Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONIEC TESTów.
#41
Rashel a teraz sag solo nie zrobisz? Sadzisz ze dobrze zrobione jest ze 200 jaba tankuje all sagi? Spoko
Odpowiedz
#42
200? 125 jaba możne wytankowac już sagi. Zblokac do perfect a potem wbić ene i defa na grav roomie i reszta.
Odpowiedz
#43
Wystarczy zrobić tak że jego abso jak i spc działa tylko w pvp a nie w pve! i nie wytankuje pjona
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Rashelovsky:
  •
Odpowiedz
#44
To w takim razie jezeli ktos chcialby expic na np sai seiu to sobie nie poexpi bo nie bedzie dzialac
A true dmg bedzie dobrym rozwiazaniem bo bedziesz potrzebowac hp zeby wystac, nikt nie mowil ze te sagi beda miec taki sam dmg jak przedtem, z tego co andrzej mowil sagi maja byc trudniejsze do zrobienia i reward bedzie mniejszy.
Odpowiedz
#45
dokładnie będzie musiał biegać na dystans i walić z tsuhi coś za coś zjebany exp ale najlepsza prof do pvp
Odpowiedz
#46
Wlasnie z tym najlepsza prof pod pvp moglbym polemizowac Duży uśmiech
Odpowiedz
#47
Dla mnie ten pomysl na true dmg moze zadzialac lecz lepszym pomyslem jest poprostu dac sagi od levela.
Pilaf: 8 lvl
Red Ribbon: 50 lvl
Piccolo: 75 lvl
Saiyans: 120 lvl
Freezer: 175 lvl
Androids: 200 lvl
Cell: 250 lvl
Buu: 350 lvl
Odpowiedz
#48
Taka mnie naszla ochota na zamkniecie tematu, i zablokowanie pisania osoba, ktore nie potrafia zachowac kultury no ale tym razem sie powstrzymam.
Odpowiedz
#49
to ty bys byl pierwsza osoba ktora miala by zakaz pisania ehh
Odpowiedz
#50
Moim zdaniem testy zostały za szybko zamknięte i już. Powinno się wszystko zrobić i zapiąć na ostatni guzik, żeby potem nie było problemów i dodać adnotacje co zostało wprowadzone, aby każdy mógł przemyśleć kim pograć. Osobiście pozwolę sobie stanąć w obronie Draga, gdyż patrząc na testy przypuśćmy Freezy, którym uderzaliście pojedynczo spellami a nie full combem i mówiąc, że jest okej postanowiliśmy poczekać i dać wam wolną rękę. Przetestowaliśmy z Dragiem następnie podczas waszej nieobecności na servie ową postać sporu. O dziwo ściągnął Bubowi na 400 lvl 24k hp, czyli 3/4 postaci na servie. Tak samo na ts'ie kiedy dawałem pomysł na zmianę od razu leciały komentarze z waszej strony, że to jest niepotrzebne, po co to zmieniać, lepiej dać to itd. Pvp w waszym wykonaniu jest naprawdę epickie, gdyż na hota odpalaliście auto follow za targetem, mówiąc, że i tak każdy będzie go posiadał, przypuśćmy w momencie kiedy nie mogliście zabić Gohana, którego testowałem... Vultur napisał, że takie coś będzie karane banem jednak chyba was to nie interesowało i dalej przeprowadzaliście testy w ten sposób.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu