Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pomysłów by ulepszyć grę
#24
Witam, miałem napisać dużo wcześniej, lecz nie znalazłem za bardzo chęci.

1. Co do zarobków na h lvlu to wypowiem się tylko tyle, że cały hajs idzie na areny Satan Tournament, a tone wydaje mi się, że nie leci z np. c13, ponieważ leci np. Mistic Glover, Magic Belt ( co do belta to osobiście zabiłem około 50 - 80k c13 na 2 postaciach i ani 1 belta nie dropłem ). Wydaje mi się, ze z właśnie c13 chodzi o zarobek na mistic itemach, których z kolei nie opłaca się sprzedawać u npc, ponieważ za mało kosztują a ludzie tego nie skupują.
2. Exp na h lvl ..... Codziennie Daily Task, który daje 50% lvla, więc jakby nie patrzeć się nie opłaca, ponieważ dostaniesz powyżej 600 czy tam 650 blaze metale lub kaddishe do zabicia i to się nie opłaca, ponieważ bijesz tego taska około 40 min, a w tyle wbijesz lvl na c13. Moim pomysłem jest dodanie na Giants Planet nowych potworów, które będą silne ( tak jak pisali na początku postu < żeby iść na nie teamem > ). Dlaczego akurat Giants ? Bo ta planeta jest ulseless, bo przecież na low lvlu po rebie sie zrobi taski na tej planecie i się już tam nie opłaca iść, tylko po questa na Magic Belt od 500 lvla, a tak to nie ma co tam robić.
3. Wydaje mi się, ze obniżenie Agility do 30 - 35% w pvp byłoby okej, gdyby również został zwiększony czas spadania rage, bo grając trunksem nie mam kiedy nawet uzyc spella, bo po uzyciu Furie jak wciskam hota z Burning Expansion lub Super Kame mam juz 98 rage ( i to na prawde nie jest miłe ), bo musze ciągle Furie używać i nie mam kiedy użyć spella.
4.System Bossów .... Jest lekko mówiąć wkurwiający, bo czekasz na bossa a tu respi sie Wolf lub Demon i to kilka razy pod rząd ... Szkoda w ogóle na to słów.
5.Większość ludzi odeszła z serwera przez padanie na dende na początku serwera. Akurat tutaj Vultur także coś z tym zrobił ( dodał redu u north kaio do 400 lvl ), lecz także za późno.
6.Połączenie Power i Ki Force wydaje mi sie całkiem dobrym pomysłem, bo dzięki temu byłby jako taki balans, ale moją sugestią jest nie usuwanie całkiem Power - Ki Force i robienie 1 statusu z tego, tylko pozostawienie jak jest z tym, że np. jeżeli dodajesz w power i np. 1 status do góry daje Ci 1% więcej dmg z " łapy " to zrobić, że po dodaniu 1 w power dostajesz np. 1% " łapy " i ( 0,25 - 0,50 % ) do Ki Dmg i na odwrót.

Na chwilę obecną chyba tyle. Jakbym o czymś sobie przypomniał będę edytował.

Proszę o wypowiedzi przede wszystkim co do pkt. 6 mojej wypowiedzi.
Pozdrawiam, Rocos.


@edit 1:

Zapomniałem napisać ... Albo po prostu naprawcie Super Kame tak jakbyło kiedyś ( tj, że dało sie 2 combo na raz zajebać, moze to by wszystko naprawiło ).

@edit 2:

Z Super Kame w sumie moim zdaniem dobry pomysl, bo kiedys sie przynajmniej dzieki temu dalo kogos zabic na swoim lvl a nie low. Ja w pvp SK kiedys ciagle uzywalem.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Rocos:
  • yalesz
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Savage - 28-09-2018, 16:19
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Vetto - 28-09-2018, 16:50
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Tren - 28-09-2018, 17:06
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Cive - 29-09-2018, 06:13
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Raav - 29-09-2018, 15:43
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez bongo - 30-09-2018, 00:51
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Cive - 29-09-2018, 16:30
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Rocos - 30-09-2018, 10:19
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Adoxx - 30-09-2018, 12:36
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Tren - 02-10-2018, 00:47
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Adoxx - 02-10-2018, 23:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Menu