Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Goku, postać z potencjałem, czy spisana na straty
#1
Żarówka 
Witajcie moi mili.


Tematem, jakim was tu dzisiaj goszczę, jest rozmowa na temat profesji Goku.

Główny protagonista serii Dragon Ball, który powinien być chociaż jednym z lepszych postaci,
w mojej ocenie jest tłem tego serwera. 

Mało hp, słabsza łapa od Brollyiego i Vegety, zmniejszone obrażenia z TTK, jest to postać niewątpliwie ciężka na exp, a odczuwalny trans zaczyna się dopiero na poziomie 200. Ma słabsze transy od Vegety i Brollyiego, HP również jest niższe od pozostałych Saiyanow,  brak bariery, brak jakiegokolwiek skilla na stun lub slow. 
Czytałem wcześniejsze change logi, z których wyniknęło, że Goku to Support, wtf?

Rozumiem, jakby chociaż umiał leczyć teammateow...  Duży uśmiech

Saiyanie na chwile obecna, są najgorszymi rasami na tym serwerze, a najsłabszym ogniwem jest postać z tytułu. 

A może macie inne zdanie? 
Zapraszam serdecznie do dyskusji, być może zaczerpne jakiejś wartościowej wiedzy i zmienicie mi pogląd na tą sytuacje.

Pozdrawiam

Odpowiedz
#2
1. "odczuwalny trans zaczyna się dopiero na poziomie 200" - X D ? imo nie ma co w ogole porownywac transow przed lastem, bo tuffle zamiata i bez transow jezeli chodzi o exp exp exp exp exp
2. nie wiem czy goku jest najslabszy z sajanuf czy nie, są inne postacie które sa useless, wiec rozmowa tylko o goku mija sie z celem
3. imo saiyanie nie są najgorsi.. prędzej powiedzialbym, że androidy.. lapa op
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#3
(17-02-2019, 16:39)yalesz napisał(a): 1. "odczuwalny trans zaczyna się dopiero na poziomie 200" - X D ? imo nie ma co w ogole porownywac transow przed lastem, bo tuffle zamiata i bez transow jezeli chodzi o exp exp exp exp exp
2. nie wiem czy goku jest najslabszy z sajanuf czy nie, są inne postacie które sa useless, wiec rozmowa tylko o goku mija sie z celem
3. imo saiyanie nie są najgorsi.. prędzej powiedzialbym, że androidy.. lapa op

Są inne postacie być może, kwestia jest, że temat jest o profesji Goku
Odpowiedz
#4
Wam troche dlugo zajelo w to ze niema balansu.

Ja nawet na tej edycji niegralem ani minuty i moglem powiedziec ze balansu niema po samych zmianach jakie byly zrobione Szczęśliwy.

Lepiej zeby vultur niepowiekszal limitu lvla tylko dodal drugi reborn < wkoncu bylo o nim gadane na dawnej edycji funa >bo balans jeszcze bardziej pojdzie w dol.


Nawet tutaj macie tier liste :

S = Freezer/SPC/Gohan/Cooler
A = Tuffle/Cell/Videl
B = NW/C17/Brolly/Janemba/Shenron
C = Vegeta/Goku/Majin/Trunk
Odpowiedz
#5
(17-02-2019, 22:50)Adoxx napisał(a): Wam troche dlugo zajelo w to ze niema balansu.

Ja nawet na tej edycji niegralem ani minuty i moglem powiedziec ze balansu niema po samych zmianach jakie byly zrobione Szczęśliwy.

Lepiej zeby vultur niepowiekszal limitu lvla tylko dodal drugi reborn < wkoncu bylo o nim gadane na dawnej edycji funa >bo balans jeszcze bardziej pojdzie w dol.


Nawet tutaj macie tier liste :

S = Freezer/SPC/Gohan/Cooler
A = Tuffle/Cell/Videl
B = NW/C17/Brolly/Janemba/Shenron
C = Vegeta/Goku/Majin/Trunk

ciekawe bo chyba najbardziej op postacia byl shenron ktory dostal nerfa ; /. Tuffle podobno byl top 1 postacia a zadnych nerfow nie dostal i nagle A?Niezdecydowany skoro nie grales to twoje zdanie o balansie jest mniej warte niz osob ktore siedza w pz.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  •
Odpowiedz
#6
(17-02-2019, 22:50)Adoxx napisał(a): Wam troche dlugo zajelo w to ze niema balansu.

Ja nawet na tej edycji niegralem ani minuty i moglem powiedziec ze balansu niema po samych zmianach jakie byly zrobione Szczęśliwy.

Lepiej zeby vultur niepowiekszal limitu lvla tylko dodal drugi reborn < wkoncu bylo o nim gadane na dawnej edycji funa >bo balans jeszcze bardziej pojdzie w dol.


Nawet tutaj macie tier liste :

S = Freezer/SPC/Gohan/Cooler
A = Tuffle/Cell/Videl
B = NW/C17/Brolly/Janemba/Shenron
C = Vegeta/Goku/Majin/Trunk



X D

"Dobra" tier lista, pozdrawiam.
Odpowiedz
#7
(17-02-2019, 23:57)Cive napisał(a):
(17-02-2019, 22:50)Adoxx napisał(a): Wam troche dlugo zajelo w to ze niema balansu.

Ja nawet na tej edycji niegralem ani minuty i moglem powiedziec ze balansu niema po samych zmianach jakie byly zrobione Szczęśliwy.

Lepiej zeby vultur niepowiekszal limitu lvla tylko dodal drugi reborn < wkoncu bylo o nim gadane na dawnej edycji funa >bo balans jeszcze bardziej pojdzie w dol.


Nawet tutaj macie tier liste :

S = Freezer/SPC/Gohan/Cooler
A = Tuffle/Cell/Videl
B = NW/C17/Brolly/Janemba/Shenron
C = Vegeta/Goku/Majin/Trunk

ciekawe bo chyba najbardziej op postacia byl shenron ktory dostal nerfa ; /. Tuffle podobno byl top 1 postacia a zadnych nerfow nie dostal i nagle A?Niezdecydowany skoro nie grales to twoje zdanie o balansie jest mniej warte niz osob ktore siedza w pz.

No shenrona masz jakiegos 999 lvla to wiadome ze "op" gohany masz naladowane w ki dmg to sie dziwisz?
To ze ty porownojesz pvp do pvp randomow pokazuje jak malo wiesz o pvp.

+ Tuffle zadnych nerfow niemial? a czasami mind controla niestracil?

Na tej edycji kazda profa moze byc op jak praktycznie nikt niegra z veteranow a przez veteranow mam na mysli ludzi z ogarem typu Vicodin,Segir a nie jakies pawelki i inne gowna co pvp jedynie maja w masie.

Jak ja gralem jedyne pvp jakie ja widzialem to "Adox na mnie itnal wpadajcie w 10". i sie zaloze nawet jak teraz bym zaczal to juz na 500 lvlu by itali w 10. 



Jedyny powod dla ktorego przestalem grac na DBP oprocz funa to bylo przez to ze masa>skill a kiedys tak niebylo z aelem na luzno we 2 vs kazdy dawalismy rade czy to bylo 5 czy 10 typa niemialo znaczenia a potem to we 2 jedynie co mozna bylo zrobic to grzac pzta.

Bo dbp ma zjebany system pvp do 1k nawet jest spoko na 1.3k-1.8k sie troche pierdoli i na 2k+ jest znowu spoko szczerze na 2k+ " z bonusami na hp" Dbp ma najlepsze pvp ever.
Odpowiedz
#8
Odświeżam
Odpowiedz
#9
Moim zdaniem goku powinien dostac pare zmian ale to zaraz. Po pierwsze chcialbym sie odniesc do tego co napisales ,ze :
1.,,Goku ma malo hp" i ,,HP również jest niższe od pozostałych Saiyanow" Jest to nie prawda bo brolly na 999 ma:999lvl x 35hp/lvl+transy(nie licze tutaj questow i shenrona)=38.665k hp, vegeta na 999 ma:999lvl x 30hp/lvl+transy=39.370
a goku na 999 ma 999x35+trasny=40.015k hp (z czego wynika ,ze goku na wiekszych lvlach ma najwiecej hp ze wszystkich saiyanow,czyli jak przekroczy sie max lvl to on bedzie dominowal).
2.,,słabsza łapa od Brollyiego i Vegety, zmniejszone obrażenia z TTK" tak faktem jest to ,ze goku ma slabsza lape od tych 2 postaci i ,ze dostal nerfa na ttk ALE moze vegeta ma lepsza lape ale za to jego last spell (ten podobny do choby nazwy nie pamietam) jest wavem i to owiele mniejszym niz ttka za to brolly tez ma lepsza lape ale za to jego last spell bije o wiele mniej niz ttka.Goku moze nie ma dobrej lapy ale za to jego last spell dominuje nad tymi dwoma osobnikami.
3.,,jest to postać niewątpliwie ciężka na exp" to wedlug mnie powinno zostac zmienione bo prawie kazda postac ma spella ao do expa a jak jest targetem to bije z last spella a nie ze slabszego( z ttka sie ciezko expi i niewygodnie i po prostu sie nie oplaca" proponowalbym dodanie genki damy jako ao a nie jako target i to by rozwiazalo sprawe.
4.,,odczuwalny trans zaczyna się dopiero na poziomie 200" odpowiadajac na to pytanie chce Ci zdac sprawde ,ze GOKU jest postacia zdecydowanie na pozniejsze fazy gry nawet mozna zauwazyc ,ze opisalem hp dopiero na max lvl poniewaz goku dopiero dorownuje swoim towarzysza w pozniejszej fazie gry a potem jest jeszcze lepszy(mowie o 999+,ma najwiecej hp i jego ttka bije wiecej jak nie najwiecej)
5.Nwm jaki masz lvl ale pisanie o zmiany dla goka jesli nie wbiles maxymalnego lvl i nie masz skilli i eq jest bezsensu bo nie znasz jego mozliwosc i nikt tak naprawde ich nie zna bo narazie top1 goku ma 805lvl.

Wiec info dla ludzi co graja juz gokiem albo co planuja grac gokiem, jesli nie jestes wstanie wbic max lvl a jak bedzie odblokowany dalej to nawet nie zaczynaj bo nigdy nic nie bedziesz robic, musisz byc swiadom ,ze jest to postac ktora naprawde ciezko sie expi ale potem ze swoim stakujacym sie hp 35/lvl na 999+ jest naprawde tankowaty a bic bedzie bic moze nie tyle co inni saiyanie ale nie mozna miec wszyskiego, cos za cos taka prawda <<.

Mysle ,ze teraz inaczej bedziesz na to patrzyl i zycze powodzenia w lvlowaniu swojego goka a jak po przeczytaniu tego wiesz juz ,ze robi cos dopiero na hight lvlu to polecam zalozyc nowa postac. BYE
Odpowiedz
#10
(19-02-2019, 23:52)szaupauwp napisał(a): Moim zdaniem goku powinien dostac pare zmian ale to zaraz. Po pierwsze chcialbym sie odniesc do tego co napisales ,ze :
1.,,Goku ma malo hp" i ,,HP również jest niższe od pozostałych Saiyanow" Jest to nie prawda bo brolly na 999 ma:999lvl x 35hp/lvl+transy(nie licze tutaj questow i shenrona)=38.665k hp, vegeta na 999 ma:999lvl x 30hp/lvl+transy=39.370
a goku na 999 ma 999x35+trasny=40.015k hp (z czego wynika ,ze goku na wiekszych lvlach ma najwiecej hp ze wszystkich saiyanow,czyli jak przekroczy sie max lvl to on bedzie dominowal).
2.,,słabsza łapa od Brollyiego i Vegety, zmniejszone obrażenia z TTK" tak faktem jest to ,ze goku ma slabsza lape od tych 2 postaci i ,ze dostal nerfa na ttk ALE moze vegeta ma lepsza lape ale za to jego last spell (ten podobny do choby nazwy nie pamietam) jest wavem i to owiele mniejszym niz ttka za to brolly tez ma lepsza lape ale za to jego last spell bije o wiele mniej niz ttka.Goku moze nie ma dobrej lapy ale za to jego last spell dominuje nad tymi dwoma osobnikami.
3.,,jest to postać niewątpliwie ciężka na exp" to wedlug mnie powinno zostac zmienione bo prawie kazda postac ma spella ao do expa a jak jest targetem to bije z last spella a nie ze slabszego( z ttka sie ciezko expi i niewygodnie i po prostu sie nie oplaca" proponowalbym dodanie genki damy jako ao a nie jako target i to by rozwiazalo sprawe.
4.,,odczuwalny trans zaczyna się dopiero na poziomie 200" odpowiadajac na to pytanie chce Ci zdac sprawde ,ze GOKU jest postacia zdecydowanie na pozniejsze fazy gry nawet mozna zauwazyc ,ze opisalem hp dopiero na max lvl poniewaz goku dopiero dorownuje swoim towarzysza w pozniejszej fazie gry a potem jest jeszcze lepszy(mowie o 999+,ma najwiecej hp i jego ttka bije wiecej jak nie najwiecej)
5.Nwm jaki masz lvl ale pisanie o zmiany dla goka jesli nie wbiles maxymalnego lvl i nie masz skilli i eq jest bezsensu bo nie znasz jego mozliwosc i nikt tak naprawde ich nie zna bo narazie top1 goku ma 805lvl.

Wiec info dla ludzi co graja juz gokiem albo co planuja grac gokiem, jesli nie jestes wstanie wbic max lvl a jak bedzie odblokowany dalej to nawet nie zaczynaj bo nigdy nic nie bedziesz robic, musisz byc swiadom ,ze jest to postac ktora naprawde ciezko sie expi ale potem ze swoim stakujacym sie hp 35/lvl na 999+ jest naprawde tankowaty a bic bedzie bic moze nie tyle co inni saiyanie ale nie mozna miec wszyskiego, cos za cos taka prawda <<.

Mysle ,ze teraz inaczej bedziesz na to patrzyl i zycze powodzenia w lvlowaniu swojego goka a jak po przeczytaniu tego wiesz juz ,ze robi cos dopiero na hight lvlu to polecam zalozyc nowa postac. BYE

Co do tej slabszej lapy to z moich tabelek z dmg profek wynika, ze goku ma slabsza lape od vegety o UWAGA   0,225% i tak jak wspomniales obszar ttk jest o wiele wiekszy od obszaru final shine a to robi duza roznice.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu