Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pomysłów by ulepszyć grę
#17
Szkoda, ze wiekszosc tego co tu piszecie zostalo juz powiedziane przez nas ponad miesiac temu ale zostalo to olane bo garstka osob z topki widziala problem gdy my pisalismy, ze dmg w pvp to kpina ludzie na forum doslownie sie z nas smiali a tu prosze reszta wbila reb transy i nagle faktycznie pvp to kpina? A wyobrazcie sobie, ze wczesniej bylo wieksze redu w pvp (teraz jest bodajze 43 % a bylo 50) +nie bylo tych limitow pvp na agi. Wciaz prosby o naprawienie pvp byly olewane przez co caly nasz team odszedl w kolko tylko slyszelismy, ze nie mozemy w 7 zabic coolera bo przeciez cive i bang graja tankami i ma tak byc. To samo z zarobkiem-jeszcze jak nie bylo nikogo z reb transem bylo pisane, ze to powazny problem ale gracze ktorzy wtedy skilali/byli w tyle z lvlem nie widzieli w tym problemu. teraz ludzie wbili fuzki i nagle jest z tym problem bo senzu drogie bo z blaze nic nie leci bo nie da sie sprzedawac po rozsadnej cenie itemow z silniejszych mobkow. A gdyby nie bylo to ignorowane i zmienione miesiac temu to teraz moze na trade byloby zywiej. Bo czemu na trade nikt nic nie kupuje? Bo nikogo na to nie stac- na servie nie ma cc i nie musze grac, zeby o tym wiedziec. Przed odejsciem z dbp podsuwalem vulturowi wiele rozwiazan problemu z pieniedzmi na h lvlu lecz wszystko zostalo ignorowane bo przeciez tylko pare osob (topka) sie na to skarzyla wiec widocznie nie stanowilo to problemu. W kazdej grze na kazdym serverze to najlepsi gracze napedzaja gospodarke bo to ich stac aby kupywac itemy od innych przez co h lvle moga zaoferowac duzo pieniedzy mniejszym lvla za np monkey skiny jest tak wszedzie... tylko nie na dbp gdzie na mobach na 400 lvl zarabiamy 5 x wiecej niz na mobach na 600. Topka nie ma kasy-cierpia low lvle bo nie maja jak zarobic gdyz nikt nie kupi od nich przedmiotow. Nie widzialem na tej edycji aby ktos skupywal szmatki i co sie dziwic co ja mam powiedziec 50 lvlowi ktory chce mi sprzedac 10 szmatek, ze dam mu za nie 60 platynek sztuka? Bo nie stac mnie aby dac mu wiecej. Nie wiem czy cos zostanie z tym teraz zmienione czy nie ale prawda jest taka, ze to o czym tu glownie piszecie bylo zglaszane dawno temu lecz ludzie mysleli, ze zmiany ktore proponowalismy byly tylko i wylacznie pod nas a teraz nagle wszyscy ich chca. Wciaz smieszy mnie to, ze "zwiekszenie dmg w pvp jest w 10000% buffem tylko i wylacznie dla tankow i w zadnym wypadku nie powinno sie go zwiekszac bo tanki beda op op op a przeciez cive gra tankiem!" coz wychodzi na to, ze jednak wlasnie to nalezalo zrobic ponad miesiac temu...
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Cive:
  • Tren, yalesz
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Savage - 28-09-2018, 16:19
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Vetto - 28-09-2018, 16:50
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Tren - 28-09-2018, 17:06
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Cive - 29-09-2018, 06:13
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Raav - 29-09-2018, 15:43
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez bongo - 30-09-2018, 00:51
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Cive - 29-09-2018, 16:30
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Rocos - 30-09-2018, 10:19
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Adoxx - 30-09-2018, 12:36
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Tren - 02-10-2018, 00:47
RE: Kilka pomysłów by ulepszyć grę - przez Adoxx - 02-10-2018, 23:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Menu