Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pomysłów by ulepszyć grę
#25
(30-09-2018, 10:19)Rocos napisał(a): Witam, miałem napisać dużo wcześniej, lecz nie znalazłem za bardzo chęci.

1. Co do zarobków na h lvlu to wypowiem się tylko tyle, że cały hajs idzie na areny Satan Tournament, a tone wydaje mi się, że nie leci z np. c13, ponieważ leci np. Mistic Glover, Magic Belt ( co do belta to osobiście zabiłem około 50 - 80k c13 na 2 postaciach i ani 1 belta nie dropłem ). Wydaje mi się, ze z właśnie c13 chodzi o zarobek na mistic itemach, których z kolei nie opłaca się sprzedawać u npc, ponieważ za mało kosztują a ludzie tego nie skupują.
2. Exp na h lvl ..... Codziennie Daily Task, który daje 50% lvla, więc jakby nie patrzeć się nie opłaca, ponieważ dostaniesz powyżej 600 czy tam 650 blaze metale lub kaddishe do zabicia i to się nie opłaca, ponieważ bijesz tego taska około 40 min, a w tyle wbijesz lvl na c13. Moim pomysłem jest dodanie na Giants Planet nowych potworów, które będą silne ( tak jak pisali na początku postu < żeby iść na nie teamem > ). Dlaczego akurat Giants ? Bo ta planeta jest ulseless, bo przecież na low lvlu po rebie sie zrobi taski na tej planecie i się już tam nie opłaca iść, tylko po questa na Magic Belt od 500 lvla, a tak to nie ma co tam robić.
3. Wydaje mi się, ze obniżenie Agility do 30 - 35% w pvp byłoby okej, gdyby również został zwiększony czas spadania rage, bo grając trunksem nie mam kiedy nawet uzyc spella, bo po uzyciu Furie jak wciskam hota z Burning Expansion lub Super Kame mam juz 98 rage ( i to na prawde nie jest miłe ), bo musze ciągle Furie używać i nie mam kiedy użyć spella.
4.System Bossów .... Jest lekko mówiąć wkurwiający, bo czekasz na bossa a tu respi sie Wolf lub Demon i to kilka razy pod rząd ... Szkoda w ogóle na to słów.
5.Większość ludzi odeszła z serwera przez padanie na dende na początku serwera. Akurat tutaj Vultur także coś z tym zrobił ( dodał redu u north kaio do 400 lvl ), lecz także za późno.
6.Połączenie Power i Ki Force wydaje mi sie całkiem dobrym pomysłem, bo dzięki temu byłby jako taki balans, ale moją sugestią jest nie usuwanie całkiem Power - Ki Force i robienie 1 statusu z tego, tylko pozostawienie jak jest z tym, że np. jeżeli dodajesz w power i np. 1 status do góry daje Ci 1% więcej dmg z " łapy " to zrobić, że po dodaniu 1 w power dostajesz np. 1% " łapy " i ( 0,25 - 0,50 % ) do Ki Dmg i na odwrót.

Na chwilę obecną chyba tyle. Jakbym o czymś sobie przypomniał będę edytował.

Proszę o wypowiedzi przede wszystkim co do pkt. 6 mojej wypowiedzi.
Pozdrawiam, Rocos.


@edit 1:

Zapomniałem napisać ... Albo po prostu naprawcie Super Kame tak jakbyło kiedyś ( tj, że dało sie 2 combo na raz zajebać, moze to by wszystko naprawiło ).

Ogolem tak szczerze c13 nigdy niebyly miejscem do zarobku bo tak naprawde te moby zawsze byly bezuzyteczne, do expa tez sie nienadawaly bo gsy/ssy zawsze byly lepsze.
Podobnie jak kaddishe szczerze jedynie kiedy widzialem kaddishe oplacalne do expa to bylo na Funie od 1750 lvla.

To tez dlaczego praktycznie kazdy woli funa od normalnego dbp bo DBP jest bardziej pod high lvle 1k+ niz te low lvle.

Co do double kamki to nieprzejdzie bo nawet stary wyjadacze rzadko co z tego uzywali a co mowic nowi gracze? Szczerze oprocz mnie jeszcze niewidzialem osoby co uzywala double kamki za kazdym uzyciem s kamki.
+ Disbalans jaki by to spowrotem sprowadzilo.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Savage - 28-09-2018, 16:19
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Vetto - 28-09-2018, 16:50
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Tren - 28-09-2018, 17:06
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Cive - 29-09-2018, 06:13
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Raav - 29-09-2018, 15:43
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez bongo - 30-09-2018, 00:51
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Cive - 29-09-2018, 16:30
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Rocos - 30-09-2018, 10:19
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Adoxx - 30-09-2018, 12:36
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Tren - 02-10-2018, 00:47
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Adoxx - 02-10-2018, 23:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu