Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dimensional Zone
#1
Ostrzeżenie 
[Obrazek: c2b3ff7b2c5e02acf1106a01c5830dc7.png]


Witam, od razu napisze, żę jest to pomysł zaczerpnięty z innego ots wstawiłem tu lekka zmianę taka prowizoryczną aby każdy kto przeczyta zrozumiał o co chodzi



Cały zamysł polega na tym aby urozmaicić trochę grę postaram się to zobrazować
Strzałka W grze musiałoby pojawić się pomieszczenie w którym możemy tworzyć drużyny np 2-3 osobowe 3-4 osobowe i więcej.
Osoby w pomieszczeniu mogłyby robić ze sobą jakiś inny rodzaj party, lub po prostu można byłoby tworzyć drużne przez podobny przycisk jak na zdj powyżej.
Aby to wszystko miało sens przynajmniej moim zdaniem w drużynie musiałby być przynajmniej jeden Tank co sprawi ze postaćie "tankowne" byłby bardziej grywalne
Bez owego Blokera "zone" powinno być nie wykonalne. Można byłoby to oczywiscie urozmaicić przez "mus" pojawienia sie w drużynie także osoby leczącej.
Wszystko musi być podzielone lvlowo aby postacię z wysokiem poziomem nie bloczyły dla małych lvli, tylko tak aby każdy przedział musiał znaleźć sobie tanka itd.


Strzałka Kiedy mamy już owy team zrobiliśmy party itd wybieramy sobie "zone" które chcemy zrobić tu już wybór jest dowolny można zrobić różne opcje np "zone" z Metalami, Bio, C13, itd itd..
oczywiście wszystko musiałoby być dużo silniejsze tak aby rola tanka była niezbędna leader party bądź osoba z drużyny naciska przycisk który przenosi nas już do miejsca które musimy przejść, po drodze oczywiście wybijamy moby byłoby miło aby czas przejścia był dość długi mam tu na myśli 5-10 minut. Na końcu naszej drogi tak aby nie było za łatwo mógłby stać BOSS którego także musimy zabić aby dostać sie dalej, ogólnie ilość zabitych mobów w danym
pomieszczeniu musi być liczona tak aby próba przebiegnięcia przez room była nie możliwa trzeba po prostu zabić wszystko bez oszukiwania, bądź zrobić tak aby przebiegnięcie było po prostu nie możliwe.

Strzałka Kiedy wszystko zrobiliśmy czeka na nas nagroda, np za zrobienie Rooma z Metalami losowa ilość Drop Of Metalic, Złota itd itd to jest tylko sugestia nagrody mogą być inne ale exp który dostaniemy powinien być wyższy lub podobny
do expa który wbilibyśmy expiąc. Roomy można byłoby robić bez ograniczeń lub z nimi co byłoby ograniczano posiadaniem kluczy, klucze mogłoby być przyznawane za "codziennie logowanie"
Można także wszystkie Roomy podzielić na rodzaje tak np aby za robienie najsłabszych dostawać klucze na coraz to silniejsze co także wszystko by urozmaiciło .

Strzałka Wszystko można oczywiście uprosić poprzez dodanie zamiast przycisków teleportów bramek które umożliwiają przejscie dalej bądź ogólnie wejście .


Wykrzyknik Tak jak napisałem powyżej pomysł jest zaczerpnięty z innego Ots pod inne anime ja tylko zmieniłem to na nasze "Dragon Balowe" realia, myślę ze odpowiednio to napisałem tak aby każdy zrozumiał o co chodzi.
zdjęcie jest tylko dla "wyobrażenia" sobie jak mogłoby to wyglądać skopiowałem tam po prostu różne sygnaturki niestety o słabej jakości lecz oczywiście powinno to wyglądać bardziej profesjonalnie Język

Pozdrawiam.
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post tuscani1234:
  • , yalesz
Odpowiedz
#2
fajen pomysl
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu