Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Special Techniques and others!
#41
(11-07-2016, 23:48)Remix napisał(a):
(26-06-2016, 00:51)Vultur napisał(a): Cholera ile mam czekać na opinie paru starych wyjadaczy... ?!

przeciez nie gram typie o co ci chodzi

o jajco, chcesz potestować ze mną postacie?
Odpowiedz
#42
nie Szczęśliwy
I love my gang
Wherever I go, my homies come too
I love my squad
We up in this thing, like what that shit do
Odpowiedz
#43
- Poprawiona technika doskoku u janemby i shenrona
- Zmieniony exhaust doskoku z 30 sekund na 10 sekund
- Poprawiona technika 'repair'
Odpowiedz
#44
- Meteo Self -8% DMG
- Destructo Disk -7% DMG
- Super Charge -10% DMG

#To już było wcześniej, ale zapomniałem napisać S-Kamka exhaust zmieniony na 5 sekund
Odpowiedz
#45
(12-07-2016, 02:26)Vultur napisał(a): - Meteo Self -8% DMG
- Destructo Disk -7% DMG
- Super Charge -10% DMG

#To już było wcześniej, ale zapomniałem napisać S-Kamka exhaust zmieniony na 5 sekund

Proponuje dodatkowo przetestowac zwiekszenie Exh na zanzokenie o 2 sekundy.
Odpowiedz
#46
(12-07-2016, 03:08)Cive napisał(a):
(12-07-2016, 02:26)Vultur napisał(a): - Meteo Self -8% DMG
- Destructo Disk -7% DMG
- Super Charge -10% DMG

#To już było wcześniej, ale zapomniałem napisać S-Kamka exhaust zmieniony na 5 sekund

Proponuje dodatkowo przetestowac zwiekszenie Exh na zanzokenie o 2 sekundy.

Świetny pomysł! Pierwsze co zrobimy jutro na testach to zwiększymy exh na zanzoken. Jedyny problem jaki widzę odrazu z tym pomysłem to Charge Janemby i Shenrona mogą być trochę OP na 10 sec.

P.S. Do tych co nie wiedza ja razem z Rise pomagamy Vulturowi na test serwie z balansem.
Odpowiedz
#47
Dobre pomysly z tymi spellami ale to co zaproponowal cive zeby zwiekszyc exh na zanzokenie to bd bez sensu Uśmiech pozdrawiam i tak btw da rade cos innego dac gokowi,vegecie i brolly? bo oni i tak maja furie wiekszosc uzywa skrypta ktory jak sie ma mniej niz 96 rage uzywa furie wiec troszke brak sensu myslalem o czyms takim jak u tuffla i cella tylko zamiast dmg ze spelli to dmg z lapy Oczko
Odpowiedz
#48
(13-07-2016, 11:36)Menisek napisał(a): Dobre pomysly z tymi spellami ale to co zaproponowal cive zeby zwiekszyc exh na zanzokenie to bd bez sensu Uśmiech pozdrawiam i tak btw da rade cos innego dac gokowi,vegecie i brolly? bo oni i tak maja furie wiekszosc uzywa skrypta ktory jak sie ma mniej niz 96 rage uzywa furie wiec troszke brak sensu myslalem o czyms takim jak u tuffla i cella tylko zamiast dmg ze spelli to dmg z lapy Oczko

Czemu bez sensu? Zanzoken jest niesamowicie wkurwiajacy wez gon po calym respie salek vegeta jakiegos humana czy innego chuja. Pamietam jak rashela chyba ganialem po calej ziemii to tez co go zlapalem w parala to insta zanzo i dluga wiec zwiekszenie exh wydaje sie rozsadne.
Odpowiedz
#49
(13-07-2016, 14:17)Cive napisał(a):
(13-07-2016, 11:36)Menisek napisał(a): Dobre pomysly z tymi spellami ale to co zaproponowal cive zeby zwiekszyc exh na zanzokenie to bd bez sensu Uśmiech pozdrawiam i tak btw da rade cos innego dac gokowi,vegecie i brolly? bo oni i tak maja furie wiekszosc uzywa skrypta ktory jak sie ma mniej niz 96 rage uzywa furie wiec troszke brak sensu myslalem o czyms takim jak u tuffla i cella tylko zamiast dmg ze spelli to dmg z lapy Oczko

Czemu bez sensu? Zanzoken jest niesamowicie wkurwiajacy wez gon po calym respie salek vegeta jakiegos humana czy innego chuja. Pamietam jak rashela chyba ganialem po calej ziemii to tez co go zlapalem w parala to insta zanzo i dluga wiec zwiekszenie exh wydaje sie rozsadne.
Teraz bankowo exhaused zenzoken na 5 sekund ~~ tak jak super kamehameha jest i bd dobrze ;]
Odpowiedz
#50
(13-07-2016, 15:20)this is sparta napisał(a):
(13-07-2016, 14:17)Cive napisał(a):
(13-07-2016, 11:36)Menisek napisał(a): Dobre pomysly z tymi spellami ale to co zaproponowal cive zeby zwiekszyc exh na zanzokenie to bd bez sensu Uśmiech pozdrawiam i tak btw da rade cos innego dac gokowi,vegecie i brolly? bo oni i tak maja furie wiekszosc uzywa skrypta ktory jak sie ma mniej niz 96 rage uzywa furie wiec troszke brak sensu myslalem o czyms takim jak u tuffla i cella tylko zamiast dmg ze spelli to dmg z lapy Oczko

Czemu bez sensu? Zanzoken jest niesamowicie wkurwiajacy wez gon po calym respie salek vegeta jakiegos humana czy innego chuja. Pamietam jak rashela chyba ganialem po calej ziemii to tez co go zlapalem w parala to insta zanzo i dluga wiec zwiekszenie exh wydaje sie rozsadne.
Teraz bankowo exhaused zenzoken na 5 sekund ~~ tak jak super kamehameha jest i bd dobrze ;]

Jeszcze ki abso dla buubka i cella, buubkowi 5 a cellowi 10 zeby cell mial 10/10. buubek te 5% ki abso na serio potrzebuje bo to wogole tank niejest. Jaba ma iku a tuffle mind controla a ci maja praktycznie chuja.

+ z ta super kamka exu to chyba ci zajelo to 2 lata vultur widocznie jak starzy wyjadacze odchodza to wkoncu cos sie dzieje < watpie ze wroca>.

+ sprawdz coolera defa bo nwm czy jak tego buga nienaprawiles z defem to mu calkiem defa niezajebales. 500 coolerem dostac za 12k z lapy od 500 goka to troche boli > tak rashel mowa o twoim goku do mojego coolera 0.5 sec z samej lapy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu