Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temat o sagach.
#1
Pewnie nie tylko ja tak uważam że, najłatwiejszą rzeczą do zrobienia na DBP są sagi i polegają jedynie na: ''idz zajeb, pogadaj, zajeb, zajeb, zajeb, zajeb, pogadaj itd''.
Moim pomysłem jest dodanie do sag kilka dodatkowych które polegały by na np.
  • Gdy kończymy pilaf sagę i mamy red ribbon aby zacząć musimy zabić 200bandit,50 saper, 100 bomber oraz wykonać quest który znajduję się na szczycie zamku.
  • Gdy kończymy red ribbon sagę i mamy namek sagę musimy zabić 300 namek, 200 elder namek oraz mieć wykonane questy na namek.
  • Gdy kończymy namek sagę i mamy saiyan sagę musimy no właśnie co Szczęśliwy?
  • Gdy kończymy saiyan sagę i mamy freezer sagę musimy zabić 400 guard i 200 hetmanch oraz podpalić 100x drzewa na namek, aby to zrobić musimy z guardów oraz hetmanchów wylocić torch który podpalamy o fire fielda (tego z ziemi) i następnie podpalamy drzewa. (torch pali się 3min następnie się wypala i musimy lotnąć kolejny).
  • Gdy kończymy freezer sagę i mamy cyborgi musimy oddać do dr gero 2 nails, 3screw, 1 robot eye oraz zabić 400 destructorów.
  • Gdy kończymy cyborgi i mamy cella musimy za pomocą specjalnego itemu zaabsorbować do pojemnika 300 ciał/dusz, specjalny item można by wylocić poprzez używanie rake na drzewach w south city. Rake wypadało by z sand beastów.
  • Gdy kończymy cella i mamy buu sagę musimy wykonać task na majiny oraz mieć oddane conajmniej 40 monkey skinów. Dodatkowo aby porozmawiać z supreme kaii o buu aby otrzymać hp musimy oddać mu 200 ciastek!
  • Gdy zrobimy sagi w west city po rebornie i chcemy porozmawiać z morisem ten każe nam posprzątać miasto oraz jego obrzeża tak więc będzie nam potrzebny broom! którym usuniemy 100x śmieci które leżą w miescie oraz na pustyni.
  • Gdy pokonamy osy i będziemy mieć spidera musimy 300x rozwalić kokony które znajduję się wokoło sagi oraz na respie z gigantic spierdami.
  • Gdy pokonamy spidera i będziemy mieć angry gianta musimy ugasić na giant drzewa które ktoś podpalił aby to zrobić musisz porozmawiać z "ten od tasków na giant" o water case ten natomiat zleci ci przyniesienie 20 wolf skin, 10 tric skin z których wyprodukuję wam water case lecz zajmie mu to 24h.
Myślę że, pomysł w wykonaniu nie jest zły a na pewno sprawi że sagi nie będą wcale takie nudne "to ty leć już pod sage to ja itne ok?"
Odpowiedz
#2
Szczerze? to juz bym wolal zeby te sagi dostaly wiecej hp+dmg niz robic to co ty napisales. Chodzi mi o te przed rebem

Odpowiedz
#3
@Adox to najlepiej zrobić arene na której są wszystkie sagi i npc bo biegać też szkoda czasu.
@cive kiedy ty się nauczysz że nowe zdanie możesz pisać po <kropka> a nie po


enter


enter
Im mniej enterów napierdolisz tym lepiej się to czyta a co do twojego teamtu o sagach nawet nie czytałem bo spam ENTERÓW jakoś mnie odrzucił Szczęśliwy
Odpowiedz
#4
Super pomysl co do sag! Wlasnie o to chodzi - nie bedzie nudno, zreszta juz kilka osob chwalilo sie "skryptem" na sagi..


ae finalnie wiecej zabawy moze wiecej trudnosci tym samym jak juz ktos sie postara cos zrobic i osiagnac to pozniej nie odpusci gry tak latwo jak ma to miejsce teraz, ja dodalam bym do tego wszystkiego ze finalny ostatni monster danego epizodu wymaga teamu 4 roznych profesji
Odpowiedz
#5
na tak ogolnie rzucilbym linkiem mojego tematu o sagach ale nowe forum te sprawyNiezdecydowany

byly tam napisane wszystkie sagi nagrody+ hp na nowo jakby weszlo to+ to co ty napisales sagi bylyby o niebo ciekawsze...

+ dodatkowy pomysl aby gohan nie blokal kida

sagi powinny bic 10% wiecej niz teraz dodatkowo:

w buba cella janemby i tuffla dmg sag wynosilby 90%

w nw i shenrona 100%

w androida i freezera 110%

w namka spellcastera 170 %

w reszte klas 150%

wtedy tankowie beda mieli chociaz troche wiecej zastosowania.

czemu tak? Sagi na moim vegecie blokal mi rashel spckiem a sagi na moim shenronie blokal mi kumalski gohanem cos chyba jest konkretnie nie tak, nie?
Odpowiedz
#6
Dobra te pomysły co dałeś nie są złe ale napewno sagi nie powinny dawać to co dają teraz w tym zastosowaniu pomysłu bo to byłoby żałosne. bo co mi z tego że dojde do rr sagi jak za te namki i elder mam więcej niż tą sagę zrytą.. pozatym przy tym expie to sagi na początku powinny dawać coś w sensie jak robie rr sagę, na 60 lvl niech będzie ciężej ze "typowe tanki" to bloczą i coś za nią dostaję co mi się przyda w grze lub więcej expa i zmieniałby się z kolejnymi na mniej tzn dostaję teraz 5 lvli a za następną 3... itd

Tak samo śmieszy mnie to że nie robiąc daily z 30-40 lvl (nie mając) ene balla lub glovów. z 2h biję te lvle ehm. Ale co z tego że my tu marzymy o tym jak powinno być jak nic z tego nie wejdzie w obecnym czasie.
Odpowiedz
#7
Ciekawy pomysl, aczykolwiek nie sadze, ze przyciagnie to wieksza ilosc graczy na server.
Odpowiedz
#8
Moim zdaniem gdyby już wprowadzać takie coś to na nową edycję i z autorskimi pomysłami vultura. Takie nowe achivements.
I love my gang
Wherever I go, my homies come too
I love my squad
We up in this thing, like what that shit do
Odpowiedz
#9
najgorsze jest ze co jak co ale Vult teraz czasu nie ma Język
Odpowiedz
#10
Pomysł strasznie nie wygodny :C
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu