Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Konkurs]Najciekawszy quest.
#1
Siema! 

Chciałbym ogłosić dla was mały konkurs który będzie wymagał od was troszkę fantazji i kreatywności a mianowicie chodzi o wymyślenie własnego questa który zostanie dodany do gry! Jest to niepowtarzalna okazja dla was 
graczy aby przyczynić się w bezpośrednim stopniu do dodania czegoś "waszego" na server! Jak ma to wyglądać? Swoje pomysły wysyłacie do mnie(Cive) w wiadomości prywatnej na 
naszym forum link do mojego profilu- https://board.dbp.prioritygame.pl/member...ile&uid=36. O tytule [Konkurs] Nazwa questa. Co powinno być zawarte w 
wiadomości? Oczywiście wasz nick w grze oraz sam pomysł na questa. Jeżeli chodzi o questa to jest pare wymagań który musi spełnić a mianowicie:

-Musisz podać przybliżony lvl na który ma być quest
-Musisz podać proponowaną nagrodę (nagroda ta może zostać przez nas-administracje zmieniona jeżeli uznamy, że proponowana jest nieodpowiednia)
-Musisz podać dokładny opis questa schemat jak ma wyglądać obszar na którym jest quest, klimat questa sugerowane potwory
-Mile widziane zdjęcia/grafiki które chciałbyś aby zostały wykorzystane. Nie muszą być to zdjęcia gotowej mapy nawet schemat drogi na questa narysowany na kartce papieru ołówkiem może być dla mnie pomocny przy tworzeniu.
-Quest nie może wykorzystywać npc których nie ma w grze.
-Quest nie może wykorzystywać nowych systemów których nie ma w grze 


Z dniem 15.02.2019 konkurs zakończy się i wyłonię zwycięzce konkursu który otrzyma:
-dowolną aure/piorunek z prio-shopu do wyboru 
-Wprowadzenie questa do gry.
-300 pp.

*Quest nie musi zostać wprowadzony dokładnie tak jak opisze uczestnik. Jeżeli zajdzie taka potrzeba mogę zmienić wspomniane w wiadomości aspekty questa
*Quest zostanie wykonany przeze mnie i dodany do gry w nieokreślonym czasie (głównie zależy to od złożoności questa)
*Przy wejściu na quest/na quescie/na końcu questa zamieszczę informacje, że quest został wymyślony przez wygranego gracza. 
*Biorąc udział w konkursie zgadzasz się aby twój pomysł na quest został wykorzystany przez PrioGames
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Cive:
  • Juinchi, Vultur
Odpowiedz
#2
mam pytanie bo akurat mam fajny pomysl na questa ale nwm czy mozna wykorzystac moby ktorch niema na otsie?
Odpowiedz
#3
(07-02-2019, 01:54)darak napisał(a): mam pytanie bo akurat mam fajny pomysl na questa ale nwm czy mozna wykorzystac moby ktorch niema na otsie?

tak można.

Z powodu małego zainteresowania konkursem nagroda zostaje zwiekszona o dodatkowe 300 pp.
Odpowiedz
#4
Quest na potarki od 500lvla po rebie ciężki w hu i trap table jak na trialu. 
Potarki można stracić w rożny sposób np. Cofka nie z winy administracji ,po czym bardzo umila to grę Oczko
Odpowiedz
#5
Jakiś taki Shenron Cave coś w tym stylu.
[Obrazek: screenshot-2019-02-13-22-9-7.png]
Odpowiedz
#6
(14-02-2019, 00:11)koczex napisał(a): Jakiś taki Shenron Cave coś w tym stylu.
[Obrazek: screenshot-2019-02-13-22-9-7.png]

Zgloszenia z opisem questa do mnie w wiadomosci prywatnej nie w temacie.
Odpowiedz
#7
Konkurs zakonczony zwyciezca Jotomato.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu