Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PvP Beta Naruto Priority
#21
Poprostu odpal dzisiaj do 8-10 rano potem wylacz i odpal znowu okolo 18-20 do rana. Niektorzy lubia w nocy grac.
#22
Problem w tym, że dziś praktycznie przez cały dzień nie ma Vultura. Tak siedze i czekam, ale dziś tego nie widzę. Może w nocy, ale pewnie oboje bd oglądać mecz, więc nie wiem...
#23
Też lubię grać w nocy na spokojnie więc może po meczu ?
#24
Zobaczymy co da się zrobić.
#25
Mysle, ze najrozsadniej jutro bedzie bo jak juz wszyscy zauwazyli za niecala godzine mecz i raczej tlumow nie bedzie na testach.
#26
Myślę, że puścimy betę na noc już.
#27
Dodałem clienta i hasło i login do zalogowania się! Zapraszam!
#28
Jak Tam Zrobic Postac?

Jak Zrobic Postac!!!!????
#29
a/test sa passy

Jak narazie to summony sa wogole jakies zbugowane , orochimaru summonuje ich tysiac, dmg tez maja z dupy prawie kazdy summon bije po 50k u kazdej profy z summonem,shino wali po 50-60k ze spella, hidana heal ma chyba 1-2 sec exu.kiba zabija z samej lapy.

Paral shikamaru ten co robi cie possesed buguje ze sie potem nieda chodzic jak sie padnie.

Dmg 80% postaci jest do poprawienia taki sasek,hinata niemaja dmg > wporownaniu do innych postaci.

I jeszcze chyba mial byc combo system jesli dobrze pamietam bo teraz to 1 spell mozna bic.

Jesli to ma byc pod teamy zrobione no to 80% postaci potrzebuje nerfa dmg. o jakies 50-70%.
#30
1. Buffy są OP 120-150 ninjutsu leveli = 80-90k dmg... Wygrywa ten w pvp co ma buffa proste
2. Summony i Clony padają jak psy
3. Spelle Gaary, Shino i Daidary co wala po 10+ razy wala o wiele za dużo


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu