Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BOT
#21
@Wisalista
Jak Vultur zrobi update to tym bardziej nie będzie trzeba resetu, bo po co cały czas resetować. Szczęśliwy
#22
(20-02-2016, 01:22)Mastux napisał(a): to co? reset i max lvl? SzczęśliwyDDDDDDDDDDDDDDD

Reset to jak już Vicodin pisał bardzo kiepska sprawa, póki co trochę tych osób jest. Trzeba to pobudzić do życia ale niestety ja do wakacji nic szczególnego nie mogę obiecać. Myślę że jak wszystko pójdzie dobrze = zaliczę maturę. To od tych wakacji dbp wchodzi na nowy etap, ponieważ będę je traktował bardziej jako pracę, a studiował zaocznie. Oprócz tego robił jakieś stronki żeby hajsik wpadał i skupię się na dbp,naruto i db/naruto/shakes online projecie Duży uśmiech
#23
Nowy etap, ale nie reset? Szczęśliwy
#24
(20-02-2016, 01:34)Raav napisał(a): Nowy etap, ale nie reset? Szczęśliwy

Uwierz mi że ja nienawidzę resetów, wolałbym mieć cały czas 200 osób i nie musieć resetować wgl serwera, resety są głównie wymuszone przez graczy na mnie.
#25
Może jakiś Jump event, zacheci to na bank nowych. Albo tycko większy exp do 100. Jak ktoś zielony wbija to na low lvlu ma lipę troche
#26
(20-02-2016, 01:37)Vultur napisał(a):
(20-02-2016, 01:34)Raav napisał(a): Nowy etap, ale nie reset? Szczęśliwy

Uwierz mi że ja nienawidzę resetów, wolałbym mieć cały czas 200 osób i nie musieć resetować wgl serwera, resety są głównie wymuszone przez graczy na mnie.


no to wiadome, ze robisz resety w ostatecznosci przeciez nie zrobilbys resa jakby gralo duzo ludzi ale mysle, ze sam sie juz przekonales, ze czasem trzeba
aktualnie nie widze jakiejs mega potrzeby na reset ale za miesiac sytuacja moze sie zmienic.
#27
Było by to głupie rozwiązanie..
Po co wtedy grać jak każdy jest na bocie 100% servera..
Nie widzę sensu.
#28
Może exp - 1-2 dni, pvp - delete, a trenienie czegokolwiek bez kary
#29
Zrob quest boxy na s1 chociaz cos sie działo będzie Duży uśmiech
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
#30
@up przestań pić tą mete


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu