Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana skilla dla Buu.
#1
Żarówka 
Na start powiem, że jest to tylko propozycja, może zostać zmieniona w jakikolwiek sposób przez administracje.

Więc przyjrzyjmy się najmniej grywalnej postaci, jaką jest Buu.
Postać, która dostaje duże hity z łapy, bije prawdopodobniej najmniej ze skilli, dodatkowo skill na 200lvl/140tp jest.. śmiesznie słaby.

Moją propozycją jest, aby zmienić skill "Curse Healing" na inne działanie.
Mianowicie chodzi mi o to, aby skill wyglądał mniej więcej tak: Po odpaleniu mamy 70% dodatkowego absorbu z Ki+Melee na 10 sec. Cooldown skilla wynosiłby 45 sec po skończeniu działania.
(Wszystkie liczby mogą zostać zmienione, jest to tylko MOJA WŁASNA propozycja)

Piszcie co myślicie o tym, weźcie pod uwagę, aby postać była znów grywalna.  Anioł
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Vetto:
  • , yalesz
Odpowiedz
#2
No i to jest bardzo dobry pomysł, bo w tej chwili nawet nie opłaca mi się tego do hootkey dawać Duży uśmiech a wszystko co Vetto napisał jest prawdą.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Raav:
  • Vetto
Odpowiedz
#3
Ogolnie to problemem jest zbugowane abso melee tak jak w przypadku cella i tuffla. Co do curse healing to nie jest taki zly na profki ktore maja problemy z mana. Co do twojej propozycji to w przypadku buba 70% a nawet polowa tego na 10 sec to praktycznie 10 sekund niesmiertelnosci.
Odpowiedz
#4
(06-05-2019, 16:38)Cive napisał(a): Ogolnie to problemem jest zbugowane abso melee tak jak w przypadku cella i tuffla. Co do curse healing to nie jest taki zly na profki ktore maja problemy z mana. Co do twojej propozycji to w przypadku buba 70% a nawet polowa tego na 10 sec to praktycznie 10 sekund niesmiertelnosci.

Dlatego napisałem, że wszystko może zostać zmienione Cifku Cwaniak

A co do Cella i Tuffle - są oni jakkolwiek grywalni, a Buu.. no nie bardzo.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vetto:
  •
Odpowiedz
#5
(06-05-2019, 16:39)Vetto napisał(a):
(06-05-2019, 16:38)Cive napisał(a): Ogolnie to problemem jest zbugowane abso melee tak jak w przypadku cella i tuffla. Co do curse healing to nie jest taki zly na profki ktore maja problemy z mana. Co do twojej propozycji to w przypadku buba 70% a nawet polowa tego na 10 sec to praktycznie 10 sekund niesmiertelnosci.

Dlatego napisałem, że wszystko może zostać zmienione Cifku Cwaniak

A co do Cella i Tuffle - są oni jakkolwiek grywalni, a Buu.. no nie bardzo.

Nie wiem czy special dajacy przezywalnosc dla najwiekszego tanka w grze ma sens ; p. Jak juz to zmieniac to chyba bardziej w strone czegos ofensywnego.

@sa grywalnie w pve w pvp chyba najgorsze profki obecnie
Odpowiedz
#6
"Największego tanka w grze" teraz to Gohan lepiej Ci bloczy sagi niż taki Buu Szczęśliwy
Odpowiedz
#7
Vetto jak zwykle wychodzi z dobrą propozycją, Buu jest tankiem a jego obecny skill ma dość słabe działanie więc ta zmiana mogłaby pomóc Buu być bardziej grywalnym.
Skłaniałbym się bardziej ku 60 procentom, ale jak zaznaczył Vetto to sprawa do dyskusji.

Uściski,
Keiro
Odpowiedz
#8
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
[Obrazek: gzRH.png]
[Obrazek: sbnE.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu