Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PvP zmiany propo
#1
Chciałbym aby była możliwość przetestowania tego w pvp.
1. Zmniejszenie dmg w pvp o 30%
2. Podzielenia profesji na 3 klasy DPS,TANK,OffTank
3. Zwiększenie mocy parala u coolera dodatkowo dodanie cellowi 1s stuna w DD zszansą 30%
4. Zmniejszenie Attack Speeda do 160 max a nie 170
5. Usunięcie attack speedu z broni jeśli wejdzie opcja up
6. Dodanie brollemu czaru jak shenron z tym że podnosi on sobie str o 20/30 na 30s cd 1min
7. Zwiększenie exh na zanzo 2x.
8. Dodanie trunksowi, gohanowi czaru który upija przeciwnika z szansą 50% na 5s
9. Tankom dodanie czaru provoke coś jak ma rammus w lolu na 2s gdzie tank zabiera z kogoś przeciwnika.


oraz inne coś co mam w głowie ale nie wiem jak to napisać Szczęśliwy
Odpowiedz
#2
nie w tym zyciu panie rashelovsky .
Odpowiedz
#3
1-mozna przetestowac
2-tak juz dawno o tym pisalem
3-mozna przetestowac
4-mozna przetestowac ale raczej spoko by bylo bo wtedy spell mialby wieksze znaczenie
5-jak nr 4 zda egzamin to czemu nie
6tak i to samo u trunka tylko, ze z sf
7 tak
8 NIE-dlaczego? byloby to slabo zbalansowane- upujesz takiego trunka/coolera/humana i w sumie duzo ci to nie da a upijesz goka/vegete/namka i moze to bardzo utrudnic mu pvp
9dodanie po prostu czaru ala exeta res kilku postaciom (buu cell tuffle janemba)
Odpowiedz
#4
Szczerze rashel dobrze mowi. Ale z tym brollasem,gohanem bym sie zastanowil bo gohan taki by robil masakre jak by kogos upil.

Dps - Gohan,Cooler,Trunks,Spc

Off tank - All Saiyany,humany,freezer,nw < ten ma za duzy dmg zeby byc tankiem

Tank - Buu,cell,jaba,shenron,tuffle

Buubkowi zabrac 5% abso melee dodac mu 10-15% ki bo to bekowe jest jak 1k freezer solo bierze 90%hp buubkowi

Cellowi dodac 10% abso ki

Jaba po tym nerfie jest praktycznie niegrywalny.

Tuffle - dodac 5% ki abso bo w pvp to wystarcza 2 osoby i spi na same spelle juz freezer jest lepszym tankiem.

Shenron jest spk
Odpowiedz
#5
A ja "proponuje" żebyście nic nie proponowali. Admin zna ten serwer od podszewki i wie na równi z wami co nadaje się do naprawy a jeśli uzna że potrzebna mu w tym wasza pomoc to na pewno da wam o tym znać.
a idąc tropem twoich postów "Rashelovsky" to przypuszczam że na spell dla gohana "Strzelamgównem" zadającym 240 000 obrażeń wszystkim graczom na ekranie to byś się chyba nie obraził?
Odpowiedz
#6
Polecam póki co odpuścić Sobie propozycję do czasu gdy odpalę pvp test server, wtedy zobaczymy jak klaruje się balans.

Dodatkowo zdecydujemy pod jakie lvle robimy rozgrywkę, bo przez te przesadzone funy [to była sugestia dymka aby były takie high raty - czemu byłem przeciwny, ponieważ zdawałem Sobie sprawę że od ok 1k lvla wszystko zaczyna się rozbalansowywać, a same hp nie zbalansuje wszystkiego].

Oczywiście jak się już domyślacie nie unikniemy resetu s1, jak określimy rozgrywkę to zdecydujemy czy na funie robimy reset EXPa [tylko tego].
Odpowiedz
#7
Zwiększenie exh na zanzo 2x.

nawet 3x gdyz jest to tak bez sensu ze chuj strzela w pvp
Odpowiedz
#8
(08-06-2016, 07:27)gikiliki napisał(a): Zwiększenie exh na zanzo 2x.

nawet 3x gdyz jest to tak bez sensu ze chuj strzela w pvp

nie chcesz zenzo idz na zwykla tibie proste ;] bez obrazy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu