Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysly
#11
Ten system na potwory naprawde by mogl byc fajny, taki counter miec ile danych potworow zabiles na danej postaci i jakies bonusy do tego miec np jak otrzymywanie mniej obrazen, wiekszy loot/exp , lub zadawanie wiecej dmga
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Elendil:
  • Vultur
Odpowiedz
#12
1.Zwykła zmiana, która powinna być zrobiona dawno temu :v
2.Sense spoko, ale itanie to zajebane z dbla :v
3.Rozbudowanie daily tasków, wliczenie nowych potworów do nich, ogólnie spoko.
4.Bez sensu, masz jakiś % na dostanie nagrody
5.Sprzedawaj tone itemy / jigoku itemy. Czym większy level, tym więcej hajsu masz Zdziwko
6.Można dodac to do aktualnych bossów, np. ozdobne itemy do domku >zależy od Vulpixa
7.Bez przesady, 5 minut respa to nie jest dużo, gdzie musisz zabić tego tylko 15-ście.
8.Eh, poważnie? Lenistwo, moim zdaniem Szczęśliwy
9.Nigdy nie zrobisz idealnego balansu..
10. +1
11. +2
12. +3
13. +4
14. Nie jest zły ten system Niezdecydowany
15. Nie, zdecydowanie nie

100 rage to 100% kryta, 99 rage to jakieś 75% - nie pamiętam dokładnie :v
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vetto:
  • Vultur
Odpowiedz
#13
14 Mamy co do upgrade systemu pewne plany na przyszlosc

15 napewno nie
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Vultur
Odpowiedz
#14
@Vetto jeżeli mowa ,że coś jest zajebane z dbl'a to...yyy??
tu nie chodzi raczej a nawet napewno nie ,żeby coś było zgapione skopiowane huj wie co jeszcze
,tylko o to by środowisko gry było ciekawsze bo jak tak mówisz to wychodzi na to ,że wszystko jest zajebane z dbl'a...
Ten server to DBP a nie DBL więc po co takie pierdolenie?

1. W końcu + scroll improve zmienić na scroll of improve.
9. Balans postaci by się przydał chodzi mi o tanków które są wyłącznie do PVE.
8. Jak najbardziej za @Vetto //Czemu lenistwo ? To po co ten system został wprowadzony?
15. Niby nic a zawsze coś.
Odpowiedz
#15
(05-04-2019, 20:35)koczex napisał(a): @Vetto jeżeli mowa ,że coś jest zajebane z dbl'a to...yyy??
tu nie chodzi raczej a nawet napewno nie ,żeby coś było zgapione skopiowane huj wie co jeszcze
,tylko o to by środowisko gry było ciekawsze bo jak tak mówisz to wychodzi na to ,że wszystko jest zajebane z dbl'a...
Ten server to DBP a nie DBL więc po co takie pierdolenie?

1. W końcu + scroll improve zmienić na scroll of improve.
9. Balans postaci by się przydał chodzi mi o tanków które są wyłącznie do PVE.
8. Jak najbardziej za @Vetto //Czemu lenistwo ? To po co ten system został wprowadzony?
15. Niby nic a zawsze coś.

Czy na prawdę jest ciężko wpisać parę komend, żeby usunąć jeden item, a potem dodać drugi? To jedno, a drugie.. czy wpadłbyś na to, żeby dodać możliwość it na danego npcka? 
No szczerze wątpię, dlatego napisałem, że jest to czyste "zapierdolenie" z dbla. Jest to tylko moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać Zdziwko
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vetto:
  • Vultur
Odpowiedz
#16
Taki trochę spoiler z mojej strony.
Ostatnio próbujemy doprowadzić do końca sagi z serii GT. W skład tego oprócz samych sag i nagród za nie, wchodziłyby nowe planety z nowymi respami/mobami/questami ewentualnie przedmiotami.
Nowe moby, przedmioty automatycznie dają możliwość poszerzenia daily/extreme tasków czy też systemu collect.
Głównym problem stanowią grafiki i brak osób, które byłyby w stanie je zrobić. Pomysłów i chęci jest sporo to nie jest tak, że nic już nie chcemy robić, ale wszystko zawsze sprowadza się do problemu z grafikami.
Będziemy się starać jakoś sobie z tym poradzić, ale na tę chwilę tak to wygląda.

@topic Fix usprawniające grę, o których piszesz też są ważne. Np dla mnie najbardziej przydałaby się możliwość sprawdzenia postępu każdego zaczętego achievementa.
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Vicodin:
  • , Vultur
Odpowiedz
#17
Cytat:@Vetto

Czy na prawdę jest ciężko wpisać parę komend, żeby usunąć jeden item, a potem dodać drugi? To jedno, a drugie.. czy wpadłbyś na to, żeby dodać możliwość it na danego npcka? 
No szczerze wątpię, dlatego napisałem, że jest to czyste "zapierdolenie" z dbla. Jest to tylko moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać Zdziwko

Czyli twoim zdaniem coś co działa gdzieś indziej nie może działać i tutaj?
Kiedyś w FPS nie dostawało się expa teraz praktycznie każda gra "zapierdoliła" ten pomysł z innej i jakoś działa.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#18
(05-04-2019, 22:33)koczex napisał(a):
Cytat:@Vetto

Czy na prawdę jest ciężko wpisać parę komend, żeby usunąć jeden item, a potem dodać drugi? To jedno, a drugie.. czy wpadłbyś na to, żeby dodać możliwość it na danego npcka? 
No szczerze wątpię, dlatego napisałem, że jest to czyste "zapierdolenie" z dbla. Jest to tylko moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać Zdziwko

Czyli twoim zdaniem coś co działa gdzieś indziej nie może działać i tutaj?
Kiedyś w FPS nie dostawało się expa teraz praktycznie każda gra "zapierdoliła" ten pomysł z innej i jakoś działa.

Pozdrawiam

IT do NPC to już "przesadne" zabicie RPG zwłaszcza, że mimo ogromnego opóźnienia spowodowanego zdecydowanie ważniejszymi priorytetami nad którymi pracowaliśmy przez wiele miesięcy, w końcu zostanie wprowadzony fly system, który troszkę poprawi dynamikie poruszania się po grze, ponieważ w trakcie lotu oprócz pomijania przeszkód tj. drzewka itd.. postać będzie lecieć szybciej niż chodzić. Moim zdaniem to o wiele lepsze rozwiązanie. IT do NPC to kolejny krok, który by zabił gre, jednak poruszanie się po grze to też jakiś element rozgrywki zajmujący czas i dający poczucie rpg/życia zwykły IT i tak go mocno zabija.

Oczywiście dziękujemy za fajną inicjatywę w postaci tego tematu a autora @oliwier123 proszę o informacje pw co do filmików, jeżeli chce to mogą one się pojawiać na moim kanale (3k subów), jeżeli chce rozwijać swój to też fajna inicjatywa i z całego tematu to mi się podoba najbardziej, gdyż o sporej ilości z wyżej wymienionych rzeczy wiemy a do filmików brakuje chętnych osób Oczko

Pozdrawiam
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vultur:
  • Vetto
Odpowiedz
#19
1. Dodać większą ilość Sellable item'ów/szrotów+zwiększyć cene za sprzedaż u NPC'ków za
np. power glover ,weak saiyan armor,black set itd.
aby opłacało się to wgl zbierać.
1.1. Dodać NPC który skupuje Kaddish szroty+m belt'y sugerowana cena chociaz 100cc za pierdoły.
Może jakiś quest typu przynieś to i to i tamto a odblokujesz NPC.

2. Dodać nowe/zamienić item'ki potrzebne do Collect z tych Quest'owych na jakieś
odpady z potworków coś typu Spider Legs,Bunch of Kaddischs hair.
Odpowiedz
#20
(13-04-2019, 17:24)Ra. napisał(a): 1. Dodać większą ilość Sellable item'ów/szrotów+zwiększyć cene za sprzedaż u NPC'ków za
np. power glover ,weak saiyan armor,black set itd.
aby opłacało się to wgl zbierać.
1.1. Dodać NPC który skupuje Kaddish szroty+m belt'y sugerowana cena chociaz 100cc za pierdoły.
Może jakiś quest typu przynieś to i to i tamto a odblokujesz NPC.

2. Dodać nowe/zamienić item'ki potrzebne do Collect z tych Quest'owych na jakieś
odpady z potworków coś typu Spider Legs,Bunch of Kaddischs hair.

zarowno gigantic spider legs jak i bunch of kaddish hair sa w daily colectach.

@down em zaproponowales dodanie itemkow do daily collect wiec odpisalem ci, ze te itemki juz sa dodane nie wiem w czym problem?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu