by dostał kulkę. No i tyle, 6 zmian z tego 2 które były by zrobione jak by was tam nie było na testach. Naprawdę się zamęczyłeś nie?...
2. "To powodzenia jak wsadzisz komuś kamke + ee. skoro wspominaliście ze freeza OP a trunkiem cie z butów wyjebałem bez mrugnięcia okiem" i tym jednym prostym zdaniem widać ze chuja wiesz o tym pvp bez bota. Napawde trudno jest jebnąć s kame w kogoś kto ma stuna 2 sec przez death beam? No sora ale jak ty nie wiesz ze można się obracać bez bota to przepraszam...
3. "Na DBP Support to postać świetnie sprawdzająca się w pvp dosłownie jako "Wsparcie" oblężnicze =dzięki stałemu DMG z kulki" yhm z support jest tylko 1 profka z 4 która wali z kulki ale to już pomniemy.
4. "Ja zaproponowałem to aby w ten sposób uniknąć typka na 200 lvl blokująccego Kida. poprostu ma za mało HP. =dodatkowo ludzie chętniej sięgną po itemy zwiększające HP" no sora ale jezeli abso nie bedzie sie liczyc na sagi do Kida zbloka tylko taki buu na 600 lvl...
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post demonsofdrago:
  • Tak Wlasnie
Odpowiedz
#58
Konczie wszystko robic, startuj serwer bo bym sobie znow pogral w komputer. Essa!
Odpowiedz
#59
True dmg z sag? Bezsens totalny moim zdaniem bedzie blokanie sag gokiem bo ma najwiecej hp i bedzie lepszym blokerem niz jaba/tuffle o cellu nie wspomne. Pisalem juz moja propozycje odnosnie sag mianowicie, zeby w poszczegolne klasy bily wiecej np w saiyanow 25% wiecej w half 40% wiecej w coolera 40% w spcka 60% wiecej itp i moim zdaniem byloby to lepsze niz jakies true dmg powodzenia, ze jaba cos bloknie jak ikko nie bedzie dzialalo na sagi ze swoja gran aura za 6 k na 25 k hp. Co do postu alvarisa gdzie twierdzi, ze shenron nie mial klopotow z mana to polecam zagrac shenronem i zobaczycc jak to jest. Pamietam, ze na last edycji moim 500+ shenronem bijac z negative karma balla(bez kamiki i omega blowa) w boss biotsufulla wysypywalem sie z many nie wspominajac o tym, ze nie jest to nawet last spell shenrona to jeszcze dochodzi kamka i omega blow ale tak shenron nie ma problemow z mana.


PS segir mamy 3 questy ala dungeon VC rebeliona i Titanium questa o ktorym zapomniales. Jestem bardzo ciekawy jak to wszystko bedzie wygladac po starcie najbardziej ciekawy jestem c18 ze swordami (moim zdaniem bedzie za slaba) i nw z lapa ktory powinien byc ok oczywiscie jezeli z tej lapy bedzie mial rozsadny dmg.
Odpowiedz
#60
wypowiedziałbym się ale brak mi słów Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu