Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OP Item
#1
Jak myślicie czy Majin Belt to OP item jak na taki lvl?

Zmienić go np. z 10 na 3 lub 5 def'a.

A np. inny item na wyższy lvl dać z tym bonem czy coś.
Odpowiedz
#2
wydaje mi sie ze nie jest jakis mega OP bo juz dosc szybko zastepuje sie go emeraldem albo czasem hercule
Odpowiedz
#3
Ta chyba jak masz 133 def'a... pamiętaj że szykuje się hard server...
Odpowiedz
#4
Będzie OP w chuj jeżeli grav room będzie dawać ene i defa tak jak teraz daje. Czemu? Bo wbijesz sobie 101 def i belt daje ci 10% abso na melee na low lvl.
Odpowiedz
#5
ja bym wyjebał ten grav ew w grav że możemy wbić do 112 / 112 max!
Odpowiedz
#6
(18-07-2016, 10:16)Rashelovsky napisał(a): ja bym wyjebał ten grav ew w grav że możemy wbić do 112 / 112 max!

Ja bym wolał zęby max był 101/101. Dałoby to graczom szybkie i łatwe 10% abso na ki i melee. A potem to musisz już normalnie na bomber i commando.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post demonsofdrago:
  •
Odpowiedz
#7
niby prawda a zeby bylo ciekawiej skasowac punk o "wybijaniu" mobow na trenieniu i wydaje mi sie ze poziom gry drastycznie by sie zmienil
Odpowiedz
#8
A ja jestem za 101/101 i potem ticket 2h w gravie =100pp latwy zarobek dla vultixa.
Odpowiedz
#9
nie bo się zrobi jebane p2w... i tak tym sposobem pójdzie więcej kolcy bo dłużej się bije na mobach niż w grav...
Odpowiedz
#10
(18-07-2016, 14:02)Eletric napisał(a): A ja jestem za 101/101 i potem ticket 2h w gravie =100pp latwy zarobek dla vultixa.
Na 100% nie Rashel ma racje gra się zrobi p2w

(18-07-2016, 13:15)Invisiblity napisał(a): niby prawda a zeby bylo ciekawiej skasowac punk o "wybijaniu" mobow na trenieniu i wydaje mi sie ze poziom gry drastycznie by sie zmienil
I tak nie było nigdy reportów o wybijaniu mobów bo na afk się trenuje Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu