Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONIEC TESTów.
#31
Reasumując zjebaliście, pvp było zajebiste moim zdaniem.
Odpowiedz
#32
I po co usuwasz post? Co jest zjebane? Hm może to ze mamy teraz profesje która ma spella target i powinno sie znim zpierdalac i bić z kulki a daliście mu sworda i - abso. Nie dodam juz tego co zrobiliście z namek furie bo to juz naprawdę sie płakać chce.

Do biecha jak by co.
Odpowiedz
#33
Muzyka 
No to kurwa placz typie nie zabraniam ci, A namek furie po to abys spc nie pogral.
"ZPIERDALAJ"


Odpowiedz
#34
WIELKIE MISZCZE PEFAŁPE! W AKCJI DOBRZE GAJS Duży uśmiech I IAK WASZE PVP JEST GORSZE OD INVIEGO ; ))) wiec żaden balans tego nie zmieni Duży uśmiech
Odpowiedz
#35
(06-08-2016, 12:04)Rashelovsky napisał(a): WIELKIE MISZCZE PEFAŁPE! W AKCJI DOBRZE GAJS Duży uśmiech I IAK WASZE PVP JEST GORSZE OD INVIEGO ; ))) wiec żaden balans tego nie zmieni Duży uśmiech

odezwał się pvp mastahhh WOOOW Serce
Odpowiedz
#36
(06-08-2016, 10:04)demonsofdrago napisał(a): Zmiana mafuby nie był mojim pomysłem zacznijmy od tego. To był pomysł This is Sparta jak byliśmy pierwszy raz na tsie. A co ee i explo znowu sie mylisz. Moim pomysłem było zmniejszenie ee i explo żeby spella typu Destructo Disk i Meteo Self były by lepszym upgradem spella jak sie gra. Moim zdaniem zmiejszenie dmg z 2-3k w moby do expienia nic by nie zmieniło w pvp. Chialem po prostu zrobić taki system jak teraz ma goku i vegeta, czyli walisz be i gd dopóki nie możesz expic z ttk lub explo. Nie mogłem tego wyjaśnić bo juz sie podałem robić balans po rebie jak słyszałem wasze pomysły typu "dać cellowi kulkę". Nadal nie czaję czemu cell dostał Destructo diska na cała mapę jak to ma być tank a nie support. I właśnie o to mi chodzi z innymi pomysłami na serwer. Wy nie rozumiecie co to jest tank support lub dps. Dla was każda profka to dps dla tego nie rozumiesz czemu NW jest OP mając więcej dmg z choby niż powoła profek z dps.

A co do tego ze mnie nie znasz to mi to wisi ja nigdy nie grałem w DBP na no life tylko grałem sobie na spokojnie. Dla tego ja zawsze gram pod koniec edycji i pomagam nowym gracza czy by to były itemki czy pomoc w questach bo wiekszac z tych w topce grają miesiąc lub dwa i potem juz nie grają. Dwa razy miałem juz tu tutora pod innymi nickami Oczko

Jak nie wierzysz to idź sobie na DBP wiki screeny z vegeta nick Ghost to byłem ja. Pomagałem robić jeszcze wtedy DBP wiki ze screenami.


Czytam ta wasza wojne placzu PT. kto bardziej zjebal balans i sie smieje ale co do jednego sie zgodze "Wy nie rozumiecie co to jest tank support lub dps. Dla was każda profka to dps dla tego nie rozumiesz czemu NW jest OP mając więcej dmg z choby niż powoła profek z dps"

100% racji wy balans robicie tak aby kazda profesje przyrownac do siebie (przynajmniej mam takie odczucie jak zwiekszacie cellowi zasieg destro zamiast dac mu wiecej hp i exeta res) zamiast zrownac tanki z tankami supporty z supportami i dps z dpsami bo chyba taki mial byc tego zamysl... Wiem, ze nie testowalem z wami i nie powinienem sie wypowiadac ale od zawsze jest placz, ze na servie tanki sa niedoceniane bo taka jest prawda zeby tanki byly doceniane trzebaby wprowadzic jakis sensowny system team huntow lub bossow(tak aby na te bossy bez tanka nie szlo isc) bo teraz tak samo jak na wczesniejszych edycjach spc bedzie mozna blokac sagi czy bossy (wyobrazacie sobie jakby na rl tibii sork blokal mobki a knight je bil?). No ale odbieglem od tematu. Zrownanie wszystkich profek z soba nie jest dobrym balansem. Zrobienie kazdej profki innej ale rownie dobrej jak reszta(moze nie doslownie kazdej bo to nie realne) jest wlasnie kluczem do sukcesu.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Gosia
Odpowiedz
#37
To ja ci Cive napisze ze jest balans i sa wyrozniane 4 typy postaci  : Saiyjani, tankowie, kulkowce i hybrydy. Jedna profesja dziala lepiej na druga, Ale nie jestescie w stanie tego dostrzec bo jest offniety test server.
A co do sag to juz nie zobaczysz ze spc czy jaba bloczy sobie wszystkie sagi jak leci Duży uśmiech Ma zostac to zmienione( na mysli mielismy zrobic cos w stylu true dmg, niewazne jakie itemy deff czy ene, dmg bedzie wchodzic taki sam zarowno w gohana jak i w spc czy jabe)
Odpowiedz
#38
Co do spc to ja nigdy nie lubiłem sai sei na serwie moim zdaniem nie ma to miejsca z blue capulkami, po prostu spc jest nie do zabicia jeżeli ma od chuja blue capsulek. Tak samo Janemba chciałem mu dać więcej heala z gran aura to vultur się uparł ze ma Usuale Rage co go heala na full hp. Teraz na takim tescie masz golden capsule co daje ci rage i z janemby stal się 2 spc co wali mniej. Owszem nie jest aż tak złe jak z spc bo rage mu się skaczy, lecz możne się healac do fulla przez dobra minute wali. Dodasz jeszcze do tego Energetic Fruits i masz full hp 24/7... A tanki na tym serwie nigdy nie będą działać bo widzimy to u buu po balansie. Moim zdaniem buu jest teraz zajebista profka do supporta po rebie szczególnie jeżeli walczysz z profka która wali z balla. Zabierasz mu mane spadną transy i wtedy możesz go walić. On nie jest po to w pvp zęby mógł się solowac z takim Brolly lub Trunkiem tylko po to zęby ułatwić pvp dla dps. I dla tego to teraz sie zrobila profka pod support a nie tank. Moim zdaniem teraz z Cella tez się zrobił bardziej support który wali sobie z daleka z Destructo Disk i nikt go nie możne zabić. Tak jak Buu on nie jest w pvp zęby zabić kogoś w parę spelli lecz siedzieć sobie z tylu i walić tego Destructo Diska wkurwiając 2 osobę. Nie wiem ja tak tylko sobie o tym tak myślę.

Po prostu nie ma szans zęby tank działał. Potrzebujemy tanka tylko na sagi a tak jak Cive powiedział taki spc możne sobie je wyblokac. Mamy tez system Boss lecz taki normalny dps możne sobie go wyblokac bez problemu. Jak na teraz na tym serwie nie jest potrzebna postać tank tylko postać która jest dobra w pvp i możne szybko i łatwo wyexpic. Biechu napisał ze niby ma być to zmienione ze taki jaba nie wybloczy wszystkich sag na raz to po co mieć te profki na serwie jeżeli nawet nie mogą wyblokac sag.

O sorka przypomnialo mi się ze możne potem na hardcore expie będą przydatne do questów typu Masterclass Group Quest lub Rebelion Machines Quest, lecz nadal dpsy i supporty mogą paść bo potorfowy mogą zmieniać target szczególnie z nefrem zanzo do 5 sekund.
Odpowiedz
#39
a może by zmienić poszczególnym postaciom bonus za easy medy hardy

DPS - 10% DMG tylko
SUPP - 5% dmg 5% abso
TANK - 10% Abso

próbował ktoś taka opcje?


CO DO TRUE DMG od sag ze każda tyle samo dostaje to najgłupszy pomysł jaki słyszałem Duży uśmiech wtedy każdy będzie mógł sobie solo zrobić sagi

plus taki plus że GOKU -> ALL zawsze goku najlepszy
Odpowiedz
#40
Lub zrobic tak zeby Ene & Def dla tank leciał szybko, dla support normalnie a dla dps słabo.
Lecz twój pomyl jest dosyć fajny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu