Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Pomysł] attack speed
#1
Proponuje usunac attack speeda ze wszystkich broni i ustawic max as do wbicia na 160 (po prostu po 160 nie leci) i dodatkowo dodac bardzo trudnego questa z ktorego nagroda beda do wybboru training swordy/glovery/ball majace 4 hit speeda(8 w przypadku balla) i majace malutko ataku 



dlaczego tak?

Po 1 wreszcie zostalyby bardziej pokochane profesje ktorych mocna strona jest ki dmg np cooler

po 2 ma byc hard server to niech bedzie hard!

po 3 moim zdaniem bedzie to ladniej wygladac jak bedzie sie wolniej bic wiec czemu by nie sprobowac

po 4 na expie wreszcie bedzie sie bardziej liczyc ki dmg niz lapa jak to jest na h lvlach teraz.
Odpowiedz
#2
Kod:
Your one hit speed time is 200 second. You can deal 5 hits per second!             | 160 AS

Wydaje mi sie ze jest to calkiem spoko ale ja bym to rozegral jeszcze inaczej. Zostawic AS broni ale do wbicia na MAX bylby 145 np. i jezeli chcesz osiagnac max ASa musisz poswiecic cos zeby np ubrac oblivion legi.
Odpowiedz
#3
(21-07-2016, 11:55)Invisiblity napisał(a):
Kod:
Your one hit speed time is 200 second. You can deal 5 hits per second!             | 160 AS
 
Wydaje mi sie ze jest to calkiem spoko ale ja bym to rozegral jeszcze inaczej. Zostawic AS broni ale do wbicia na MAX bylby 145 np. i jezeli chcesz osiagnac max ASa musisz poswiecic cos zeby np ubrac oblivion legi.

Ja bym byl za dodaniem turbana razem z magiem,infernalem na asa. bo naprzyklad legi,arm to za duza strata Szczęśliwy.

A tak to postacie jak buubek itd zyskaja bo 10% magic dmg im chuja daje,heal tez daje chuja bo sie lecza po miliony a tak to chociaz moga nalozyc turban na asa.

Albo niech paiku daje asa tak zanim sie zrobi paiku to prawie kazdy ma maga lub infernala.
Odpowiedz
#4
wlasnie o to chodzi zebys mial strate cwaniaczku Szczęśliwy albo rybki albo akwarium
Odpowiedz
#5
(21-07-2016, 14:56)Invisiblity napisał(a): wlasnie o to chodzi zebys mial strate cwaniaczku Szczęśliwy albo rybki albo akwarium

Dlatego turban i tak najlepsze wyjscie, bo legow w pvp sie nieda nalozyc.

A 10% dmg lub 20% heala to jest duza zamiana.
Odpowiedz
#6
Ten pomysl jest po to, zeby bic wolniej a nie, zeby bic tak samo tylko z innym eq wiec ten pomysl na turbana z dupy troche. Ewentualnie (zakladajac, ze 160 as byloby max tak jak napisalem) mozna by bylo osiagnac 165 wzywajac smoka. Wkoncu smok to duze wyzwanie sam osobiscie nigdy nie mialem smoka a gram tu dluzsza chwilke.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu