Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BOT
#1
Ostrzeżenie 
Nie ma Rang na forum i nie ma kacika dla wladzy wiec pisze ten temat tu.
Uwazam ze nadszedl czas na usuniecie kar za boty na servie. Od poczatku wiele osob ktore siedza tu dosc dlugo mialo opinie ze glosowanie przez ktore sa takie a nie inne kary to przeginka, sadze iz powinnismy zmienic to co aktualnie mamy bo z 30~ graczy ktorzy aktualnie graja zostanie zaraz 5 (reszta to i tak MC chary) Teraz mamy kompletny brak walki o respy, walki o co kolwiek bo ludzie maja podejscie "O nie ma go pewnie poszedl do WC/Kuchni/Rucha zaby to go nagram bo mam chwile" sa tez gracze ktorzy zwyczajnie zlosliwie chodza i albo staraja sie kogos nagrywac po kilka razy az sie uda badz tworza nagrania ktore "a moze przejda". Jestem za zmiana kar na takie -

Grav/Def/Ene itd = brak kary
Exp = Brak kary/Ewentualnie Notka lub Kill
PVP Bot = 1-2 dni max!

Ludzi na servie nie przybywa a takie posuniecie pozwolilo by spokojnie nowym charom/playerom dobic do topki.

A wy jak myslicie ?
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
#2
No pomysl jak pomysl istotny ale nie wiem czemu ludzisz sie ze znow ludzie beda grac jak pozwolisz im bocic Szczęśliwy? Zeby znow ludzie grali admin powienien robic resety a nie jakie farmazony i czeka za cudem Szczęśliwy I tak pisze ze 80 osob gra na S2 a i tak nikt nie gra Szczęśliwy
#3
ogolnie co do kar jestem za, ale prawda jest taka ze nic sie nie zmienia narazie. Poczekajmy aż wakacje będą to vultur będzie miał troche czasu.
#4
Pomysł bardzo dobry zgadzam się z tobą w 100% Oczko
#5
Oczywiscie pomysl jak najbardziej adekwatny do obecnej sytuacji na servie... graczy nie przybywa, a nwet jesli ktos przychodzi nowy to nie zna regulaminu, dostaje bana na 5 dni i odchodzi tak w kolko... Tak samo nagrywanie na expie, czy grav romie, czy gdzie tam badz, jest wedlug mnie bez sensu. Rozumiem, ja dostane bana powiedzmy, ze sie odbanuje bo mam pp, a co z reszta osob ktore nie maja tych pp dostana bana na 5 dni i automatycznie 3/4 z tych osob odejdzie bo nie chce im sie czekac az bedzie ub... takze do sedna.. Jezeli cos jeszcze ma byc z s1 to napewno nie banujac za exp/grav etc.
#6
Nie ma opcji, zostaje jak jest!
#7
Problem nielezy w nagrywaniu czy banowaniu tylko ilosci dni tego bana
Na dbp wystarczy 24h niegrania zeby kogos z topki wypierdolic wezmy teraz Vicodina i Damiana
Vicodin dostaje bana na 5 dni niekupuje unbana i Damian wbija w te 5 dni 1.1k+ lvl?
#8
za patrzac na obecna ilosc graczy.
#9
Temat był już wałkowany xx razy, jestem na nie.
#10
@Adox mylisZ sie Damian nie wbije bo nie gra na debepe już Oczko
Wbije aby na rebeliona kiedyś Szczęśliwy

Co do pomysłu lepiej Zmienić bo o tal jest już za późno.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu