Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Special Techniques and others!
#31
Cholera ile mam czekać na opinie paru starych wyjadaczy... ?!
Odpowiedz
#32
(26-06-2016, 00:51)Vultur napisał(a): Cholera ile mam czekać na opinie paru starych wyjadaczy... ?!

Przeciez pisalem

"Nie mialem za bardzo z kim testowac bo online bylo tylko 2 afkow bez auto heala ale na mcku costam popatrzylem

Spc-ten jego skill jest strasznie slaby na tych skilach/lvl dodatkowo mozna go uzyc bez balla np z gloverami a tak chyba nie powinno byc

tuffle-bardzo fajny ten skill zdecydowanie poprawi ta profesje

reszty nie testowalem bo samemu to lipa

ale zauwazylem jeszcze 2 chyba bledy

"6% szansy na zatrucie targetu, w przypadku zatrucia następuję po Sobie co jedną sekundę 5 hitów z kolorem i efektem pod blast / "

tylko 2 hity sa zamiast 5


"6% szansy na wyssanie ki pointów targetu (tylko gracz). Działa to w ten sposób, że w przypadku wyssania następuję po Sobie co jedną sekundę 3 wyssania. "

i tu rowniez sa tylko 2 wyssania zamiast 3 i moim zdaniem te wyssania beda troche za mocne powinno byc lvl x 1.5 zamiast lvl x 2"


Ogolnie to fakt, ze testy sa odpalone 24/7 jest do dupy bo praktycznie nikogo na nich nie ma, powinienes po prostu ustalic konkretna date kiedy wlaczysz testy na 2 h wtedy bedzie przynajmniej na kim testowac.
Odpowiedz
#33
(26-06-2016, 01:04)Cive napisał(a):
(26-06-2016, 00:51)Vultur napisał(a): Cholera ile mam czekać na opinie paru starych wyjadaczy... ?!

Przeciez pisalem

"Nie mialem za bardzo z kim testowac bo online bylo tylko 2 afkow bez auto heala ale na mcku costam popatrzylem

Spc-ten jego skill jest strasznie slaby na tych skilach/lvl dodatkowo mozna go uzyc bez balla np z gloverami a tak chyba nie powinno byc

tuffle-bardzo fajny ten skill zdecydowanie poprawi ta profesje

reszty nie testowalem bo samemu to lipa

ale zauwazylem jeszcze 2 chyba bledy

"6% szansy na zatrucie targetu, w przypadku zatrucia następuję po Sobie co jedną sekundę 5 hitów z kolorem i efektem pod blast / "

tylko 2 hity sa zamiast 5


"6% szansy na wyssanie ki pointów targetu (tylko gracz). Działa to w ten sposób, że w przypadku wyssania następuję po Sobie co jedną sekundę 3 wyssania. "

i tu rowniez sa tylko 2 wyssania zamiast 3 i moim zdaniem te wyssania beda troche za mocne powinno byc lvl x 1.5 zamiast lvl x 2"


Ogolnie to fakt, ze testy sa odpalone 24/7 jest do dupy bo praktycznie nikogo na nich nie ma, powinienes po prostu ustalic konkretna date kiedy wlaczysz testy na 2 h wtedy bedzie przynajmniej na kim testowac.

Mogles tez dodac ze 90% starych wyjadaczy juz na dbp niegra.
Odpowiedz
#34
Zatrucia i wyssania działają na 100% bo na prive to testowałem 2h więc wątpie aby tu nie działały..
Odpowiedz
#35
Jak dla mnie spoko tylko stuna zmniejszyć Na 2s dodatkowo zmień ten dmg o 30% w ludzi.
Odpowiedz
#36
#nowe

- Poprawiony czar Namek Furie,
- Dodane 15% szansy na odzyskanie full ki po uderzeniu czaru mafuba - spc
- +50% DMG z balla na fuzji u Coolera
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vultur:
  • this is sparta
Odpowiedz
#37
human/videl spell Repair dalej nie działa
Janemba Doskok można spamować caly czas a postac sie nie przemieszcza .[a zadaje dmg]
Odpowiedz
#38
Co do kolejnych testów to przekładam je na dzisiaj, bo wczoraj nie dałem rady Duży uśmiech
Odpowiedz
#39
Jest ktoś?
JAK COŚ TS3 POKE
Odpowiedz
#40
(26-06-2016, 00:51)Vultur napisał(a): Cholera ile mam czekać na opinie paru starych wyjadaczy... ?!

przeciez nie gram typie o co ci chodzi
I love my gang
Wherever I go, my homies come too
I love my squad
We up in this thing, like what that shit do
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu