Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pomysłów by ulepszyć grę
#37
@Hejtero
Dokładnie tak, za zarobione PP kupowałem kolczyki do szybszego skilowania Ene/Defa, na reset statusów brakło Duży uśmiech, nie porównuj DBP do "jakichś innych gier" każda gra ma swoje "dziwactwa" akurat tutaj expisz na silnych mobach a kasę trzepiesz na słabszych. Zmiany jakie proponujecie są nie fer Vs top players, bo wychodzi na to że oni grali na serwerze Hard Core, a wy chcecie grać na Hellou Kitty? (wyexpić ,wyskilać postać na easy mode i później klepać się z tymi z Hard Core?)

@LordPawlo
Skoro nie gram teraz to śmiesz twierdzić że nigdy postaci z max lvlem nie miałem? Duży uśmiech Właśnie potrzebne wam inne spojrzenie na grę, Gra była by ciekawsza gdyby balans postaci robiony był pod 1v1, a nie pod mass pvp (pod mass pvp nie potrzeba żadnego balansu, wystarczy TS/Discord i niby kto przeżyje zmasowany atak 5vs1? a później lecimy z następnym typkiem)

Ja mam inny pomysł dla serwera, coś czego nie mają inne i bez zmiany serwera z Hard na Hellou Kitty:
Co tydzień w weekend walki Gildii o Earth / Hell / Vegeta planet, GVG albo GVmob invasion wszystkie w tym samym czasie, nagroda jakaś transformacja/ Aura inna dla każdej gildii (walczyli o Hell- transform w Vampira , Earth - trans w Mr. Satan, Vegeta- mini OOzaru; transy przykładowe) +jakaś kasa do gildiowego banku, czy jakiś czasowy item np. Senzu Booster (zwiększający moc !zwykłego senzu!) pomogło by to płaczkom expić na Blaze bez strat Duży uśmiech ewentualnie wygrana gildia ma zniżki u każdego NPC.
Dla reszty serwera jakaś nagroda w postaci minimalnie zwiększonego expa, dropu (czy co tam wymyślicie)
Ale jeśli przegracie Np, moby dotrą do king Vegety / Dende / I jakiegoś tam NPC w Hell, gildie biorące udział w walce dostają jakiegoś debufa "mourning" żałoba po bitwie. Reszta serwera też jakaś tam kara,

Rozbujać GvG pvp - dodać komendę np .war(nazwa gildii)-(nazwa strefy wojny np. .warHellouKitty-earth -przez 2h raz dziennie bijesz gildię bez strat possible ale tylko na ziemi.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Savage - 28-09-2018, 16:19
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Vetto - 28-09-2018, 16:50
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Tren - 28-09-2018, 17:06
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Cive - 29-09-2018, 06:13
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Raav - 29-09-2018, 15:43
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez bongo - 30-09-2018, 00:51
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Cive - 29-09-2018, 16:30
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Rocos - 30-09-2018, 10:19
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Adoxx - 30-09-2018, 12:36
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Tren - 02-10-2018, 00:47
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez hexadecimal - 02-10-2018, 13:51
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Adoxx - 02-10-2018, 23:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Menu