Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PvP Beta Naruto Priority
#11
@§ 5 Zabroniona jest jakakolwiek edycja Klienta.
$) Kara za to przewinienie to 14 dni.@

Tak tylko chodzi o regulamin i nie chce mi sie new posta robic.

Na chuj taki pod punkt ? kazdy wie ze tylko debil da ssa na Siebie jesli ma clienta lepszego w sensie umozliwiajacym mu uzywanie reconnecta i innych zeczy chyba ze dacie all odrazu. Np. jak automatyczne otwieranie deda na wiekszosci servow trzeba przerobic clienta bo przyglupy nie umieja upnac clienta normalnego Szczęśliwy
#12
(29-06-2016, 22:40)gikiliki napisał(a): @§ 5 Zabroniona jest jakakolwiek edycja Klienta.
$) Kara za to przewinienie to 14 dni.@

Tak tylko chodzi o regulamin i nie chce mi sie new posta robic.

Na chuj taki pod punkt ? kazdy wie ze tylko debil da ssa na Siebie jesli ma clienta lepszego w sensie umozliwiajacym mu uzywanie reconnecta i innych zeczy chyba ze dacie all odrazu. Np. jak automatyczne otwieranie deda na wiekszosci servow trzeba przerobic clienta bo przyglupy nie umieja upnac clienta normalnego Szczęśliwy

Mysle, ze skoro teraz na dbp jest client odrazu przerobiony to na NP tez pewnie bedzie co do punktu regulaminu jest moim zdaniem bez sensu tak samo jak delete za posiadanie 2 domkow to o wiele za wysoka kara.
#13
Kiedy Start Test Servera?
#14
(29-06-2016, 23:41)Purek napisał(a): Kiedy Start Test Servera?

Start będzie na pewno dzisiaj w godzinach wieczornych. Napiszcie tutaj propozycję godzin. Myślę, że 18-22 jest w miarę OK, ale proszę oceńcie sami.
#15
(30-06-2016, 03:47)Briko napisał(a):
(29-06-2016, 23:41)Purek napisał(a): Kiedy Start Test Servera?

Start będzie na pewno dzisiaj w godzinach wieczornych. Napiszcie tutaj propozycję godzin. Myślę, że 18-22 jest w miarę OK, ale proszę oceńcie sami.

18-22 powinno byc ok niektorzy akurat do tej pracuja Język.
#16
Może zdarzyć się mały poślizg, ponieważ w międzyczasie znalazłem jeden dość poważny bug, który trzeba usunąć.
#17
Tylko nie walnij pvp tesow od np. 20 do 23 bo dla sporej części ludzi ważniejszy jest mecz niż testy pvp.
#18
Nie no w takiej sytuacji to myślę, że jutro ma to większy sens.
#19
Briko wiesz może ile Ci to mniej więcej zajmie jeszcze?
#20
Odpal test dzisiaj i zostaw włączony do jutra do wieczora.
Dodaj jakiegoś tma żeby można było posprawdzać skille na spokojnie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu