Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista Eventow - Maj
#11
(11-05-2016, 13:27)gikiliki napisał(a): Tak Sobie czytam to chyba pomyliły się servy Szczęśliwy To s2 każdy item co się wygrywa dono Szczęśliwy Monster event ? Jak dymk robił to z 600 coolerow zaliczyłeś a Ty wyskoczyłaś z 3 Szczęśliwy Titan gowno nie opłaca się bić , jak i reszta tych bossów Szczęśliwy chyba ze są nowe co expa dają czy jakieś unique itemsy których w szopie nie ma.
Bp. Creditek staw bota na pare dni i masz tyle samo Szczęśliwy gdzie i tak kasa na servie nie jest az tak potrzebna jak masz stq i +9 glovy


nie dosc, ze cos robic to zle...

Mysle, ze co do 3x cooler chodzi o 3x pelna arena coolerow

titan gowno? titan daje prawie 3x wiecej expa od gogety... Chyba nie ma moba ktory daje wiecej expa od titana

nie chodzi o sama zawartosc bp ale o sam bp bo bedzie jedyny na servie.
Odpowiedz
#12
TITAN DAJE EXPA Szczęśliwy? Jak on gowno daje Szczęśliwy Kompletnie nie oplacalne by te mooby bic tylko coolery brolly i janemby oplaca sie bic Szczęśliwy reszta to gowno Szczęśliwy Titana bijesz np. w 6 i wleci Ci max 2lvl gdzie na ssach masz w chuj wiecej.

Zwal Sobie konia tym bp. Metta dobrze pisal freez maski i inne unique itemy plus pvp turniej powinien byc 2 vs 2
Odpowiedz
#13
jak bp nie pasi to jak wygrasz to ja chetnie przyjme Język
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#14
Gikiliki trochę mało wiesz.
5 min bicia tytana na lv mniejszym niż 1750 i masz około 5-6 lvl
Odpowiedz
#15
Co do freezer maski i belta to przegiecie ale pvp powinno byc 2v2 bo milego bicia spcka Solo Szczęśliwy

+ ten bp powinien miec w sobie 300 super scrolli,5 bp kazdego itema do ulepszania itd tak zeby na tym mozna bylo zrobic 2x glovy+10 Uśmiech.
Bo po co komu credtiki jak tam tylko beda sie liczyc osoby z hardami?.
Odpowiedz
#16
(11-05-2016, 19:33)Adoxx napisał(a): Co do freezer maski i belta to przegiecie ale pvp powinno byc 2v2 bo milego bicia spcka Solo Szczęśliwy

+ ten bp powinien miec w sobie 300 super scrolli,5 bp kazdego itema do ulepszania itd tak zeby na tym mozna bylo zrobic 2x glovy+10 Uśmiech.
Bo po co komu credtiki jak tam tylko beda sie liczyc osoby z hardami?.

na +10 to nei zrobisz bo +9 to max

co do creditek to przydadza sie chociazby na lepsze senzu.
Odpowiedz
#17
Nie mam zamiaru zmieniac nagród z eventu. Jezeli komus nie odpowiadaja to nie musi brac udzialu w evencie. Co do sprawy "Co bedzie gry gracze nie beda mogli sie zabic" cos z Vulturem wymyslimy.
Odpowiedz
#18
Dziękuję Wszystkim za udział w eventach! Fajnie się przy nich bawiłem mam nadzieje, że Wy również Duży uśmiech
Odpowiedz
#19
(10-05-2016, 23:51)Mettalious napisał(a): Za wygranei konkursu pvp powinien być freeza mask lub gqm Szczęśliwy

+ powinieneś dodać że do konkursu pvp że nie można zbijać lvli kilka dni przez całym wydarzeniem Duży uśmiech

maska i pobawisz sie nia 1 dzien i ci ja zabierze zlodziej .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu