Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Valentines Events
#1
Valentines Events

Dzis wraz z updatem zostanie wprowadzony walentynkowy event którego opis znajdziecie poniżej

1. Walentynkowy quest

Na vegecie pojawił się nowy npc "Valentines Vegeta" który potrzebuje waszej pomocy.


 2. Loot różowych kapsułek

ze wszystkich potworów zdobyć będziemy mogli różowe kapsułki które lecą często i działają jak golden capsule lecz tylko do zakończenia eventu

3. Walentynkowe scrolle

również z championów będziemy mogli zdobyć nowy przedmiot a mianowicie walentynkowy scroll improve.

4. Gohan w potrzebie!

w tym roku również suport otrzymał walentynkowego questa od gohana który chce napisać miłosny list do Videl
niestety gohan nie jest dobrym pisarzem i zgłosił się do nas o pomoc a my prosimy o nią was! 
Podczas eventu komendą !Valentines za 50 pp będzie można kupić specjalne różowe koperty
 (koperty będą też do zdobycia w eventach organizowanych przeze mnie)
w kopertach możecie napisać list miłosny skierowany do Videl i wysłać go mi na nick GM Cive do dp vegeta a ja przekaże go gohanowi.
3 najciekawsze listy wygrają i zostaną upublicznione na forum a ich autorzy otrzymają od gohana bardzo ciekawe nagrody


1 Miejsce - 3x dragon ball + 2x valentine's box
2 Miejsce - 1x dragon ball + 3x ultimate scroll
3 Miejsce - 1x dragon ball


*Nie ma limitu ile walentynkowych listów możecie wysłać 1 postać może wysłać ich nawet 10 jeżeli tylko znajdzie w sobie wystarczającą wene twórczą.
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Cive:
  • Vultur, yalesz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu